James Fullarton Publikum & popularitet på ArtsDot.com

1946

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for James Fullarton på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

James Fullarton: tallene på få linjer

Winter Landscape er stjernen: 100 besøg i de sidste tolv måneder, hvilket svarer til 25% af alle visninger af James Fullarton. Næste er Self Portrait 3 og Summer Blossom. Samlet set giver kunstnersiden (300 besøg) og værkerne (400 besøg) i alt 700 besøg. Bedste måned: Jul 2026 (700 besøg). Besøgene favoriserer Blødt blandet palet (Farveharmoni), med 75% af besøgene mod 38% af kataloget.

James Fullarton: 4 værker som folk ser først

Hvert værk nedenfor er blevet åbnet af rigtige besøgende på ArtsDot.com i løbet af de sidste tolv måneder. Rang 1 er det mest besøgte af James Fullarton.

  1. Winter Landscape 1 Winter Landscape 100 besøg · 25,0%
  2. Self Portrait 3 2 Self Portrait 3 100 besøg · 25,0%
  3. Summer Blossom 3 Summer Blossom 100 besøg · 25,0%
  4. Poppies and Cornflowers 4 Poppies and Cornflowers 100 besøg · 25,0%

Hvornår besøger folk James Fullarton-siden?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Datatabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026300400
Aug 202600
Sept 202600

Hvornår bliver værkerne fra James Fullarton vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest populære værker af James Fullarton, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Datatabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Self Portrait 2000000000000
Self Portrait 7000000000000
Self Portrait 8000000000000
Hans Meidner000000000000
Self Portrait 5000000000000
Self Portrait 4000000000000
Self Portrait 300000000010000
Self Portrait 9000000000000
Poppies and Cornflowers00000000010000
Self Portrait 6000000000000

Hvilke sprog taler James Fullartons publikum?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøg er der hos James Fullarton i de næste tre uger?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Datatabel
DagBesøg
man 21 Sept0
tir 22 Sept0
ons 23 Sept0
tor 24 Sept0
fre 25 Sept0
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt (forventet)0
tir 13 Okt (forventet)0
ons 14 Okt (forventet)0
tor 15 Okt (forventet)0
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0

Hvad folk spørger om James Fullarton

Hvilke værker af James Fullarton bliver der åbnet mest for?

Winter Landscape først med 100 besøg eller 25% af visningerne. 4 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for James Fullarton på ArtsDot.com?

700 besøg på tolv måneder: 300 til kunstnersiden og 400 til dens værker.

Hvilke værker af James Fullarton passer bedst til de besøgendes smag?

Værker tagget med Blødt blandet palet (Farveharmoni) udgør 75% af de besøg, selvom de kun udgør 38% af kataloget.