Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Pere Serra σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Pere Serra: τα νούμερα σε λίγες γραμμές
Το Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells είναι η κορυφαία επιλογή: 200 επισκέψεις τους τελευταίους δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 22% όλων των προβολών του Pere Serra. Στη συνέχεια ακολουθούν οι Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra και Mare De Déu De Sigena. Συνολικά, η σελίδα του καλλιτέχνη (400 επισκέψεις) και τα έργα (900 επισκέψεις) αθροίζουν τις 1.300 επισκέψεις. Καλύτερος μήνας: Ιούλ 2026 (1.300 επισκέψεις). Οι επισκέψεις ευνοούν το Ισορροπημένη (Αντίθεση), με 22% των επισκέψεων έναντι 8% του καταλόγου.
Pere Serra: 8 έργα που προσελκύουν πρώτα το βλέμμα των χρηστών
Κάθε έργο παρακάτω έχει επισκεφθεί από πραγματικούς χρήστες στο ArtsDot.com κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο πιο επισκεπτόμενο έργο του Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 επισκέψεις · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 επισκέψεις · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 επισκέψεις · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 επισκέψεις · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 επισκέψεις · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 επισκέψεις · 11,1%
-
7
Virgem
100 επισκέψεις · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 επισκέψεις · 11,1%
Πότε επισκέπονται οι χρήστες τη σελίδα του Pere Serra;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Πίνακας δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 900 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Pere Serra;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι επισκέπτες του Pere Serra, σε σύγκριση με αυτά που δημιούργησε ο καλλιτέχνης;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Πίνακας δεδομένων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 8,3% | 11,1% |
| Μαλακή σκιά | 58,3% | 55,6% |
| Ήπια φωτεινότητα | 33,3% | 33,3% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 0,0% | 0,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 8,3% | 11,1% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 16,7% | 11,1% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 75,0% | 77,8% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 83,3% | 77,8% |
| Γήινοι τόνοι | 8,3% | 11,1% |
| Ουδέτερα χρώματα | 8,3% | 11,1% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 8,3% | 11,1% |
| Ισορροπημένο | 41,7% | 44,4% |
| Ζωντανό | 50,0% | 44,4% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 8,3% | 11,1% |
| Ισορροπημένη | 8,3% | 22,2% |
| Έντονη | 50,0% | 33,3% |
| Δήλωση | 33,3% | 33,3% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 0,0% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 16,7% | 22,2% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 66,7% | 55,6% |
| Συνοπτική παλέτα | 16,7% | 22,2% |
Ποια είναι τα κορυφαία έργα του Pere Serra, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Πίνακας δεδομένων
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες μιλούν οι ακόλουθοι του Pere Serra;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στο Pere Serra και τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Πίνακας δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Δευ 21 Σεπ | 0 |
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Τι ρωτούν για τον/την Pere Serra
Ποια έργα του Pere Serra ανοίγουν περισσότερο οι χρήστες;
- Το Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 200 επισκέψεις ή 22% των προβολών. 8 έργα έχουν υψηλότερη κατάταξη.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Pere Serra στο ArtsDot.com;
- 1.300 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 900 στα έργα του.
Ποια έργα του Pere Serra ταιριάζουν καλύτερα στο γούστο των επισκεπτών;
- Έργα με ετικέτα Ισορροπημένη (Αντίθεση) συγκεντρώνουν 22% των επισκέψεων, παρόλο που αποτελούν μόλις 8% του καταλόγου.