Max Beckmann Yleisö ja suosio palvelussa ArtsDot.com

1884 – 1950

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Max Beckmann sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Max Beckmann: luvut muutamassa rivissä

Yö on suosituin teos: 17 200 käyntikertaa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana, mikä on 51% kaikista Max Beckmann -teosten näkymistä. Seuraavina ovat Rautasilta (Frankfurtin näkymä) ja Suuri kohtaus ahdistuksesta. Taiteilijasivu (7 700 näyttelyä) ja teokset (31 100 näyttelyä) ovat yhteensä 38 800 näyttelyä. Kiinnostus kasvaa: käyntejä oli 60% enemmän aikavälillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (16 800 käyntiä). Yleisön suosituimmat kielet: englanti (44%), espanja (12%) ja korea (10%). Laitteittain: tietokoneet (63%), puhelimet (34%) ja tabletit (4%). Käynnit painottuvat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -tyyliin, jolloin sen osuus on 80% käynneistä, kun taas koko luettelon osuus on 20%.

Max Beckmann: 10 teosta, joita ihmiset katsovat ensin

Jokaisen alla olevan teoksen on avannut todellinen vierailija ArtsDot.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Sija 1 on Max Beckmann-taiteilijan vierailuun perustuva suosituin teos.

  1. Yö 1 Yö, 1919 17 200 käyntiä · 50,7%
  2. Rautasilta (Frankfurtin näkymä) 2 Rautasilta (Frankfurtin näkymä), 1922 3 500 käyntiä · 10,3%
  3. Suuri kohtaus ahdistuksesta 3 Suuri kohtaus ahdistuksesta, 1906 1 400 käyntiä · 4,1%
  4. Näyttelijät 4 Näyttelijät, 1942 600 käyntiä · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 käyntiä · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 käyntiä · 1,8%
  7. Kolumbine 7 Kolumbine, 1950 500 käyntiä · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 käyntiä · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 käyntiä · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 käyntiä · 1,5%

Milloin ihmiset vierailevat Max Beckmann -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100300
Hei 20261 50015 300
Elo 20267007 600
Syy 20265 4007 900

Milloin Max Beckmann -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Max Beckmann suosituimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Yö0000000005 3006 4004 200
Suuri kohtaus ahdistuksesta000000000800200400
Rautasilta (Frankfurtin näk…000000001001 1003001 500
Kolumbine0000000000100200
Näyttelijät000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Mitä laitteita Max Beckmann -yleisö käyttää?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet24 30062,6%
puhelimet13 10033,8%
tabletit1 4003,6%

Mitä kieliä Max Beckmann -yleisö puhuu?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
englanti2 20044,0%
espanja60012,0%
korea50010,0%
saksa4008,0%
italia3006,0%
venäjä3006,0%
japani2004,0%
ranska1002,0%
hollanti1002,0%
slovakia1002,0%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Max Beckmann -sivulla on, ja miten se kehittyy seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ma 28 Syy300
ti 29 Syy800
ke 30 Syy600
to 1 Lok800
pe 2 Lok900
la 3 Lok100
su 4 Lok400
ma 5 Lok0
ti 6 Lok500
ke 7 Lok300
to 8 Lok400
pe 9 Lok500
la 10 Lok300
su 11 Lok800
ma 12 Lok1 100
ti 13 Lok1 100
ke 14 Lok500
to 15 Lok700
pe 16 Lok700
la 17 Lok300
su 18 Lok1 300
ma 19 Lok (ennuste)700
ti 20 Lok (ennuste)1 300
ke 21 Lok (ennuste)700
to 22 Lok (ennuste)1 000
pe 23 Lok (ennuste)1 100
la 24 Lok (ennuste)400
su 25 Lok (ennuste)1 300
ma 26 Lok (ennuste)800
ti 27 Lok (ennuste)1 400
ke 28 Lok (ennuste)800
to 29 Lok (ennuste)1 100
pe 30 Lok (ennuste)1 200
la 31 Lok (ennuste)400
su 1 Mar (ennuste)1 400
ma 2 Mar (ennuste)900
ti 3 Mar (ennuste)1 500
ke 4 Mar (ennuste)900
to 5 Mar (ennuste)1 200
pe 6 Mar (ennuste)1 300
la 7 Mar (ennuste)400
su 8 Mar (ennuste)1 500

Mitä ihmiset kysyvät artistista Max Beckmann

Mitä Max Beckmann -teoksia ihmiset avaavat eniten?

Ennen kaikkea Yö, 17 200 vierailulla tai 51% katselukerroista. 10 teosta on sijoitettu ylemmäs.

Kuinka suuri on Max Beckmann yleisö ArtsDot.com-palvelussa?

38 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 7 700 taiteilijan sivulla ja 31 100 teoksissa.

Mitä laitteita Max Beckmann -yleisö käyttää?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (63%), puhelimet (34%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 63% käynneistä.

Mitä kieliä Max Beckmann -taiteilijan yleisö käyttää?

englanti (44%), espanja (12%) ja korea (10%). Ensimmäinen kieli, englanti, kattaa 44% vierailijoista.

Mitkä Max Beckmann teokset sopivat parhaiten kävijöiden makuun?

Pehmeä valoisuus-tunnisteella varustetut teokset (Valoisuus) muodostavat 80% käynneistä, vaikka ne ovat vain 20% kokoelmasta.