Diego Rivera Statystyki odwiedzin i najczęściej oglądane dzieła

1886 – 1957

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Diego Rivera w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Wersja skrócona dla Diego Rivera

Dzieło Man at the Crossroads / Człowiek na Rozdrożu jest otwierane częściej niż jakakolwiek inna praca artysty Diego Rivera: 15 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń. Land and Freedom i Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park dopełniają podium. Diego Rivera przyciągnął łącznie 34 100 wizyt: 5 600 na stronie artysty oraz 28 500 w poszczególnych dziełach. Trend wykazuje lekki spadek: o 39% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026 z liczbą 23 700 wizyt. Strona była czytana w włoski (16%), hiszpański (13%) i japoński (13%). Liczba wizyt z podziałem na urządzenia (69%), telefony (28%) i tablety (3%). Wyróżnia się jeden styl: Dramatyczny (Wydźwięk emocjonalny) generuje 58% odwiedzin, mimo że stanowi jedynie 22% katalogu.

10 najpopularniejszych: dzieła Diego Rivera, które najczęściej otwierają użytkownicy

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach, a nie na punktach katalogowych: 10 dzieł Diego Rivera najczęściej otwieranych w serwisie ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Man at the Crossroads / Człowiek na Rozdrożu 1 Man at the Crossroads / Człowiek na Rozdrożu, 1934 15 400 wizyt · 28,9%
  2. Land and Freedom 2 Land and Freedom 6 900 wizyt · 12,9%
  3. Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park 3 Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park, 1948 1 300 wizyt · 2,4%
  4. Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan' 4 Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan', 1952 1 200 wizyt · 2,3%
  5. Detroit Industry, North Wall 5 Detroit Industry, North Wall 1 100 wizyt · 2,1%
  6. The Flower Carrier 6 The Flower Carrier, 1935 1 000 wizyt · 1,9%
  7. La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas) 7 La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas), 1904 800 wizyt · 1,5%
  8. Beguinage a Bruges 8 Beguinage a Bruges 800 wizyt · 1,5%
  9. The Sacrificial Offering Day of the Dead 9 The Sacrificial Offering Day of the Dead, 1924 700 wizyt · 1,3%
  10. Calla Lily Vendor 10 Calla Lily Vendor 600 wizyt · 1,1%

Jak popularna jest strona Diego Rivera miesiąc po miesiącu?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100800
Lip 20262 10021 600
Sie 20267005 200
Wrz 20262 700900

Ile ogółem uwagi przyciągają dzieła Diego Rivera?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się najpopularniejsze dzieła Diego Rivera w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Man at the Crossroads / Czł…000000001002 7003 100100
Detroit Industry, North Wall000000001003001000
Calla Lily Vendor0000000002002000
Detroit Industry: East Wall000000000000
Flower Seller 10000000001000100
The Flower Carrier00000000040000
Jedność Pracujących0000000002001000
Colonisation, 'The Great Ci…0000000001003000
Self-Portrait 100000000010000
Entering the Mine00000000010000

Telefony, tablety czy komputery: jak oglądany jest Diego Rivera?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia23 60069,2%
telefony9 60028,2%
tablety9002,6%

W jakich językach czytany jest Diego Rivera?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
włoski60015,8%
hiszpański50013,2%
japoński50013,2%
koreański50013,2%
arabski2005,3%
angielski2005,3%
rosyjski2005,3%
serbski2005,3%
ukraiński2005,3%
bułgarski1002,6%

Jak wyglądają codzienne wizyty na profilu Diego Rivera i jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe dla tego wykresu
DzieńOdwiedziny
So 26 Wrz600
Nd 27 Wrz400
Pon 28 Wrz900
Wt 29 Wrz1 800
Śr 30 Wrz700
Czw 1 Paź500
Pt 2 Paź1 200
So 3 Paź300
Nd 4 Paź400
Pon 5 Paź2 300
Wt 6 Paź1 000
Śr 7 Paź1 000
Czw 8 Paź2 400
Pt 9 Paź1 200
So 10 Paź1 600
Nd 11 Paź500
Pon 12 Paź1 300
Wt 13 Paź1 500
Śr 14 Paź1 400
Czw 15 Paź1 800
Pt 16 Paź1 700
So 17 Paź (prognoza)1 200
Nd 18 Paź (prognoza)600
Pon 19 Paź (prognoza)2 100
Wt 20 Paź (prognoza)2 000
Śr 21 Paź (prognoza)1 400
Czw 22 Paź (prognoza)2 200
Pt 23 Paź (prognoza)1 900
So 24 Paź (prognoza)1 300
Nd 25 Paź (prognoza)700
Pon 26 Paź (prognoza)2 300
Wt 27 Paź (prognoza)2 200
Śr 28 Paź (prognoza)1 600
Czw 29 Paź (prognoza)2 400
Pt 30 Paź (prognoza)2 100
So 31 Paź (prognoza)1 400
Nd 1 Lis (prognoza)700
Pon 2 Lis (prognoza)2 500
Wt 3 Lis (prognoza)2 400
Śr 4 Lis (prognoza)1 800
Czw 5 Lis (prognoza)2 700
Pt 6 Lis (prognoza)2 300

Diego Rivera: szybkie odpowiedzi

Które dzieło Diego Rivera jest najczęściej oglądane?

To Man at the Crossroads / Człowiek na Rozdrożu: 15 400 odwiedzin, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń artysty Diego Rivera. Powyższa lista obejmuje numery od 1 do 10.

Ile wizyt odwiedza Diego Rivera?

34 100 w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, z czego 5 600 na stronie artysty i 28 500 na poszczególnych dziełach.

Czy ludzie oglądają Diego Rivera na telefonie czy na komputerze?

Obie: podział wizyt według urządzenia (69%), telefony (28%) i tablety (3%); liderem jest urządzenia z wynikiem 69%.

Czy o Diego Rivera czyta się w wielu językach?

Tak: włoski (16%), hiszpański (13%) i japoński (13%). włoski zajmuje pierwsze miejsce z wynikiem 16%.

Czy istnieje rodzaj dzieł Diego Rivera, które cieszą się największą popularnością?

Tak, Dramatyczny (Wydźwięk emocjonalny): 58% odwiedzin dla 22% katalogu.