Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty André Derain w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
André Derain: liczby w kilku liniach
Most Charing Cross, Londyn to gwiazda: 5 700 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 16% wszystkich wyświetleń profilu André Derain. Następne są Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) i Drying the Sails. Łącznie strona artysty (7 700 odwiedzin) oraz dzieła (32 400 odwiedzin) dają łącznie 40 100 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Sie 2026 a Wrz 2026 wzrosła o 91%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (19 200 wizyt). Najpopularniejsze języki odbiorców: angielski (41%), francuski (14%) i serbski (6%). Kraje z największą liczbą odbiorców: Francja (26%), Stany Zjednoczone Ameryki (16%) i Wielka Brytania (8%). Według urządzeń: urządzenia (67%), telefony (29%) i tablety (3%). Odwiedziny faworyzują Pełen energii (Wydźwięk emocjonalny), stanowiąc 51% odwiedzin w porównaniu do 0% katalogu.
André Derain: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty André Derain.
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Paź 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
0
800
Lip 2026
1 500
17 700
Sie 2026
1 400
5 500
Wrz 2026
4 800
8 400
Kiedy oglądane są dzieła artysty André Derain?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający André Derain w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Wyraziste
14,3%
53,4%
Sielski
28,6%
14,2%
Spokój
0,0%
13,4%
Ziemiste
14,3%
7,7%
Dramatyczny
14,3%
3,2%
Romantyczny
0,0%
3,2%
Elegancja
0,0%
2,4%
Klasyka
0,0%
1,2%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen energii
0,0%
51,2%
Refleksyjny
14,3%
14,8%
Sielski
42,9%
10,4%
Nostalgiczny
14,3%
7,2%
Spokój
14,3%
6,8%
Melancholijny
0,0%
5,2%
Radosny
0,0%
2,4%
Dramatyczny
0,0%
1,2%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
20,0%
9,0%
Miękki cień
28,0%
21,3%
Delikatna luminancja
32,0%
48,2%
Jasna luminancja
8,0%
18,5%
Rozświetlony
12,0%
3,1%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
26,0%
5,6%
Subtelna kolorystyka
24,0%
10,1%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
30,0%
19,6%
Wyraźne nasycenie barw
18,0%
43,7%
Żywy kolor
2,0%
21,0%
Paleta kolorów
Paleta kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Ciemne tony
20,5%
53,0%
Barwy ziemi
48,7%
30,2%
Barwy neutralne
20,5%
9,2%
Pastele
2,6%
3,2%
Natura
2,6%
2,5%
Ciepłe
0,0%
1,4%
Monochromatyczna
5,1%
0,4%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
24,0%
7,6%
Zrównoważony
50,0%
19,6%
Żywy i nasycony
26,0%
72,8%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
12,0%
3,1%
Delikatny
24,0%
15,1%
Zrównoważony kontrast
8,0%
8,4%
Wyrazisty kontrast
22,0%
27,5%
Oświadczenie
34,0%
45,9%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
24,0%
56,6%
Subtelnie wymieszana paleta barw
4,0%
14,3%
Zrównoważona harmonia
16,0%
13,7%
Silna spójność kolorystyczna
30,0%
10,1%
Spójna paleta barw
26,0%
5,3%
Jakie są najważniejsze dzieła André Derain miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
Dzieło sztuki
Paź 2025
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1 100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca André Derain?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
Urządzenie
Odwiedziny
Udostępnij
urządzenia
27 000
67,3%
telefony
11 800
29,4%
tablety
1 300
3,2%
W jakich językach mówi odbiorca André Derain?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Tabela danych
Język
Odwiedziny
Udostępnij
angielski
4 400
40,7%
francuski
1 500
13,9%
serbski
600
5,6%
hiszpański
500
4,6%
holenderski
500
4,6%
rosyjski
500
4,6%
słowacki
500
4,6%
ukraiński
400
3,7%
duński
300
2,8%
Chinese
300
2,8%
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u André Derain oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
Dzień
Odwiedziny
So 26 Wrz
800
Nd 27 Wrz
600
Pon 28 Wrz
500
Wt 29 Wrz
900
Śr 30 Wrz
2 100
Czw 1 Paź
1 700
Pt 2 Paź
1 100
So 3 Paź
600
Nd 4 Paź
1 000
Pon 5 Paź
2 000
Wt 6 Paź
1 200
Śr 7 Paź
2 300
Czw 8 Paź
700
Pt 9 Paź
1 000
So 10 Paź
400
Nd 11 Paź
1 400
Pon 12 Paź
800
Wt 13 Paź
1 800
Śr 14 Paź
1 000
Czw 15 Paź
800
Pt 16 Paź
1 300
So 17 Paź (prognoza)
600
Nd 18 Paź (prognoza)
900
Pon 19 Paź (prognoza)
1 000
Wt 20 Paź (prognoza)
1 200
Śr 21 Paź (prognoza)
1 700
Czw 22 Paź (prognoza)
1 000
Pt 23 Paź (prognoza)
1 100
So 24 Paź (prognoza)
600
Nd 25 Paź (prognoza)
900
Pon 26 Paź (prognoza)
1 000
Wt 27 Paź (prognoza)
1 200
Śr 28 Paź (prognoza)
1 700
Czw 29 Paź (prognoza)
1 000
Pt 30 Paź (prognoza)
1 000
So 31 Paź (prognoza)
500
Nd 1 Lis (prognoza)
900
Pon 2 Lis (prognoza)
1 000
Wt 3 Lis (prognoza)
1 200
Śr 4 Lis (prognoza)
1 600
Czw 5 Lis (prognoza)
1 000
Pt 6 Lis (prognoza)
1 000
O co ludzie pytają o André Derain
Które dzieła André Derain są najczęściej otwierane?
Najpierw Most Charing Cross, Londyn z 5 700 odwiedzinami lub 16% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma André Derain na ArtsDot.com?
40 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 7 700 na stronie artysty i 32 400 w przypadku jego dzieł.
Z jakich urządzeń korzysta odbiorca André Derain?
Odbiorcy korzystają z urządzenia (67%), telefony (29%) i tablety (3%); urządzenia generują 67% wizyt.
Jakich języków używa odbiorca André Derain?
angielski (41%), francuski (14%) i serbski (6%). Pierwszy język, angielski, obejmuje 41% odwiedzających.
Które dzieła André Derain najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
Dzieła oznaczone jako Pełen energii (Wydźwięk emocjonalny) stanowią 51% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 0% katalogu.