Menüü
Vaata sisu Vaata AR-eelvaadet Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse Jaga teost
Detailid Õppekate juhend Lisa lemmikutesse Laadi alla Sarnased teosed Röntgenuuring Slaidietendus Statistika

Eleanora Duse

John Singer Sargenti vaik Portree Eleanora Duse kohta on kunstiteoste meistriteos, mis näitab kunstniku suurepäraselt oskamist saada tema subjektist täielikuks. Loomitud aastal 1893 oli see õli maalimine suurformatsuursele kangale ja selleks ajaks oli Sargenti oskus väljendada tema subjektide isiksust ning karakteri üks parimaid.

Avasta John Singer Sargenti looming! Vaata ikoonilisi portreid nagu 'Madame X', impressionistlikke maastikke ja särava ajastu elegantsi selle ameerika meisterliku kunstniku käe jälgi.

Giclée / Kunstiprint

Muuseumikvaliteediga giclée- või kangasprint kiire tootmisega ja paindlikud viimistlusvõimalused. ( Telli käsitsi maalitud reproduktsioon Ülemineku digitaalse pildi müügi kanalisse)

Corner sample of the P118B picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: vormitud polüstüreen, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: vormitud polüstüreen, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: vormitud polüstüreen, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: tammepuu või massivpuit, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: tammepuu või massivpuit, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: tammepuu või massivpuit, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: tammepuu või massivpuit, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: tammepuu või massivpuit, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: tammepuu või massivpuit, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standardne suurus
kohandatud
CM
INCH

Vali meie eelmääratud suurused, mis vastavad teose algupärastele proportsioonidele.

laius
kõrgus

Sisestage vajalik laius ja kõrgus, et see sobiks teie raamile või seinale. Trükki saab ainult lõigata, seda ei saa kunagi pildist suuremaks teha, seega ka differentse vormiga suurus kaotab osa pildist. Enne trükkimist saadame teile kinnitamiseks digitaalse näidisprojektsiooni. Sellel lehel näidatud pilt ei kujuta reaalset lõiget — seda näitab ainult näidisprojekttsioon.

Ülemaailmne tarne () 2 nädala jooksul, tavalise 4/5 nädala asemel. (23 oktoober)

Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
Kõrgekvaliteediline lina-kangastest muld
Täielik transpordikindlustus
Tollimaksude tagastamise garantii
Värvitoime täpsuse garantii
100 päeva tagastusõigus (ainult defektide korral)
100% raha tagasi garantii
Hulgusoodustus

Kogu summa

€ 54

Eleanora Duse

Giclée / Kunstiprint

Reproduktsiooni mõõtmed

-

Lõppsumma

€ 54

Teave teose kohta

  • Artist: John Singer Sargent
  • Movement: Impressionism
  • Subject or theme: Naeratav nägu
  • Influences: Impressionistlik kunst
  • Artistic style: Portree

Kunstiteaduse kvartett

Iga küsimuse kohta on ainult üks õige vastus.

Küsimus 1:
Kes oli Eleanora Duse?
Küsimus 2:
Millisel aastal John Singer Sargent maalistas Eleanora Duse portree?
Küsimus 3:
Mis stiili alla kuuluu Eleanora Duse maal?
Küsimus 4:
Millise tehnika kasutab Sargent maalides Eleanora Duse portree?
Küsimus 5:
Mis oli Eleanora Duse näitlemise suurim tunnus?

Eleanora Duse – John Singer Sargenti Täiuslik Portree

John Singer Sargenti maal „Eleanora Duse“ on hämmastav kunstinähtus, mis näitab kunstniku suurepäraselt oskust saada oma subjektidest täielikku hinge tervet. Maalitud aastal 1893 oli see õli ja krediidi kohta suur osa John Singer Sargenti meistriteoste seas ning selle mõõtudega 58 x 48 cm on selle suurimaks tunnuseks kunstniku suurepärased oskused saada oma subjektidest täielikku hinge tervet. Maalitud aastal 1893 oli see õli ja krediidi kohta suur osa John Singer Sargenti meistriteoste seas ning selle mõõtudega 58 x 48 cm on selle suurimaks tunnuseks kunstniku suurepärased oskused saada oma subjektidest täielikku hinge tervet.

Eleanora Duse oli tuntud itaalia näitleja, kes oli maailmakuulus oma jõuline lav etteaste ja emotsionaalne sügavus. Tema ettekasete võime vaimu tõmba elevatsioonile oli hämmastav ning ta sai maailma suurimaks näitlejaks oma ajaloos.

