Pere Serra Publikum & popularitet på ArtsDot.com

1357 – 1406

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Pere Serra på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Pere Serra: tallene på få linjer

Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells er stjernen: 200 besøg i de sidste tolv måneder, hvilket svarer til 22% af alle visninger af Pere Serra. Næste er Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra og Mare De Déu De Sigena. Samlet set giver kunstnersiden (500 besøg) og værkerne (900 besøg) i alt 1.400 besøg. Bedste måned: Jul 2026 (1.300 besøg). Besøgene favoriserer Balanceret (Kontrast), med 22% af besøgene mod 8% af kataloget.

Pere Serra: 8 værker som folk ser først

Hvert værk nedenfor er blevet åbnet af rigtige besøgende på ArtsDot.com i løbet af de sidste tolv måneder. Rang 1 er det mest besøgte af Pere Serra.

  1. Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells 1 Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells 200 besøg · 22,2%
  2. Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra 2 Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra 100 besøg · 11,1%
  3. Mare De Déu De Sigena 3 Mare De Déu De Sigena 100 besøg · 11,1%
  4. Madonna with Angels Playing Music 4 Madonna with Angels Playing Music, 1390 100 besøg · 11,1%
  5. Madonna With Angels Playing Music 5 Madonna With Angels Playing Music 100 besøg · 11,1%
  6. Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra 6 Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra 100 besøg · 11,1%
  7. Virgem 7 Virgem 100 besøg · 11,1%
  8. Madonna And Child With Saints George And Martin 8 Madonna And Child With Saints George And Martin 100 besøg · 11,1%

Hvornår besøger folk Pere Serra-siden?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Datatabel
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026400900
Aug 202600
Sept 202600
Okt 20261000

Hvornår bliver værkerne fra Pere Serra vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest populære værker af Pere Serra, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Datatabel
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Madonna and Child with Ange…000000000000
Madonna And Child With Sain…00000000100000
Monestir De Sant Cugat - Re…00000000100000
Virgem00000000100000
Monestir De Sant Cugat - Re…000000000000
Crucifixió De Sant Pere. Pi…00000000100000
Madonna With Angels Playing…00000000100000
Saint John The Baptist, Sai…000000000000
Aint Peter, Saint Claire, S…000000000000
Taula De La Nativitat, Rpoc…00000000200000

Hvilke sprog taler Pere Serras publikum?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Datatabel
SprogBesøgDel
slovensk100100,0%

Hvor mange daglige besøg er der hos Pere Serra i de næste tre uger?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Datatabel
DagBesøg
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt100
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt0
lør 31 Okt0
søn 1 Nov0
man 2 Nov0
tir 3 Nov0
ons 4 Nov0
tor 5 Nov0
fre 6 Nov0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)0
lør 21 Nov (forventet)0
søn 22 Nov (forventet)0
man 23 Nov (forventet)0
tir 24 Nov (forventet)0
ons 25 Nov (forventet)0
tor 26 Nov (forventet)0
fre 27 Nov (forventet)0

Hvad folk spørger om Pere Serra

Hvilke værker af Pere Serra bliver der åbnet mest for?

Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells først med 200 besøg eller 22% af visningerne. 8 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Pere Serra på ArtsDot.com?

1.400 besøg på tolv måneder: 500 til kunstnersiden og 900 til dens værker.

Hvilke værker af Pere Serra passer bedst til de besøgendes smag?

Værker tagget med Balanceret (Kontrast) udgør 22% af de besøg, selvom de kun udgør 8% af kataloget.