O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Horatio Mcculloch w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Horatio Mcculloch: liczby w kilku liniach
Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel to gwiazda: 500 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 26% wszystkich wyświetleń profilu Horatio Mcculloch. Następne są Kilchurn Castle, Loch Awe i On The Clyde. Łącznie strona artysty (600 odwiedzin) oraz dzieła (1 900 odwiedzin) dają łącznie 2 500 odwiedzin. Zainteresowanie spadło o 67% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (2 100 wizyt). Odwiedziny faworyzują Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów), stanowiąc 79% odwiedzin w porównaniu do 44% katalogu.
Horatio Mcculloch: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Horatio Mcculloch.
-
1
Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel, 1845
500 wizyt · 26,3%
-
2
Kilchurn Castle, Loch Awe, 1854
300 wizyt · 15,8%
-
3
On The Clyde
200 wizyt · 10,5%
-
4
Inverlochy, Fort William
100 wizyt · 5,3%
-
5
Landscape
100 wizyt · 5,3%
-
6
Landscape -
100 wizyt · 5,3%
-
7
A mid-lothian landscape with edinburgh in the distance
100 wizyt · 5,3%
-
8
A Scottish Landscape
100 wizyt · 5,3%
-
9
Loch Lomond And Ben Lomond
100 wizyt · 5,3%
-
10
Ross-shire Landscape
100 wizyt · 5,3%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Horatio Mcculloch?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 500 | 1 600 |
| Sie 2026 | 100 | 200 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Horatio Mcculloch?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Horatio Mcculloch w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 12,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 20,0% | 10,5% |
| Delikatna luminancja | 50,0% | 63,2% |
| Jasna luminancja | 18,0% | 26,3% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 28,0% | 5,3% |
| Subtelna kolorystyka | 44,0% | 79,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 28,0% | 15,8% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 40,0% | 72,2% |
| Barwy ziemi | 55,0% | 27,8% |
| Ciemne tony | 5,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 34,0% | 15,8% |
| Zrównoważony | 60,0% | 84,2% |
| Żywy i nasycony | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 4,0% | 26,3% |
| Delikatny | 4,0% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 6,0% | 5,3% |
| Wyrazisty kontrast | 24,0% | 10,5% |
| Oświadczenie | 62,0% | 57,9% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 2,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 8,0% | 5,3% |
| Zrównoważona harmonia | 8,0% | 15,8% |
| Silna spójność kolorystyczna | 38,0% | 21,1% |
| Spójna paleta barw | 44,0% | 57,9% |
Jakie są najważniejsze dzieła Horatio Mcculloch miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Glencoe - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kinlochaline Castle, Morvern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilchurn Castle, Loch Awe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Loch Lomond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Scene - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Rosslyn Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After culloden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Ka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Border Keep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca Horatio Mcculloch?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Horatio Mcculloch oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 200 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 300 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 400 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 400 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Horatio Mcculloch
Które dzieła Horatio Mcculloch są najczęściej otwierane?
- Najpierw Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel z 500 odwiedzinami lub 26% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Horatio Mcculloch na ArtsDot.com?
- 2 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 600 na stronie artysty i 1 900 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła Horatio Mcculloch najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) stanowią 79% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 44% katalogu.