Red Mood
Acrylic On Canvas
WallArt
Abstract Expressionism
2010
Modern
80.0 x 80.0 cm
Contemporary Art Platform
Koop een digitale afbeelding in hoge resolutie met verbeterde kwaliteit, die veel superieur is aan de online voorvertoning.
Elk bestand wordt met uiterste precisie voorbereid door onze interne specialisten, met behulp van geavanceerde tools en deskundige handmatige retouche. Wij garanderen dat elke afbeelding een uitzonderlijke helderheid, nauwkeurige kleurweergave en verfijnde details bezit.
Het uiteindelijke bestand wordt binnen 72 uur per e-mail geleverd, geoptimaliseerd voor direct gebruik in professionele, redactionele en printomgevingen. Dit is dezelfde kwaliteit waarop vooraanstaande designstudio's, uitgevers en galerieën vertrouwen.
Digitale afbeeldingen
Download een bestand met hoge resolutie voor persoonlijke weergave, afdrukken en creatieve projecten. ( Schakel over naar print
Koop handgeschilderd kunstwerk)
Inbegrepen bij elke bestelling van een digitale afbeelding
Professionele digitale levering, gegarandeerd
Wanneer u kiest voor ArtsDot.com, ontvangt u niet alleen een afbeelding – u krijgt een professioneel verbeterd digitaal kunstwerk, met precisie vervaardigd en voorzien van een tevredenheidsgarantie. Dit is alles wat automatisch bij uw bestelling is inbegrepen:
Directe levering per e-mail
Uw hoogwaardige digitale afbeeldingsbestand wordt binnen 72 uur na bestelling naar u gemaild – klaar voor direct gebruik.
AI-geoptimaliseerd digitaal bestand
Uw kunstwerk wordt professioneel geoptimaliseerd met behulp van geavanceerde AI-tools en handmatige bewerkingen, waardoor maximale details, helderheid en kleurnauwkeurigheid worden gegarandeerd.
Gratis levenslange herlevering
Je bestand per ongeluk verwijderd of kwijtgeraakt? Geen zorgen – we sturen het u op elk gewenst moment gratis opnieuw toe.
Geen invoerkosten – nooit
Geniet direct van uw kunstwerk zonder invoerrechten, belastingen of verzendkosten – digitale downloads zijn altijd belastingvrij.
Garantie op kleurgetrouwheid
Met behulp van professionele hulpmiddelen en kleurbeheer zorgen wij ervoor dat uw digitale afbeelding de originele kleuren zo nauwkeurig mogelijk weergeeft.
100 dagen tevredenheidsgarantie
Als u niet tevreden bent met uw digitale afbeelding, passen wij deze aan of storten wij 100% terug binnen 100 dagen - zonder vragen te stellen.
100% Geld-terug-garantie
Niet tevreden? Ontvang een volledige terugbetaling binnen 100 dagen na ontvangst van uw digitale bestand – zonder vragen te stellen.
Korting bij grote bestellingen
Koop 3 afbeeldingen, bespaar 10% - Koop 5, bespaar 15% - Koop 10+, bespaar 20%. Ideaal voor creatieve projecten, galerieën en bureaus.
Exploring the Vibrant Landscape of “Red Mood” by Mohammed Al Ameri
The Jordanian artist Mohammed Al Ameri’s “Red Mood,” completed in 2010, stands as a testament to his profound engagement with the relationship between humanity and the natural world. Exhibited internationally at venues like Orfali Gallery, Orient Gallery, Munich House of Literature, Dubai Four Walls Gallery and ArtSpace Gallery, this large-scale artwork—measuring 80 x 80 cm—immediately captivates viewers with its bold chromatic palette dominated by shades of crimson, interwoven with subtle accents of yellow and emerald green. It’s a painting that transcends mere visual representation; it's an invitation to contemplate the complexities of emotion and perception.- Style & Technique: Al Ameri employs an abstract style characterized by a harmonious blend of organic and geometric forms. The artist eschews traditional realism, opting instead for expressive brushstrokes and layering techniques that create depth and texture—a deliberate departure from conventional artistic conventions.
- Compositional Elements: Within the expansive canvas, recognizable objects such as chairs and a car appear intermittently, serving not as literal depictions but as symbolic anchors within the artist’s imaginative vision. These elements contribute to the artwork's visual dynamism and encourage viewers to consider how seemingly mundane items can hold significance in conveying broader ideas.
A Poet’s Palette: Conceptual Roots and Artistic Influences
Al Ameri’s artistic practice is inextricably linked to his poetic endeavors. Like George Condo, whose work similarly explores the subconscious mind through fractured imagery and unsettling juxtapositions—a deliberate disruption of established norms—Al Ameri seeks to communicate feelings and ideas beyond the confines of language. This shared preoccupation with psychological depth suggests a broader artistic lineage rooted in Surrealism and Expressionism, movements that championed subjective experience as paramount to conveying truth.Symbolic Resonance: The Language of Color
The pervasive use of red—the dominant hue—is particularly noteworthy. Beyond its immediate visual impact, red carries significant symbolic weight across cultures, representing passion, energy, danger, and primal instinct. In “Red Mood,” Al Ameri utilizes varying shades of crimson to evoke a sense of urgency and emotional intensity, mirroring the turbulent currents beneath the surface of human consciousness. The incorporation of yellow and green offers counterpoints—representing optimism and renewal—suggesting that even amidst darkness and apprehension, there exists an underlying yearning for harmony.Emotional Impact & Artistic Legacy
Ultimately, “Red Mood” succeeds in capturing a palpable emotional resonance. It’s not merely a beautiful painting; it's a conduit for introspection—a visual meditation on the human condition. Like Condo’s work, Al Ameri’s oeuvre invites viewers to confront uncomfortable truths and embrace ambiguity as pathways to understanding. This piece stands as an enduring contribution to contemporary abstract art, demonstrating how artists can harness color and form to communicate profound psychological insights.Vragen & Antwoorden
Welk contrastniveau vertoont "Red Mood" door Masoud Bin Mohammed Al Ameri?
Het contrastniveau van "Red Mood" door Masoud Bin Mohammed Al Ameri is Gentle.
Welk gevoel roept "Red Mood" door Masoud Bin Mohammed Al Ameri op?
De vastgelegde stemming van "Red Mood" door Masoud Bin Mohammed Al Ameri is Bold, en de emotionele toon ervan is Energetic.
Voor welke ruimte wordt "Red Mood" door Masoud Bin Mohammed Al Ameri aanbevolen?
"Red Mood" door Masoud Bin Mohammed Al Ameri wordt aanbevolen voor een Living Room. Deze suggestie is gebaseerd op het onderwerp, de kleuren en de sfeer van het werk.