Meniu
Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

Untitled (35)

Explore "Untitled (35)" by Pablo Picasso – a vibrant Naive Art cityscape from 1937! Bold colors & simplified forms exemplify his innovative style. Discover this captivating artwork.

Pablo Picasso (1881–1973) – revoliucinis ispanų dailininkas ir skulptorius, kubizmo pradininkas bei įvairių stilių meistras. Jo ikoniniai darbai, tokie kaip „Guernica“, visciąż įkvepia milijonus žmonių.

Šiame puslapyje rodomas meno kūrinys yra saugomas autorių teisių įstatymais, todėl neturime teisės legaliai kurti ar parduoti jo identiškos reprodukcijos. Ši apsauga užtikrinama remiantis tokiais tarptautiniais susitarimais kaip Bernės konvencija ir pagal nacionalines įstatymų nuostatas, įskaitant tas, kurias nurodo JAV autoriškos teisės įstatymas – 17-asis skyrius.

Kaip pagarbią ir teisėtą alternatyvą, mes siūlome pagal užsakymą rankomis dažytus paveikslus, įkvėptus originalo. Mūsų įgudę ir profesionalūs menininkai kruopščiai tiria originalo stilių, nuotaiką ir meninę esmę, kad sukurtų naują, unikalią kūrinį, kuris sukelia tą paties jausmą – išlikdamas tuo tarciau originaliu, savarankišku kūrybiniu darbu.

Šis metodas visiškai atitinka autorių teises, nes jame nėra kūrinio kopijavimo ar dubliavimo. Tai yra kūrybinė reinterpretacija – naujas paveikslas, kurį įkvėpė originalas, tačiau kuris nėra jo identiškas.

Rankų darbo aliejinės reprodukcijos

Rankiniu būdu tapytas aliejus ant droblio jūsų pageidaujamame dydį ir rėmuose – mūsų menininkų darbas pagal užsakymą. ( Perjungti į spausdinimą Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standartinis
individualaus dydžio
CM
INCH

Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

plotis
aukštis

Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad paveikslas atitiktų jūsų rėmą ar sieną. Kadangi šis darbas yra rankinio darbo, siekiant išgauti kitokio formos dydį, paveikslas gali būti šiek tiek didesnis (nuo kraštų bus palikta daugiau erdvės) arba mažesnis – pasirinkite jums patogiausią variantą. Prieš pradedant tapyti, atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas vaizdas nėra galutinis rezultatas – jį parodys tik sukurtas maketas.

Ką galima pakeisti (pavyzdžiai): Pakeisti veidą į kliento nuotrauką; Pridėti augintinį (pvz., pakeisti katę šunimi); Įtraukti paslėptą žinutę fone; Pakeisti fono kraštovaizdį ar elementus.
Gavus užsakymą, ArtsDot.com komanda susisieks su klientu el. paštu dėl instrukcijų ir pateiks maketo pavyzdį

Pristatymas visame pasaulyje () per 3–4 savaites, o ne įprastai – per 5 savaites. (25 spalis). Kokybė lieka nepakeičiama.

Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
Aukštos kokybės lininis drobė
Pilnas siuntimo draudimas
Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
Tikro spalvų atitikimo garantija
100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
100% pinigų grąžinimo garantija
Nuolaida dideliems užsakymams

Bendroji kaina

€ 231

Untitled (35)

Reprodukcijos technika

Reprodukcijos dydis

-

Visų pasirinktų variantų kaina

€ 231

Pagrindinė informacija

  • year: 1937
  • medium: oil on canvas
  • style: Naive Art / Primitivism, Cubism, Expressionism
  • title: Untitled (35)
  • artist: Pablo Picasso

Karo viktorina

Kiekviename klausime yra tik vienas teisingas atsakymas.

Klausimas 1:
To what artistic movement is Picasso's 'Untitled (35)' most closely associated?
Klausimas 2:
In what year was 'Untitled (35)' painted?
Klausimas 3:
What is a defining characteristic of Naive Art, as exemplified in this painting?
Klausimas 4:
Based on the image description, what is a prominent visual element used to create dynamism in 'Untitled (35)'?
Klausimas 5:
What medium did Picasso use to create 'Untitled (35)'?

