Pavlo Makov Publikum & popularitet på ArtsDot.com

1958

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Pavlo Makov på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Pavlo Makov: tallene på få linjer

Itinerario 13 er stjernen: 300 besøg i de sidste tolv måneder, hvilket svarer til 12% af alle visninger af Pavlo Makov. Næste er Tablecloth with Sunflower og S.M. Garden. Samlet set giver kunstnersiden (300 besøg) og værkerne (2.300 besøg) i alt 2.600 besøg. Bedste måned: Jul 2026 (2.400 besøg). Besøgene favoriserer Blød lysstyrke (Lysstyrke), med 27% af besøgene mod 18% af kataloget.

Pavlo Makov: 10 værker som folk ser først

Hvert værk nedenfor er blevet åbnet af rigtige besøgende på ArtsDot.com i løbet af de sidste tolv måneder. Rang 1 er det mest besøgte af Pavlo Makov.

  1. Itinerario 13 1 Itinerario 13, 2020 300 besøg · 11,5%
  2. Tablecloth with Sunflower 2 Tablecloth with Sunflower, 2007 200 besøg · 7,7%
  3. S.M. Garden 3 S.M. Garden, 2019 200 besøg · 7,7%
  4. Neighbourhood -5 4 Neighbourhood -5, 2018 100 besøg · 3,8%
  5. Delta 5 Delta, 2020 100 besøg · 3,8%
  6. Neighbourhood -4 6 Neighbourhood -4, 2018 100 besøg · 3,8%
  7. A page from Abracadabra 2 7 A page from Abracadabra 2, 2020 100 besøg · 3,8%
  8. A page from Abracadabra 1 8 A page from Abracadabra 1, 2020 100 besøg · 3,8%
  9. Ei (a page from Abracadabra) 9 Ei (a page from Abracadabra), 2020 100 besøg · 3,8%
  10. Ukrainian Alphabet 10 Ukrainian Alphabet, 2011 100 besøg · 3,8%

Hvornår besøger folk Pavlo Makov-siden?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Datatabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20262002.200
Aug 20260100
Sept 20261000

Hvornår bliver værkerne fra Pavlo Makov vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest populære værker af Pavlo Makov, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Datatabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Neighbourhood -500000000010000
Milky Way000000000000
Moon and well000000000000
Г000000000000
Donrosa000000000000
Anticipation (colour insert…000000000000
"T" variant000000000000
Ukrainian Alphabet000000000000
A page from Abracadabra 200000000010000
Neighbourhood -1000000000000

Hvilke sprog taler Pavlo Makovs publikum?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Datatabel
SprogBesøgDel
finsk100100,0%

Hvor mange daglige besøg er der hos Pavlo Makov i de næste tre uger?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Datatabel
DagBesøg
ons 23 Sept0
tor 24 Sept0
fre 25 Sept0
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept100
ons 30 Sept100
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt100
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt100
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt (forventet)0
tor 15 Okt (forventet)0
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0

Hvad folk spørger om Pavlo Makov

Hvilke værker af Pavlo Makov bliver der åbnet mest for?

Itinerario 13 først med 300 besøg eller 12% af visningerne. 10 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Pavlo Makov på ArtsDot.com?

2.600 besøg på tolv måneder: 300 til kunstnersiden og 2.300 til dens værker.

Hvilke værker af Pavlo Makov passer bedst til de besøgendes smag?

Værker tagget med Blød lysstyrke (Lysstyrke) udgør 27% af de besøg, selvom de kun udgør 18% af kataloget.