Master Alpais Publikum & popularitet på ArtsDot.com

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Master Alpais på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Master Alpais: tallene på få linjer

Reliquary of Thomas Becket er stjernen: 100 besøg i de sidste tolv måneder, hvilket svarer til 50% af alle visninger af Master Alpais. Næste er Ciborium. Samlet set giver kunstnersiden (300 besøg) og værkerne (200 besøg) i alt 500 besøg. Interessen faldt med 100% mellem Aug 2026 og Sept 2026. Bedste måned: Jul 2026 (300 besøg). Besøgene favoriserer Dæmpet farvemætning (Farvemætning), med 100% af besøgene mod 50% af kataloget.

Master Alpais: 2 værker som folk ser først

Hvert værk nedenfor er blevet åbnet af rigtige besøgende på ArtsDot.com i løbet af de sidste tolv måneder. Rang 1 er det mest besøgte af Master Alpais.

  1. Reliquary of Thomas Becket 1 Reliquary of Thomas Becket, 1180 100 besøg · 50,0%
  2. Ciborium 2 Ciborium, 1180 100 besøg · 50,0%

Hvornår besøger folk Master Alpais-siden?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Datatabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026100200
Aug 20262000
Sept 202600

Hvornår bliver værkerne fra Master Alpais vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest populære værker af Master Alpais, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Datatabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Reliquary of Thomas Becket000000000000
Reliquary of Thomas Becket00000000010000
Ciborium000000000000
Ciborium00000000010000

Hvilke sprog taler Master Alpaiss publikum?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøg er der hos Master Alpais i de næste tre uger?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Datatabel
DagBesøg
tor 24 Sept0
fre 25 Sept0
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt (forventet)0
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0

Hvad folk spørger om Master Alpais

Hvilke værker af Master Alpais bliver der åbnet mest for?

Reliquary of Thomas Becket først med 100 besøg eller 50% af visningerne. 2 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Master Alpais på ArtsDot.com?

500 besøg på tolv måneder: 300 til kunstnersiden og 200 til dens værker.

Hvilke værker af Master Alpais passer bedst til de besøgendes smag?

Værker tagget med Dæmpet farvemætning (Farvemætning) udgør 100% af de besøg, selvom de kun udgør 50% af kataloget.