A Sun-Drenched Village: Exploring Picasso’s Naive Vision

Pablo Picasso's “Untitled (35),” painted in 1937, offers a delightful departure from his more famously fractured Cubist works. Measuring 60 x 81 cm and executed in oil on canvas, this piece reveals a captivating exploration of *Naive Art* – a style that prioritizes simplicity, directness, and an almost childlike perspective. It’s a window into Picasso's remarkable versatility, demonstrating his ability to seamlessly navigate diverse artistic languages throughout his prolific career.

Visual Harmony & Composition

The painting presents a vibrant cityscape or village scene bathed in warm hues. Buildings of varying sizes and shapes are rendered in bold blocks of red, blue, yellow, green, and pink, creating an energetic and visually stimulating composition. The structures aren’t defined by strict architectural accuracy; instead, they possess a charmingly simplified quality. Windows punctuate the facades, some playfully adorned with circular motifs. A clock is subtly integrated into the scene, perhaps hinting at the passage of time or the rhythm of village life. The overall effect isn't one of precise representation but rather an *impression* of a lively and welcoming place.

The Allure of Naive Art & Picasso’s Approach

Naive Art, also known as Primitivism, emerged as artists sought to recapture the uninhibited expression found in folk art and the work of self-taught creators. It rejects academic conventions in favor of spontaneity and emotional honesty. Picasso wasn't a true naive artist – he was a master technician – but he deliberately adopted its aesthetic principles. This “pseudo-naive” approach allowed him to explore new avenues of color, form, and composition, stripping away complexity to reveal the essential spirit of his subject matter. The thick impasto brushstrokes visible in the work contribute to this sense of texture and immediacy.

Historical Context & Artistic Dialogue

1937 was a pivotal year for Picasso, marked by the creation of his monumental anti-war masterpiece, *Guernica*. While vastly different in subject matter and tone, “Untitled (35)” can be seen as a counterpoint to the darkness of that period – a moment of respite and playful experimentation. It’s also important to note this work exists alongside other "Untitled" paintings from the same year—such as "(47)," "(43)," and "(23)"—demonstrating Picasso's sustained engagement with Naive Art during this time. He was in constant dialogue with artistic movements, absorbing influences and forging his own unique path.

Symbolism & Emotional Resonance

While not overtly symbolic, the painting evokes a sense of joy, community, and tranquility. The bright colors suggest optimism and vitality. The simplified forms contribute to an atmosphere of innocence and playfulness. The clock could be interpreted as a reminder of life’s fleeting moments or simply as a detail adding to the charm of the scene. Ultimately, “Untitled (35)” invites viewers to project their own emotions and interpretations onto its vibrant surface.

For Collectors & Interior Design

“Untitled (35)” is an exceptional example of Picasso’s versatility and his ability to breathe new life into established artistic styles. Its cheerful palette and engaging composition make it a wonderful addition to any art collection. For interior designers, this painting offers a vibrant focal point that can enliven a space with its playful energy. It complements both modern and traditional settings, adding a touch of sophistication and artistic flair. A high-quality reproduction would bring the warmth and charm of Picasso’s vision into any home or office.
  • Style: Naive Art / Primitivism
  • Medium: Oil on Canvas
  • Dimensions: 60 x 81 cm
  • Year: 1937

问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

Kaip atsisiųsti „Untitled (35)“, autorius – Pablo Pikaso vaizdą?

Šio kūrinio „Untitled (35)“, autorius – Pablo Pikaso vaizdą galite atsisiųsti iš puslapio Atsisiųsti: aukštos raiškos skaitmeninio vaizdo atsisiuntimas.

Kokia spalvų intensyvumas pasižymi „Untitled (35)“, autorius – Pablo Pikaso?

Kūrinys „Untitled (35)“, autorius – Pablo Pikaso užfiksuotas su Clear Color Presence nasyginimu.

Kokia yra „Untitled (35)“ tema ir kokią atmosferą ji sukuria?