Impressionismi Elegants ja Täiuslikkus

Sargenti maal on täielikult mõjutatud impressionistliku stiili mõju all, mis oli selle aja üks tuntumaid kunstilisi liikmeid. Ta kasutab “alla prima” tehnikat – värvilise õli pintslitööga värvimist värvi säilimiseks ja spontaanse efekti loomiseks. Selle tulemuseks on värviküllane kompositsioon, kus valguse ja värvide mängu täielik mõju on näha.

Sargenti suurim talent oli inimliku tunnete väljendamine kunstiteoses. Ta ei jätnud kõrvale mitte ühte väikest detaili, vaid püsis täielikult keskendudes sellele, et saada oma subjektidest täielikku hinge tervet.

Kompositsiooni Ülesehitus ja Simbolism

Maal kujutab Eleanora Duse valges kleidis, mille tagapäeval on must suurem õuevara tükk. See element lisab kompositsiooni huvi pakkuva värviküllase nüansi ning loob atmosfääri kontseptuaalsele ja sügavale emotsioonile.

Maal kasutatakse suurte pintslitööde abil täielikult värvide efekti, mis on suurepärased kunstniku oskused saada oma subjektidest täielikku hinge tervet. Üldiselt võib öelda, et maalt saadakse tunne värviküllast energiast ja jõust.

Lisainformatsiooni Kodus

Teadmiseks tulnud on veel palju kohta John Singer Sargenti elule ja tööle! Lisaks sellele saate rohkem infot kunstniku kohta WikiArt.org lehel ning Parrish Art Museum kollektsiooni kohta ArtsDot.com.

Küsimused ja vastused

Millist reproduktsiooni suurust soovitatakse teosele „Eleanora Duse“, autor John Singer Sargent?

Teose "Eleanora Duse" trükkimiseks on soovitatav kasutada suurust Suur. Samade proportsioonidega on saadaval ka teisi mõõtmeid.

Milline „Eleanora Duse“, autor John Singer Sargent trükkimõõt sobib soovitud ruumile?

Elutuba ruumis on teose "Eleanora Duse" jaoks soovitatav trükkimõõt Suur.

Millist kintust ja intensiivsust „Eleanora Duse“, autor John Singer Sargent näitab?

Teose „Eleanora Duse“, autor John Singer Sargent värvitoit on Muted kütkusega ja Monokroomne intensiivsusega.


Kunstniku elulugu

John Singer Sargenti Elu Valgus ja Ühiskonnas

John Singer Sargent, kelle nimega seostuvad särav Gildi Ajastu portreed ja elegants, oli Ameerika kunstnik, kes pühendas suurema osa oma elust oskuse arendamisele Euroopa kunstimaailmas. 1856. aastal Firenzes, Itaalias sündinud, kasvas ta kosmopoliitilises perekonnas, mis rändas läbi Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia ja Šveitsi. See pidev liikumine tutvustas noort Johani varakult Euroopa kunstipärliga, kujundades tema kunstitaju sügavalt. Tema isa, arst, ja ema, amatöörkunstnik, toetasid poja kalduvusi, tunnistasid vara noore mehe erakordset vaatlusvõimet. Varajane haridus ei olnud traditsiooniline; selle asemel kujunes see muuseumi saalides ja vana kirikutes, arendades visuaalset lugemist, mis oleks hiljem tema kunstilist nägemust oluliselt mõjutanud. See rännuteekäiguga seostatav lapsepõlv pakkis rikkaliku kultuurikogemuste moesaa, mis toitis tema kasvavat talenti.

Pariisi Ateljeest Portree Meisterlikkuseni

1874. aastal asus Sargent, siis kaheksaateistaastane, otsustavasse kunstilise arengu etappi astudes, sisenedes Carolus-Durani Pariisi atelljeesse. See õpetajaks olemine osutus muutvaks. Durani rõhk *direktmaalile* – tehnikale, mis loobub eelnevatest visanditest ja eelistab värvi otse lõuendile kandmist – terastas Sargenti juba muljetavöõdlikku tehnilist võimekust ning andis talle erakordase oskuse jäädvustada portreeid kiiresti ja täpselt. See oli revolutsiooniline lähenemine, mis julgustas julguse ja spontaansust, ja see sai Sargenti stiili tuntuks tunnuseks. Ta omastas Durani õpetusi südamesse, valdades kunsti jäädvustada mitte ainult füüsilist sarnasust, vaid ka oma modellide olemust. Samal ajal käis ta École des Beaux-Arts'is, täiendades oma oskusi joonestamisel mallidest ja elumodellidest. Kuid just Hispaania meistrite, nagu Velázquezi mõju, mida koges 1879. aastal Hispaanias viibides, tekitas tõeliselt Sargenti kunstilise kujutlusvõime. Ta oli lummatud Velázquezi valgusest, pintslilöökidest ja psühholoogilisest sügavusest – omadustest, mida ta püüdis kogu oma karjääri vältel jäljendada.

