O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lawrence Gordon Ham w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wersja skrócona dla Lawrence Gordon Ham
Dzieło Runners jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Lawrence Gordon Ham: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 67% wszystkich wyświetleń. Still Life with a Yellow Beaker dopełniają podium. Lawrence Gordon Ham przyciągnął łącznie 600 wizyt: 300 na stronie artysty oraz 300 w poszczególnych dziełach. Trend wykazuje lekki spadek: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 500 wizyt. Wyróżnia się jeden styl: Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) generuje 100% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 36% katalogu.
2 najpopularniejszych: dzieła Lawrence Gordon Ham, które najczęściej otwierają użytkownicy
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 2 dzieł Lawrence Gordon Ham najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Jak popularna jest strona Lawrence Gordon Ham miesiąc po miesiącu?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 200 | 300 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Lawrence Gordon Ham?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie style dzieł przyciągają odwiedzających Lawrence Gordon Ham?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 27,3% | 33,3% |
| Delikatna luminancja | 36,4% | 66,7% |
| Jasna luminancja | 36,4% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 0,0% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 0,0% | 0,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 36,4% | 66,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 27,3% | 0,0% |
| Żywy kolor | 36,4% | 33,3% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Ciemne tony | 62,5% | 100,0% |
| Zachód słońca | 25,0% | 0,0% |
| Barwy neutralne | 12,5% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważony | 27,3% | 66,7% |
| Żywy i nasycony | 72,7% | 33,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 18,2% | 0,0% |
| Delikatny | 27,3% | 33,3% |
| Zrównoważony kontrast | 9,1% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 9,1% | 0,0% |
| Oświadczenie | 36,4% | 66,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 36,4% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 27,3% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 36,4% | 100,0% |
| Spójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Lawrence Gordon Ham w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Runners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outskirts of a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Yellow Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Red Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tuscany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Road to Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fortifications | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breached Wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach czytany jest Lawrence Gordon Ham?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| bułgarski | 100 | 100,0% |
Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Lawrence Gordon Ham i jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 100 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 300 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 300 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 400 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 200 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 500 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
Lawrence Gordon Ham: szybkie odpowiedzi
Które dzieło Lawrence Gordon Ham jest najczęściej oglądane?
- To Runners: 200 odwiedzin, co stanowi 67% wszystkich wyświetleń artysty Lawrence Gordon Ham. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 2.
Ile wizyt odwiedza Lawrence Gordon Ham?
- 600 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 300 na stronie artysty i 300 na poszczególnych dziełach.
Czy istnieje rodzaj dzieł Lawrence Gordon Ham, które cieszą się największą popularnością?
- Tak, Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 100% odwiedzin dla 36% katalogu.