Max Beckmann Odbiorcy i popularność w ArtsDot.com

1884 – 1950

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Max Beckmann w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Max Beckmann: liczby w kilku liniach

Noc to gwiazda: 17 200 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 51% wszystkich wyświetleń profilu Max Beckmann. Następne są Most Żelazny (Widok na Frankfurt) i Scena Wielka z Agonii. Łącznie strona artysty (7 700 odwiedzin) oraz dzieła (31 100 odwiedzin) dają łącznie 38 800 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Sie 2026 a Wrz 2026 wzrosła o 60%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (16 800 wizyt). Najpopularniejsze języki odbiorców: angielski (39%), hiszpański (12%) i niemiecki (9%). Według urządzeń: urządzenia (63%), telefony (34%) i tablety (4%). Odwiedziny faworyzują Subtelnie wymieszana paleta barw (Harmonia kolorów), stanowiąc 62% odwiedzin w porównaniu do 18% katalogu.

Max Beckmann: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok

Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Max Beckmann.

  1. Noc 1 Noc, 1919 17 200 wizyt · 50,7%
  2. Most Żelazny (Widok na Frankfurt) 2 Most Żelazny (Widok na Frankfurt), 1922 3 500 wizyt · 10,3%
  3. Scena Wielka z Agonii 3 Scena Wielka z Agonii, 1906 1 400 wizyt · 4,1%
  4. Aktorzy 4 Aktorzy, 1942 600 wizyt · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 wizyt · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 wizyt · 1,8%
  7. Kolumbina 7 Kolumbina, 1950 500 wizyt · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 wizyt · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 wizyt · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 wizyt · 1,5%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Max Beckmann?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100300
Lip 20261 50015 300
Sie 20267007 600
Wrz 20265 4007 900

Kiedy oglądane są dzieła artysty Max Beckmann?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są najważniejsze dzieła Max Beckmann miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Noc0000000005 3006 4004 200
Scena Wielka z Agonii000000000800200400
Most Żelazny (Widok na Fran…000000001001 1003001 500
Kolumbina0000000000100200
Aktorzy000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Max Beckmann?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia24 30062,6%
telefony13 10033,8%
tablety1 4003,6%

W jakich językach mówi odbiorca Max Beckmann?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski2 20039,3%
hiszpański70012,5%
niemiecki5008,9%
koreański5008,9%
włoski4007,1%
rosyjski4007,1%
japoński3005,4%
szwedzki2003,6%
francuski1001,8%
holenderski1001,8%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Max Beckmann oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz500
Nd 27 Wrz400
Pon 28 Wrz300
Wt 29 Wrz800
Śr 30 Wrz600
Czw 1 Paź800
Pt 2 Paź900
So 3 Paź100
Nd 4 Paź400
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź500
Śr 7 Paź300
Czw 8 Paź400
Pt 9 Paź500
So 10 Paź300
Nd 11 Paź800
Pon 12 Paź1 100
Wt 13 Paź1 100
Śr 14 Paź500
Czw 15 Paź700
Pt 16 Paź700
So 17 Paź (prognoza)400
Nd 18 Paź (prognoza)800
Pon 19 Paź (prognoza)700
Wt 20 Paź (prognoza)1 100
Śr 21 Paź (prognoza)700
Czw 22 Paź (prognoza)900
Pt 23 Paź (prognoza)1 000
So 24 Paź (prognoza)500
Nd 25 Paź (prognoza)800
Pon 26 Paź (prognoza)700
Wt 27 Paź (prognoza)1 200
Śr 28 Paź (prognoza)700
Czw 29 Paź (prognoza)1 000
Pt 30 Paź (prognoza)1 100
So 31 Paź (prognoza)500
Nd 1 Lis (prognoza)800
Pon 2 Lis (prognoza)700
Wt 3 Lis (prognoza)1 300
Śr 4 Lis (prognoza)700
Czw 5 Lis (prognoza)1 000
Pt 6 Lis (prognoza)1 100

O co ludzie pytają o Max Beckmann

Które dzieła Max Beckmann są najczęściej otwierane?

Najpierw Noc z 17 200 odwiedzinami lub 51% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak dużą grupę odbiorców ma Max Beckmann na ArtsDot.com?

38 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 7 700 na stronie artysty i 31 100 w przypadku jego dzieł.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Max Beckmann?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (63%), telefony (34%) i tablety (4%); urządzenia generują 63% wizyt.

Jakich języków używa odbiorca Max Beckmann?

angielski (39%), hiszpański (12%) i niemiecki (9%). Pierwszy język, angielski, obejmuje 39% odwiedzających.

Które dzieła Max Beckmann najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła oznaczone jako Subtelnie wymieszana paleta barw (Harmonia kolorów) stanowią 62% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 18% katalogu.