„Untitled (35)“ vaizduoja cityscape, naive art, colorful, geometric, abstract, village, 1937, picasso, o jo perteikiama nuotaika yra Playful.


Autoriaus biografija

Pablo Picasso: Revoliucijos ir Inovacijų Simfonija

Pablo Ruiz y Picasso, vardas sinonimiškas meninės revoliucijos, gimė 1881 m. spalio 25 d. Malagoje, Ispanijoje. Legenda byloja, kad jo pirmieji ištarti žodžiai buvo „piz, piz“ – bandymas pasakyti „pieštukas“. Šis ankstyvas polinkis buvo puoselėjamas tėvo, José Ruiz y Blasco, dailininko ir meno mokytojo, kuris suteikė jaunajam Pabalui pagrindinį lavinimą. Tačiau mokinys netrukus pralenkė mokytoją, demonstruodamas nepaprastą gebėjimą natūraliai atvaizduoti, kas bylojo apie didelį talentą. Šeimos vėlesnis persikėlimas – pirmiausia į A Coruña, paskui į Barseloną – buvo pažymėti asmeninėmis tragedijomis, ypač sesers mirtimi, patirtys, kurios subtiliai paveiks jo vėlesnius darbus melancholiškais ir mirties temų motyvais. Net studijuodamas dailės mokykloje Barselonoje ir trumpai viešėdamas Karališkosios San Fernando akademijos Madride, Picasso nepritarė griežtiems akademinio lavinimo apribojimams, priešingai – jis norėjo pasinerti į tokių meistrų kaip Velázquez ir Goya kūrybą, formuodamas savo kelią link meninės naujovės.

Nuo Liūdnų Mėlynių iki Rožinių Atspalvių

XX amžiaus pradžioje Pablo Picasso kūriniuose atsirado du išskirtiniai laikotarpiai: Mėlynasis periodas (apie 1901–1904 m.) ir Rožinis periodas (1904–1906 m.). Gimęs asmeninio vargo ir socialinių kančių supratimo, Mėlynasis periodas pasižymi paveikslais, kuriuose vyrauja niūrūs mėlyni ir mėlynai-žalios spalvos. Šiems kūriniams būdingos atstumtų figūrų – vargdienių, aklųjų, prostitutečių – atvaizdai, perteikti su giliu užuojauta, kalbančia apie vienatvės ir bejėgiškumo temas. „La Vie“ (1903 m.) ir „Senasis Gitaraistas“ (1903–1904 m.) yra skaudžiai paveikslai, atspindintys šį emocingą laikotarpį. Asmeninio gyvenimo pokyčiai, kartu su persikėlimu į Paryžių, paskatino Rožinio periodo atėjimo pradžią. Paletė ženkliai pašviesėjo, priimdama rožinius, oranžinius ir raudonus atspalvius, atspindėdami optimistiškesnį požiūrį. Šis periodas parodė susidomėjimą cirkų artistas – harlekinai, akrobatai ir šeimų trupės – figūromis, įkūnijančiomis tiek pažeidžiamumą, tiek atsparumą. „Saltimbančių Šeima“ (1905 m.) puikiai apibūdina šį perėjimą, numenantį būsimas stilių eksperimentus.

Perspektyvos Sulaužymas: Kubizmas ir Tolesnės Evoliucijos

1907 metai pažymėjo svarų momentą meno istorijoje su „Les Demoiselles d'Avignon“ sukūrimu. Įkvėptas Iberijos skulptūrų ir Afrikos kaukių, šis inovatorius paveikslas sugriovė tradicinius perspektyvos ir atvaizdo principus. Tai buvo radikalus pasikeitimas, sąmoningas atmetimas šimtmečių senumo konvencijų, kuris atidarė kelią Kubismui. Bendradarbiaudamas su Georges Braque, Picasso įkūrė šį revoliucinį judėjimą, fundamentaliai pakeisdamas tai, kaip menininkai suvokia ir vaizduoja realybę. Analitinis Kubizmas (1909–1912 m.) apėmė objektų fragmentavimą į geometrines formas, atliktas niūrūs spalvas, tarsi išardant pačią formą. Vėliau tai pasidarė Sintetiniu Kubizmu (1912–1919 m.), kuriame buvo integruojami koliažo elementai – laikraščio iškarpos, audinio gabalai – pridėdami tekstūrą ir naujus vizualinius sudėtingumo sluoksnius. Picasso nesiekė tiesiog atvaizduoti pasaulį; jis norėjo jį dekonstruoti ir rekonstruoti savo sąlygomis.