Kuulsuse, Skandaali ja Kunstilise Arengu Vahel

Sargent asutas kiiresti endale koha Pariisi nõutud portreepikslina, tõmmates ligi linna eliidi tellimusi. Kuid tema tõus ei möödunud väljakuteta. *Madame X* (Portree Madame Pierre Gautreau) esitamine 1884. aasta Salongi näitusel tekitas skandaali, mis ähvardas hävitada tema kasvavat karjääri. Maali julge kujutus ühiskonnakirjakohustaja Virginie Amélie Avegno Gautreaust – tema kahvatu naha tooniga, vihjaga poosiga ja langenud rihmaga – peeti Pariisi ülemklassi poolt provokatiivseks ja skandaalseks. Kuigi Sargent muutis hiljem rihma positsiooni, oli kahju tehtud. Pettununa skandaalist kolis ta 1886. aastal Londonisse, kus leidis oma talentidele vastuvõimekuslikuma publiku. Londonis jätkas ta jõukate ja silmapaistvate inimeste portrete maalimist, jäädvustades Edwardiaani ühiskonna hiilguse ja sotsiaalseid dünaamikaid võrratu oskusega. Kuid Sargenti kunstilised ambitsioonid ulatuvad kaugemale tellitud portreepikslast. Ta ihaldas suuremat loomingulist vabadust ja pühendus kasvavas osas maastikumaalidele ja *plein-air* stuudiumitele, omaks Impressionismi stiili, mida iseloomustab lahti pintslilöök, erksad värvid ja keskendumine hetkepinge valguse ja atmosfääri jäädvustamisele. Need maastikud paljastavad Sargenti teise poole – ühe, mis ei ole nii seotud sotsiaalse staatusega kui pigem loodusliku maailma iluga.

Püsiv Pärand: Portreepikslast Peale

Kuigi teda tunti kui „tema põlvkonna juhtivat portreepikslat“, jääb John Singer Sargenti kunstiline pärand palju kaugemale tema meistrikadest ühiskonnakirjakohustajate kujutustest. Tema suurejoonelised teosed, nagu *El Jaleo*, mis on hispaania flamenkodantsijate dünaamiline kujutus, ja *Carnation, Lily, Lily, Rose*, mis on inglise aia noorte tüdrukute rahulik kujutus, näitavad tema mitmekülgsust ja tehnilist briljantsust. Hiljem alustas ta ambitsioonikaid seinamaalinguprojekte, sealhulgas Boston Public Library jaoks mõeldud monumentaalset tsüklit, mis demonstreeris tema võimekust tõlkida oma kunstilist visiooni suurel skaalal. Tema mõju on näha järgmiste põlvede kunstnike töös, kes imetlesid tema tehnilist oskust, julget pintslilööki ja võimekust jäädvustada nii füüsilist sarnasust kui ka psühholoogilist sügavust.

Mõjud ja Kunstilised Sugulused

  • Carolus-Duran: Tema õpetaja, kes õpetas talle direktmaalitehnikat ja julgustas spontaansust.
  • Diego Velázquez: Sargent imestas sügavalt Velázquezi valgusest, pintslilöökidest ja psühholoogilisest sügavusest, mis on eriti nähtav tema hispaania töödes.
  • Impressionism: Impressionistide rõhk hetkepinge jäädvustamisel mõjutas oluliselt tema maastikumaale, viies lahti ja väljendusrikkamale stiilile.
  • James Abbott McNeill Whistler: Sargent jagas Whistleriga huvi esteetismi vastu ja „kunsti enda pärast“ püüdu, mis mõjutas tema lähenemist kompositsioonile ja värvile.
Sargenti maalijad jätkavad endiselt publiku lummatamist üle maailma, pakkudes põnevat pilgu heidetesse möödunud aega, samal ajal ületades aja oma püsiva ilu ja tehnilise meisterlikkusega. Ta jääb kahtlusetult üheks olulisimaks Ameerika kunstnikuks oma põlvkonna seas, kelle töö jätkab inspiratsiooni andmist ja imetlust tekitamist.
John Singer Sargent

John Singer Sargent

1856 - 1925 , Itaalia

Lühikest infot

  • Artistic Movement Or Style: Impressionism
  • Artists Who Influenced This Artist:
    • Carolus-Duran
    • Diego Velázquez
  • Date Of Birth: 12. jaanuar 1856
  • Date Of Death: 14. aprill 1925
  • Full Name: John Singer Sargent
  • Nationality: Ameerika Ühendriigid
  • Notable Artworks:
    • Madame X
    • El Jaleo
    • Carnation, Lily, Lily, Rose
  • Place Of Birth: Firenze, Itaalia
Avastage teoseid, mis on koondatud teemade, stiilide ja omaduste kaupa.