Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Remedios Varo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Remedios Varo
Mensen bekijken The call vaker dan welk ander werk van Remedios Varo dan ook: 3.500 bezoeken in twaalf maanden, of 8% van alles wat bekeken is. Embroidering the Earth's mantle en Cats' Paradise maken het podium compleet. Remedios Varo trok in totaal 56.400 bezoeken aan, met 17.700 op de artiestenpagina en 38.700 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 93% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 25.600 bezoeken. De site werd gelezen in Italiaans (20%), Zweeds (17%) en Spaans (13%). Het publiek is verspreid over Zweden (25%), Italië (15%) en Mexico (15%). Bezoeken verdeeld over apparaten (56%), telefoons (40%) en tablets (4%). Eén smaak valt op: Zachte schaduw (Lichtsterkte) trekt 35% van de bezoeken, terwijl het slechts 20% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Remedios Varo die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Remedios Varo die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The call
3.500 bezoeken · 7,9%
-
2
Embroidering the Earth's mantle
3.000 bezoeken · 6,8%
-
3
Cats' Paradise
1.800 bezoeken · 4,1%
-
4
Creation of birds
1.700 bezoeken · 3,8%
-
5
Dead leaves
1.600 bezoeken · 3,6%
-
6
Vegetarian vampire
1.300 bezoeken · 2,9%
-
7
The farewell
1.200 bezoeken · 2,7%
-
8
Harmony
1.200 bezoeken · 2,7%
-
9
The other clock 3
1.100 bezoeken · 2,5%
-
10
Premonition
1.100 bezoeken · 2,5%
Hoe populair is de Remedios Varo-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 400 |
| Jul 2026 | 6.300 | 19.300 |
| Aug 2026 | 2.600 | 7.700 |
| Sep 2026 | 8.600 | 11.300 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Remedios Varo in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Remedios Varo aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 30,0% | 32,0% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 35,1% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 14,4% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 6,3% |
| Lichtgevend | 24,0% | 12,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,0% | 26,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,0% | 8,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 25,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 28,0% | 34,7% |
| Levendige kleur | 6,0% | 5,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 36,2% | 49,9% |
| Aardse tinten | 27,7% | 27,9% |
| Neutrale kleuren | 17,0% | 12,5% |
| Monochroom | 12,8% | 6,1% |
| Pasteltinten | 6,4% | 3,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 29,3% |
| Gebalanceerd | 30,0% | 36,5% |
| Levendig | 30,0% | 34,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 13,3% |
| Zacht | 30,0% | 35,4% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 17,1% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 21,4% |
| Verklaring | 18,0% | 12,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 3,8% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 4,3% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 9,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 34,0% |
| Harmonieus palet | 54,0% | 48,4% |
Hoe verhouden de populairste werken van Remedios Varo zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Embroidering the Earth's ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 400 | 1.200 |
| Icon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| The farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 500 |
| Vegetarian vampire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 800 |
| Find | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 |
| Harmony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 |
| Breaking the vicious circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 |
| Star catcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Mimicry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 900 | 1.400 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Remedios Varo bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 31.600 | 56,0% |
| telefoons | 22.300 | 39,5% |
| tablets | 2.500 | 4,4% |
In welke talen wordt Remedios Varo gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 2.400 | 19,7% |
| Zweeds | 2.100 | 17,2% |
| Spaans | 1.600 | 13,1% |
| Engels | 1.400 | 11,5% |
| Portugees | 1.400 | 11,5% |
| Russisch | 600 | 4,9% |
| Duits | 400 | 3,3% |
| Tsjechisch | 300 | 2,5% |
| Hongaars | 300 | 2,5% |
| Litouws | 300 | 2,5% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Remedios Varo eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 1.400 |
| ma 28 Sep | 700 |
| di 29 Sep | 800 |
| wo 30 Sep | 600 |
| do 1 Okt | 800 |
| vr 2 Okt | 1.400 |
| za 3 Okt | 900 |
| zo 4 Okt | 2.700 |
| ma 5 Okt | 2.200 |
| di 6 Okt | 700 |
| wo 7 Okt | 2.500 |
| do 8 Okt | 1.300 |
| vr 9 Okt | 1.300 |
| za 10 Okt | 500 |
| zo 11 Okt | 900 |
| ma 12 Okt | 1.300 |
| di 13 Okt | 900 |
| wo 14 Okt | 500 |
| do 15 Okt | 900 |
| vr 16 Okt | 1.400 |
| za 17 Okt | 2.600 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 1.800 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 1.500 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 800 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 1.300 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 1.100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 1.500 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 1.400 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 1.900 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 1.600 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 900 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 1.400 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 1.100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 1.600 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 1.500 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 2.000 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 1.700 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 1.400 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 1.200 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 1.600 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 1.600 |
Remedios Varo: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Remedios Varo?
- Het is The call: 3.500 bezoeken, 8% van de weergaven van Remedios Varo. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Remedios Varo?
- 56.400 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 17.700 op de artiestenpagina en 38.700 op de individuele werken.
Bekijken mensen Remedios Varo op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (56%), telefoons (40%) en tablets (4%); apparaten loopt voor met 56%.
Lezen mensen in verschillende talen over Remedios Varo?
- Ja: Italiaans (20%), Zweeds (17%) en Spaans (13%). Italiaans is de eerste met 20%.
Is er een bepaald type werk van Remedios Varo waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 35% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.