O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty James Gillray w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
James Gillray: liczby w kilku liniach
The Plum-Pudding in Danger to gwiazda: 400 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń profilu James Gillray. Następne są The Zenith of French Glory i Look at me. Łącznie strona artysty (200 odwiedzin) oraz dzieła (1 000 odwiedzin) dają łącznie 1 200 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Sie 2026 a Wrz 2026 wzrosła o 300%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (600 wizyt). Odwiedziny faworyzują Rozświetlony (Jasność luminancji), stanowiąc 50% odwiedzin w porównaniu do 15% katalogu.
James Gillray: 5 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty James Gillray.
-
1
The Plum-Pudding in Danger, 1805
400 wizyt · 33,3%
-
2
The Zenith of French Glory, 1793
400 wizyt · 33,3%
-
3
Look at me
200 wizyt · 16,7%
-
4
Sin, Death and the Devil, 1792
100 wizyt · 8,3%
-
5
A noble lord, on an approaching peace, too busy to attend to the expenditure of a million of the public money
100 wizyt · 8,3%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę James Gillray?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 500 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 400 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty James Gillray?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający James Gillray w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 15,4% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 38,5% | 41,7% |
| Jasna luminancja | 30,8% | 8,3% |
| Rozświetlony | 15,4% | 50,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 23,1% | 41,7% |
| Subtelna kolorystyka | 46,2% | 16,7% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 30,8% | 41,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 30,8% | 41,7% |
| Zrównoważony | 53,8% | 50,0% |
| Żywy i nasycony | 15,4% | 8,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 7,7% | 16,7% |
| Delikatny | 15,4% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 7,7% | 8,3% |
| Wyrazisty kontrast | 30,8% | 33,3% |
| Oświadczenie | 38,5% | 41,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 7,7% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 7,7% | 33,3% |
| Zrównoważona harmonia | 30,8% | 58,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 38,5% | 8,3% |
| Spójna paleta barw | 15,4% | 0,0% |
Jakie są najważniejsze dzieła James Gillray miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Plum-Pudding in Danger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| The Zenith of French Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Dublures of Characters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin, Death and the Devil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Short bodied gillray fashio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A noble lord, on an approac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Long Live the Constitution,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Light expelling darkness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A group of French savants h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Blood of the Murdered C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca James Gillray?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u James Gillray oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 100 |
| Pon 28 Wrz | 200 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 100 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 200 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 100 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o James Gillray
Które dzieła James Gillray są najczęściej otwierane?
- Najpierw The Plum-Pudding in Danger z 400 odwiedzinami lub 33% wyświetleń. Powyżej znajduje się 5 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma James Gillray na ArtsDot.com?
- 1 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty i 1 000 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła James Gillray najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Rozświetlony (Jasność luminancji) stanowią 50% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 15% katalogu.