P'u Hsin-yü Besøgsstatistikker og mest sete værker

1896 – 1963

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for P'u Hsin-yü på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Den korte version for P'u Hsin-yü

Folk åbner PEAR FLOWER AND BIRD oftere end noget andet værk af P'u Hsin-yü: 200 besøg i løbet af tolv måneder, eller 4% af alt hvad der er blevet vist. AUTUMN COUNTRYSIDE og Kneeling by the River fuldender podiet. P'u Hsin-yü fik i alt 4.800 besøg, heraf 1.200 på kunstnersiden og 3.600 på tværs af værkerne. Trenden er stigende: 100% flere besøg i Okt 2026 end i Sept 2026. Jul 2026 var højdepunktet med 3.800 besøg. Besøg fordelt på enheder (81%), telefoner (17%) og tablets (2%). Én smag skiller sig ud: Pastelfarver (Farvepalette) står for 34% af de besøg, selvom den kun udgør 26% af kataloget.

Top 10: de værker fra P'u Hsin-yü, som folk oftest åbner

En rangering baseret på faktiske besøg, ikke på katalogscore: de 10 værker af P'u Hsin-yü, der er blevet åbnet oftest på ArtsDot.com i løbet af tolv måneder.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 besøg · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 besøg · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 besøg · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 besøg · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 besøg · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 besøg · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 besøg · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 besøg · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 besøg · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 besøg · 2,1%

Hvor populær er P'u Hsin-yü-siden, måned for måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene bag dette diagram
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 20266003.200
Aug 2026200100
Sept 2026100100
Okt 2026300100

Hvor meget opmærksomhed får værkerne fra P'u Hsin-yü samlet set?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvordan sammenligner de mest populære værker af P'u Hsin-yü sig over året?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene bag dette diagram
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Telefoner, tablets eller computere: hvordan bliver P'u Hsin-yü set?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Vis tallene bag dette diagram
EnhedBesøgDel
enheder3.90081,2%
telefoner80016,7%
tablets1002,1%

På hvilke sprog læses P'u Hsin-yü?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis tallene bag dette diagram
SprogBesøgDel
engelsk10033,3%
fransk10033,3%
tyrkisk10033,3%

Hvordan ser de daglige besøg hos P'u Hsin-yü ud, og hvad er prognosen?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene bag dette diagram
DagBesøg
man 12 Okt100
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt100
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt100
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt0
lør 31 Okt0
søn 1 Nov0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)0
lør 21 Nov (forventet)0
søn 22 Nov (forventet)0

P'u Hsin-yü: hurtige svar

Hvad er det mest viste værk af P'u Hsin-yü?

Det er PEAR FLOWER AND BIRD: 200 besøg, hvilket svarer til 4% af visningerne for P'u Hsin-yü. Listen ovenfor går ned til nummer 10.

Hvor mange besøg får P'u Hsin-yü?

4.800 i de sidste tolv måneder, hvoraf 1.200 på kunstnersiden og 3.600 på de enkelte værker.

Kigger folk på P'u Hsin-yü på en telefon eller en computer?

Begge: besøgsfordeling som enheder (81%), telefoner (17%) og tablets (2%); enheder fører med 81%.

Er der en bestemt type værker af P'u Hsin-yü, som folk foretrækker?

Ja, Pastelfarver (Farvepalette): 34% af besøgene for 26% af kataloget.