Giorgio Vasari Odbiorcy i popularność w ArtsDot.com

1511 – 1574

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Giorgio Vasari w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Giorgio Vasari: liczby w kilku liniach

Ostatnie Spowodowanie to gwiazda: 800 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń profilu Giorgio Vasari. Następne są The Last Judgment (detail) i Perseus and Andromeda. Łącznie strona artysty (1 600 odwiedzin) oraz dzieła (8 900 odwiedzin) dają łącznie 10 500 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Sie 2026 a Wrz 2026 wzrosła o 114%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (7 900 wizyt). Według urządzeń: urządzenia (89%) i telefony (11%). Odwiedziny faworyzują Dramatyczny (Klimat), stanowiąc 47% odwiedzin w porównaniu do 29% katalogu.

Giorgio Vasari: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok

Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Giorgio Vasari.

  1. Ostatnie Spowodowanie 1 Ostatnie Spowodowanie, 1572 800 wizyt · 7,5%
  2. The Last Judgment (detail) 2 The Last Judgment (detail), 1572 800 wizyt · 7,5%
  3. Perseus and Andromeda 3 Perseus and Andromeda, 1570 700 wizyt · 6,6%
  4. Annunciation 4 Annunciation, 1570 600 wizyt · 5,7%
  5. Allegory of the Immaculate Conception 5 Allegory of the Immaculate Conception, 1541 600 wizyt · 5,7%
  6. Marriage at Cana 6 Marriage at Cana, 1566 600 wizyt · 5,7%
  7. Annunciation 7 Annunciation, 1564 500 wizyt · 4,7%
  8. The 1530 Siege of Florence 8 The 1530 Siege of Florence, 1558 400 wizyt · 3,8%
  9. Ostatnie Spowodowanie 9 Ostatnie Spowodowanie, 1572 300 wizyt · 2,8%
  10. Childhood of Jupiter 10 Childhood of Jupiter, 1556 300 wizyt · 2,8%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Giorgio Vasari?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026200200
Lip 20261 0006 900
Sie 2026200500
Wrz 20262001 300

Kiedy oglądane są dzieła artysty Giorgio Vasari?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są najważniejsze dzieła Giorgio Vasari miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Ostatnie Spowodowanie0000000005002000
Ostatnie Spowodowanie0000000002000100
Sala del Cinquecento000000000000
Annunciation000000000300100100
The Prophet Elisha0000000001000100
Allegory of Justice00000000000200
Ceiling of the Sala del Cin…00000000010000
Ercole fanciullo strozza i…00000000010000
Self-Portrait000000000000
Portrait of Lorenzo the Mag…000000000000

Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Giorgio Vasari?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia9 30088,6%
telefony1 20011,4%

W jakich językach mówi odbiorca Giorgio Vasari?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
arabski10025,0%
niemiecki10025,0%
angielski10025,0%
hiszpański10025,0%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Giorgio Vasari oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz100
Pon 28 Wrz100
Wt 29 Wrz300
Śr 30 Wrz100
Czw 1 Paź200
Pt 2 Paź100
So 3 Paź200
Nd 4 Paź1 000
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź400
Czw 8 Paź300
Pt 9 Paź400
So 10 Paź100
Nd 11 Paź100
Pon 12 Paź300
Wt 13 Paź800
Śr 14 Paź600
Czw 15 Paź400
Pt 16 Paź100
So 17 Paź (prognoza)200
Nd 18 Paź (prognoza)600
Pon 19 Paź (prognoza)200
Wt 20 Paź (prognoza)600
Śr 21 Paź (prognoza)600
Czw 22 Paź (prognoza)500
Pt 23 Paź (prognoza)300
So 24 Paź (prognoza)200
Nd 25 Paź (prognoza)800
Pon 26 Paź (prognoza)300
Wt 27 Paź (prognoza)800
Śr 28 Paź (prognoza)700
Czw 29 Paź (prognoza)600
Pt 30 Paź (prognoza)400
So 31 Paź (prognoza)200
Nd 1 Lis (prognoza)900
Pon 2 Lis (prognoza)300
Wt 3 Lis (prognoza)900
Śr 4 Lis (prognoza)800
Czw 5 Lis (prognoza)600
Pt 6 Lis (prognoza)400

O co ludzie pytają o Giorgio Vasari

Które dzieła Giorgio Vasari są najczęściej otwierane?

Najpierw Ostatnie Spowodowanie z 800 odwiedzinami lub 8% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak dużą grupę odbiorców ma Giorgio Vasari na ArtsDot.com?

10 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 600 na stronie artysty i 8 900 w przypadku jego dzieł.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Giorgio Vasari?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (89%) i telefony (11%); urządzenia generują 89% wizyt.

Które dzieła Giorgio Vasari najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła oznaczone jako Dramatyczny (Klimat) stanowią 47% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 29% katalogu.