Frederic Edwin Church Odbiorcy i popularność w ArtsDot.com

1826 – 1900

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Frederic Edwin Church w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Frederic Edwin Church: liczby w kilku liniach

Serce Andów to gwiazda: 1 800 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 9% wszystkich wyświetleń profilu Frederic Edwin Church. Następne są Twilight in the Wilderness i Cotopaxi. Łącznie strona artysty (2 500 odwiedzin) oraz dzieła (18 000 odwiedzin) dają łącznie 20 500 odwiedzin. Zainteresowanie spadło o 58% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (14 900 wizyt). Według urządzeń: urządzenia (87%), telefony (10%) i tablety (2%). Odwiedziny faworyzują Dramatyczny (Klimat), stanowiąc 40% odwiedzin w porównaniu do 14% katalogu.

Frederic Edwin Church: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok

Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Frederic Edwin Church.

  1. Serce Andów 1 Serce Andów, 1859 1 800 wizyt · 8,8%
  2. Twilight in the Wilderness 2 Twilight in the Wilderness, 1860 1 400 wizyt · 6,9%
  3. Cotopaxi 3 Cotopaxi, 1855 900 wizyt · 4,4%
  4. Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise 4 Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise, 1850 700 wizyt · 3,4%
  5. Nowe krajobraże angielskie (zwłaszcza wieczór po burzy) 5 Nowe krajobraże angielskie (zwłaszcza wieczór po burzy), 1849 700 wizyt · 3,4%
  6. Cotopaxi, Ecuador 6 Cotopaxi, Ecuador, 1862 700 wizyt · 3,4%
  7. Autumn 7 Autumn, 1875 500 wizyt · 2,5%
  8. Fern Walk 8 Fern Walk, 1865 500 wizyt · 2,5%
  9. Niagara Falls, from the American Side 9 Niagara Falls, from the American Side, 1867 400 wizyt · 2,0%
  10. Ridges in the Blue Mountains, Jamaica 10 Ridges in the Blue Mountains, Jamaica, 1865 300 wizyt · 1,5%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Frederic Edwin Church?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100400
Lip 20261 90013 000
Sie 20263003 300
Wrz 20262001 300

Kiedy oglądane są dzieła artysty Frederic Edwin Church?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie są najważniejsze dzieła Frederic Edwin Church miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Tabela danych
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Serce Andów0000000005001 000300
Twilight in the Wilderness00000000100600100200
Cotopaxi0000000000100100
The Heart of the Andes0000000001001000
The Parthenon00000000001000
Autumn0000000003001000
South American Landscape00000000001000
El Rio de Luz (also known a…00000000010000
Jerusalem from the Mount of…000000000000
The Old Boat (also known as…0000000001000100

Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Frederic Edwin Church?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tabela danych
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia17 90087,3%
telefony2 10010,2%
tablety5002,4%

W jakich językach mówi odbiorca Frederic Edwin Church?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Tabela danych
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski40040,0%
Chinese30030,0%
hiszpański10010,0%
włoski10010,0%
koreański10010,0%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Frederic Edwin Church oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Tabela danych
DzieńOdwiedziny
Pt 25 Wrz100
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz0
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz100
Śr 30 Wrz300
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź400
So 3 Paź0
Nd 4 Paź300
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź600
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź0
So 10 Paź1 000
Nd 11 Paź200
Pon 12 Paź400
Wt 13 Paź300
Śr 14 Paź400
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź (prognoza)300
So 17 Paź (prognoza)600
Nd 18 Paź (prognoza)300
Pon 19 Paź (prognoza)300
Wt 20 Paź (prognoza)300
Śr 21 Paź (prognoza)800
Czw 22 Paź (prognoza)400
Pt 23 Paź (prognoza)400
So 24 Paź (prognoza)800
Nd 25 Paź (prognoza)400
Pon 26 Paź (prognoza)300
Wt 27 Paź (prognoza)400
Śr 28 Paź (prognoza)1 000
Czw 29 Paź (prognoza)500
Pt 30 Paź (prognoza)400
So 31 Paź (prognoza)900
Nd 1 Lis (prognoza)400
Pon 2 Lis (prognoza)400
Wt 3 Lis (prognoza)400
Śr 4 Lis (prognoza)1 200
Czw 5 Lis (prognoza)500

O co ludzie pytają o Frederic Edwin Church

Które dzieła Frederic Edwin Church są najczęściej otwierane?

Najpierw Serce Andów z 1 800 odwiedzinami lub 9% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak dużą grupę odbiorców ma Frederic Edwin Church na ArtsDot.com?

20 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 2 500 na stronie artysty i 18 000 w przypadku jego dzieł.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Frederic Edwin Church?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (87%), telefony (10%) i tablety (2%); urządzenia generują 87% wizyt.

Które dzieła Frederic Edwin Church najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła oznaczone jako Dramatyczny (Klimat) stanowią 40% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 14% katalogu.