Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Pere Serra de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Pere Serra: cifrele în câteva rânduri
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells este vedeta: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 22% din totalul vizualizărilor pentru Pere Serra. Urmează Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra și Mare De Déu De Sigena. În total, pagina artistului (400 vizualizări) și operele (900 vizualizări) adunate însumează 1.300 vizualizări. Cea mai bună lună: Iul 2026 (1.300 vizite). Vizitele favorizează Echilibrat (Contrast), cu 22% din vizite față de 8% din catalog.
Pere Serra: 8 de piese pe care oamenii le privesc primele
Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 vizualizări · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 vizualizări · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 vizualizări · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 vizualizări · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 vizualizări · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 vizualizări · 11,1%
-
7
Virgem
100 vizualizări · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 vizualizări · 11,1%
Când vizitează oamenii pagina lui Pere Serra?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Când sunt vizionate operele lui Pere Serra?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii lui Pere Serra, comparativ cu ceea ce a creat artistul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,3% | 11,1% |
| Umbră difuză | 58,3% | 55,6% |
| Lumină moderată | 33,3% | 33,3% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 8,3% | 11,1% |
| Culori discrete | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 16,7% | 11,1% |
| Culori clar saturate | 75,0% | 77,8% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe închise | 83,3% | 77,8% |
| Nuanțe pământii | 8,3% | 11,1% |
| Culori neutre | 8,3% | 11,1% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 8,3% | 11,1% |
| Echilibrat | 41,7% | 44,4% |
| Vibrant | 50,0% | 44,4% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 8,3% | 11,1% |
| Echilibrat | 8,3% | 22,2% |
| Contrast accentuat | 50,0% | 33,3% |
| Contrast maxim | 33,3% | 33,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 16,7% | 22,2% |
| Unitate cromatică puternică | 66,7% | 55,6% |
| Paletă unitară | 16,7% | 22,2% |
Care sunt cele mai populare opere ale lui Pere Serra, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi vorbește publicul lui Pere Serra?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Pere Serra și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Pere Serra
Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Pere Serra?
- Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells în primul loc, cu 200 vizualizări sau 22% din totalul vizualizărilor. 8 piese sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Pere Serra pe ArtsDot.com?
- 1.300 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului și 900 pentru operele sale.
Care dintre lucrile lui Pere Serra se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
- Piesele etichetate Echilibrat (Contrast) reprezintă 22% din vizite, deși acestea constituie doar 8% din catalog.