Stephen Buckley Publikum & popularitet på ArtsDot.com

1944

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Stephen Buckley på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Stephen Buckley: tallene på få linjer

Curemount er stjernen: 300 besøg i de sidste tolv måneder, hvilket svarer til 33% af alle visninger af Stephen Buckley. Næste er Topeko og Lud. Samlet set giver kunstnersiden (400 besøg) og værkerne (600 besøg) i alt 1.000 besøg. Interessen faldt med 100% mellem Sept 2026 og Okt 2026. Bedste måned: Jul 2026 (400 besøg). Besøgene favoriserer Stærk farveenhed (Farveharmoni), med 67% af besøgene mod 36% af kataloget.

Stephen Buckley: 5 værker som folk ser først

Hvert værk nedenfor er blevet åbnet af rigtige besøgende på ArtsDot.com i løbet af de sidste tolv måneder. Rang 1 er det mest besøgte af Stephen Buckley.

  1. Curemount 1 Curemount, 1989 300 besøg · 33,3%
  2. Topeko 2 Topeko 200 besøg · 22,2%
  3. Lud 3 Lud, 1970 200 besøg · 22,2%
  4. Dosover 4 Dosover, 1998 100 besøg · 11,1%
  5. Two Step 5 Two Step, 1999 100 besøg · 11,1%

Hvornår besøger folk Stephen Buckley-siden?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Datatabel
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20261000
Jul 2026100300
Aug 2026100300
Sept 20261000
Okt 202600

Hvornår bliver værkerne fra Stephen Buckley vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest populære værker af Stephen Buckley, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Datatabel
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Curemount00000000010000
Topeko00000000010000
Lud0000000010010000
Arch000000000000
Arch000000000000
Dosover00000000100000
Two Step00000000100000
Horizon000000000000
Harmony000000000000
Untitled VII000000000000

Hvilke sprog taler Stephen Buckleys publikum?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøg er der hos Stephen Buckley i de næste tre uger?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Datatabel
DagBesøg
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt0
lør 31 Okt0
søn 1 Nov0
man 2 Nov0
tir 3 Nov0
ons 4 Nov0
tor 5 Nov0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)0
lør 21 Nov (forventet)0
søn 22 Nov (forventet)0
man 23 Nov (forventet)0
tir 24 Nov (forventet)0
ons 25 Nov (forventet)0
tor 26 Nov (forventet)0

Hvad folk spørger om Stephen Buckley

Hvilke værker af Stephen Buckley bliver der åbnet mest for?

Curemount først med 300 besøg eller 33% af visningerne. 5 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Stephen Buckley på ArtsDot.com?

1.000 besøg på tolv måneder: 400 til kunstnersiden og 600 til dens værker.

Hvilke værker af Stephen Buckley passer bedst til de besøgendes smag?

Værker tagget med Stærk farveenhed (Farveharmoni) udgør 67% af de besøg, selvom de kun udgør 36% af kataloget.