Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Edwin Ellis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Edwin Ellis
Folk åpner The Harbour oftere enn noe annet verk av Edwin Ellis: 200 visninger i løpet av tolv måneder, eller 18% av alt som er vist. Landscape With Peasant og Seascape fullfører podiet. Edwin Ellis fikk totalt 1300 besøk, med 300 på kunstnersiden og 1000 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 900 besøk. Én smak skiller seg ut: Nøytrale toner (Fargepalett) står for 100% av de besøkte, mens den kun utgjør 41% av katalogen.
Topp 8: verkene som Edwin Ellis sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 8 verkene fra Edwin Ellis som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The Harbour
200 visninger · 18.2%
-
2
Landscape With Peasant
200 visninger · 18.2%
-
3
Seascape
200 visninger · 18.2%
-
4
View Of Runswick Bay
100 visninger · 9.1%
-
5
The Approaching Storm, Whitby
100 visninger · 9.1%
-
6
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 visninger · 9.1%
-
7
On The South Coast Of England
100 visninger · 9.1%
-
8
Fishermen And Boats
100 visninger · 9.1%
Hvor populær er Edwin Ellis-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Edwin Ellis totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Edwin Ellis?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 24.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 54.5% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 36.4% |
| Lyssterk | 0.0% | 9.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 54.5% |
| Subtile farger | 40.0% | 36.4% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 9.1% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 40.5% | 100.0% |
| Jordnær | 54.0% | 0.0% |
| Mørke toner | 5.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.0% | 45.5% |
| Balansert | 50.0% | 54.5% |
| Klar og intens | 10.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 0.0% |
| Mild | 10.0% | 0.0% |
| Balansert | 12.0% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 36.4% |
| Uttalelse | 56.0% | 54.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 24.0% | 36.4% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 30.0% | 45.5% |
| Samstemt palett | 18.0% | 9.1% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Edwin Ellis seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| House And Gardens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Anglers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poplars By The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picking Berries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captain's Birthday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers On The Cliff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seagulls On The Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| North Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Edwin Ellis?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Edwin Ellis ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 100 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 300 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Edwin Ellis: raske svar
Hva er det mest viste verket av Edwin Ellis?
- Det er The Harbour: 200 besøk, 18% av visningene til Edwin Ellis. Listen ovenfor går ned til nummer 8.
Hvor mange besøk får Edwin Ellis?
- 1300 de siste tolv månedene, hvorav 300 på kunstnersiden og 1000 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Edwin Ellis som folk foretrekker?
- Ja, Nøytrale toner (Fargepalett): 100% av besøkene for 41% av katalogen.