Robert Delaunay Statystyki odwiedzin i najczęściej oglądane dzieła

1885 – 1941

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Robert Delaunay w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Wersja skrócona dla Robert Delaunay

Dzieło Miasto Paryż jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Robert Delaunay: 7 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 44% wszystkich wyświetleń. Wieża Eiffla i Eiffel Tower dopełniają podium. Robert Delaunay przyciągnął łącznie 21 600 wizyt: 6 200 na stronie artysty oraz 15 400 w poszczególnych dziełach. Trend rośnie: o 159% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Wrz 2026 z liczbą 9 600 wizyt. Strona była czytana w angielski (32%), francuski (21%) i włoski (21%). Liczba wizyt z podziałem na urządzenia (69%), telefony (24%) i tablety (7%). Wyróżnia się jeden styl: Nowoczesny minimalizm (Klimat) generuje 60% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 7% katalogu.

10 najpopularniejszych: dzieła Robert Delaunay, które najczęściej otwierają użytkownicy

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Robert Delaunay najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Miasto Paryż 1 Miasto Paryż, 1912 7 600 wizyt · 44,4%
  2. Wieża Eiffla 2 Wieża Eiffla, 1914 1 900 wizyt · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1 000 wizyt · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 wizyt · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 wizyt · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 wizyt · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 wizyt · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 wizyt · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 wizyt · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 wizyt · 1,8%

Jak popularna jest strona Robert Delaunay miesiąc po miesiącu?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026200100
Lip 20261 7006 300
Sie 20263003 400
Wrz 20264 0005 600

Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Robert Delaunay?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Robert Delaunay w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Miasto Paryż0000000002 1002 2002 900
Wieża Eiffla0000000004002001 200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Telefony, tablety czy komputery: jak oglądany jest Robert Delaunay?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia14 80068,5%
telefony5 20024,1%
tablety1 6007,4%

W jakich językach czytany jest Robert Delaunay?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski1 50031,9%
francuski1 00021,3%
włoski1 00021,3%
hiszpański2004,3%
portugalski2004,3%
bułgarski1002,1%
niemiecki1002,1%
koreański1002,1%
holenderski1002,1%
rosyjski1002,1%

Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Robert Delaunay i jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
DzieńOdwiedziny
Nd 27 Wrz200
Pon 28 Wrz600
Wt 29 Wrz700
Śr 30 Wrz700
Czw 1 Paź300
Pt 2 Paź300
So 3 Paź300
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź500
Wt 6 Paź1 200
Śr 7 Paź700
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź500
So 10 Paź0
Nd 11 Paź200
Pon 12 Paź600
Wt 13 Paź600
Śr 14 Paź900
Czw 15 Paź1 600
Pt 16 Paź400
So 17 Paź300
Nd 18 Paź (prognoza)200
Pon 19 Paź (prognoza)800
Wt 20 Paź (prognoza)1 200
Śr 21 Paź (prognoza)1 100
Czw 22 Paź (prognoza)1 200
Pt 23 Paź (prognoza)600
So 24 Paź (prognoza)300
Nd 25 Paź (prognoza)200
Pon 26 Paź (prognoza)900
Wt 27 Paź (prognoza)1 300
Śr 28 Paź (prognoza)1 200
Czw 29 Paź (prognoza)1 300
Pt 30 Paź (prognoza)600
So 31 Paź (prognoza)300
Nd 1 Lis (prognoza)200
Pon 2 Lis (prognoza)900
Wt 3 Lis (prognoza)1 400
Śr 4 Lis (prognoza)1 300
Czw 5 Lis (prognoza)1 400
Pt 6 Lis (prognoza)700
So 7 Lis (prognoza)300

Robert Delaunay: szybkie odpowiedzi

Które dzieło Robert Delaunay jest najczęściej oglądane?

To Miasto Paryż: 7 600 odwiedzin, co stanowi 44% wszystkich wyświetleń artysty Robert Delaunay. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.

Ile wizyt odwiedza Robert Delaunay?

21 600 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 6 200 na stronie artysty i 15 400 na poszczególnych dziełach.

Czy ludzie oglądają Robert Delaunay na telefonie czy na komputerze?

Obie: podział wizyt według urządzenia (69%), telefony (24%) i tablety (7%); liderem jest urządzenia z wynikiem 69%.

Czy o Robert Delaunay czyta się w wielu językach?

Tak: angielski (32%), francuski (21%) i włoski (21%). angielski zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 32%.

Czy istnieje rodzaj dzieł Robert Delaunay, które cieszą się największą popularnością?

Tak, Nowoczesny minimalizm (Klimat): 60% odwiedzin dla 7% katalogu.