Juan Gris Odbiorcy i popularność w ArtsDot.com

1887 – 1927

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Juan Gris w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Juan Gris: liczby w kilku liniach

Portret Madame Josette Gris to gwiazda: 1 700 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 5% wszystkich wyświetleń profilu Juan Gris. Następne są Still Life with a Guitar i Kompozycja przed oknem. Łącznie strona artysty (6 400 odwiedzin) oraz dzieła (29 500 odwiedzin) dają łącznie 35 900 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Sie 2026 a Wrz 2026 wzrosła o 38%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (21 200 wizyt). Najpopularniejsze języki odbiorców: japoński (17%), koreański (17%) i szwedzki (14%). Według urządzeń: urządzenia (80%), telefony (16%) i tablety (4%). Odwiedziny faworyzują Oświadczenie (Kontrast), stanowiąc 70% odwiedzin w porównaniu do 50% katalogu.

Juan Gris: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok

Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Juan Gris.

  1. Portret Madame Josette Gris 1 Portret Madame Josette Gris, 1916 1 700 wizyt · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1 600 wizyt · 4,8%
  3. Kompozycja przed oknem 3 Kompozycja przed oknem, 1915 1 300 wizyt · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 wizyt · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 wizyt · 2,4%
  6. Śniadanie 6 Śniadanie, 1915 600 wizyt · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 wizyt · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 wizyt · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 wizyt · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 wizyt · 1,8%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Juan Gris?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20262001 200
Lip 20261 50019 700
Sie 20261 0004 600
Wrz 20263 7004 000

Kiedy oglądane są dzieła artysty Juan Gris?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są najważniejsze dzieła Juan Gris miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Portret Madame Josette Gris000000000300400400
Jabłka i winogrona na stole000000002001001000
Kompozycja przed oknem0000000008000400
Śniadanie0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Juan Gris?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia28 70079,9%
telefony5 90016,4%
tablety1 3003,6%

W jakich językach mówi odbiorca Juan Gris?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
japoński70016,7%
koreański70016,7%
szwedzki60014,3%
polski50011,9%
rosyjski4009,5%
angielski3007,1%
hiszpański3007,1%
arabski1002,4%
fiński1002,4%
włoski1002,4%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Juan Gris oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Wt 22 Wrz100
Śr 23 Wrz300
Czw 24 Wrz400
Pt 25 Wrz700
So 26 Wrz200
Nd 27 Wrz600
Pon 28 Wrz300
Wt 29 Wrz900
Śr 30 Wrz1 000
Czw 1 Paź600
Pt 2 Paź100
So 3 Paź1 300
Nd 4 Paź200
Pon 5 Paź1 500
Wt 6 Paź400
Śr 7 Paź300
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź100
So 10 Paź300
Nd 11 Paź200
Pon 12 Paź1 600
Wt 13 Paź (prognoza)500
Śr 14 Paź (prognoza)500
Czw 15 Paź (prognoza)500
Pt 16 Paź (prognoza)300
So 17 Paź (prognoza)600
Nd 18 Paź (prognoza)300
Pon 19 Paź (prognoza)1 100
Wt 20 Paź (prognoza)500
Śr 21 Paź (prognoza)600
Czw 22 Paź (prognoza)600
Pt 23 Paź (prognoza)300
So 24 Paź (prognoza)600
Nd 25 Paź (prognoza)400
Pon 26 Paź (prognoza)1 200
Wt 27 Paź (prognoza)500
Śr 28 Paź (prognoza)600
Czw 29 Paź (prognoza)600
Pt 30 Paź (prognoza)300
So 31 Paź (prognoza)700
Nd 1 Lis (prognoza)400
Pon 2 Lis (prognoza)1 300

O co ludzie pytają o Juan Gris

Które dzieła Juan Gris są najczęściej otwierane?

Najpierw Portret Madame Josette Gris z 1 700 odwiedzinami lub 5% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak dużą grupę odbiorców ma Juan Gris na ArtsDot.com?

35 900 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 6 400 na stronie artysty i 29 500 w przypadku jego dzieł.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Juan Gris?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (80%), telefony (16%) i tablety (4%); urządzenia generują 80% wizyt.

Jakich języków używa odbiorca Juan Gris?

japoński (17%), koreański (17%) i szwedzki (14%). Pierwszy język, japoński, obejmuje 17% odwiedzających.

Które dzieła Juan Gris najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła oznaczone jako Oświadczenie (Kontrast) stanowią 70% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 50% katalogu.