Neramus Eksperimentatorius: Neoklasicizmas, Surrealizmas ir Karas

1920-ieji metai parodė Pablo Picasso trumpą neoklasikinio stiliaus pažiūros laikotarpį, sukuriant monumentalų figūrų, atspindinčių klasikines formas, tačiau išlaikančius aiškiai modernią jautiklą. Tuo pat metu jis susidūrė su besivystančiu Surrealistų judėjimu, nors ir niekada visiškai neprisijungė prie jo principų. Šio laikotarpio darbai derino ankstesnius stilių įtakas su surrealistinėmis temomis ir iškreiptomis perspektyvomis, demonstruodamas jo nepailstingą eksperimentavimą. Ispanijos pilietinio karo siaubai giliai paveikė Picasso, sukeldami „Guernica“ (1937 m.) kūrinius – visceralų ir emocingą atsakymą į Guernikos bombardavimą. Šis monumentalus darbas tapo patvaria karo baisumų simboliu, stiprindamas Pablo Picasso vaidmenį ne tik kaip menininko, bet ir kaip galingos taikos ir socialinės teisingumo balso. 1950-ųjų ir 60-ųjų dešimtmečiais jis toliau stūmė ribas, tyrinėdama keramiką, skulptūrą ir grafikos technologijas su nepaprastu smalsumu ir įgūdžiu. Santuoka su Jacqueline Roque 1961 m. atnešė naują dimensiją jo asmeniniam gyvenimui ir meninei ekspresijai.

Neprieinamas Poveikis

Pablo Picasso mirė 1973 m. balandžio 8 d. Mougins, Prancūzijoje, palikdamas neįtikėtiną kūrinių rinkinį – daugiau kaip 50 000 darbų – kurie ir toliau žavi ir įkvepia. Jo meninė raida buvo formavusi įvairių įtakų, nuo ispanų meistrų kaip Velázquez ir Goya iki Iberijos skulptūrų, Afrikos meno ir Henri Matisse ryškių spalvų paletės. Jo poveikis XX amžiaus menui yra neįvertinamas. Jis įkūrė Kubizmą, pionierius koliažo ir konstruojamosios skulptūros, ir nuolat išbandydavo meno konvencijas. Pablo Picasso nepailstantis eksperimentavimas perėjo modernųjį meną, palikdamas nepagingusį įspūdį visoms kartoms menininkų ir patvirtindamas savo padėtį kaip vieną svarbiausių ir įtakingiausių figūrų istorijoje. Jo palikimas tęsiasi už drobės ribų, atsiliepiantis daugybėje šiuolaikinės kultūros aspektų ir primenantis meno vizijos transformuojančią galią.
Pablo Pikaso

Pablo Pikaso

1881 - 1973 , Ispanija

Trumpa informacija apie kūrėją

  • Artistic Movement Or Style: Kubizmas, Surrealizmas
  • Artists Or Movements Influenced By This Artist:
    • Kubizmas
    • Modernus menas
  • Artists Who Influenced This Artist:
    • Velázquez
    • Goya
    • Matisse
  • Date Of Birth: 1881 m. spalio 25 d.
  • Date Of Death: 1973 m. balandžio 8 d.
  • Full Name: Pablo Diego José Ruiz Picasso
  • Nationality: Ispanas
  • Notable Artworks:
    • Les Demoiselles d'Avignon
    • Guernica
    • The Old Guitarist
    • La Vie
    • Family of Saltimbanques
  • Place Of Birth: Malaga, Ispanija
Tyrinėkite meno kūrinius, suskirstytus pagal temas, stilius ir savybes.