Iris Van Herpen, Neri Oxman Publikum & popularitet på ArtsDot.com

1984

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Iris Van Herpen, Neri Oxman på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Iris Van Herpen, Neri Oxman: tallene på få linjer

Crystallization, Dress, Collar er stjernen: 400 besøg i de sidste tolv måneder, hvilket svarer til 14% af alle visninger af Iris Van Herpen, Neri Oxman. Næste er Røgsøjle, Kjole og Magnetic Motion, Dress. Samlet set giver kunstnersiden (600 besøg) og værkerne (1.700 besøg) i alt 2.300 besøg. Interessen faldt med 25% mellem Aug 2026 og Sept 2026. Bedste måned: Jul 2026 (1.500 besøg). Besøgene favoriserer Mørk (Lysstyrke), med 79% af besøgene mod 56% af kataloget.

Iris Van Herpen, Neri Oxman: 10 værker som folk ser først

Hvert værk nedenfor er blevet åbnet af rigtige besøgende på ArtsDot.com i løbet af de sidste tolv måneder. Rang 1 er det mest besøgte af Iris Van Herpen, Neri Oxman.

  1. Crystallization, Dress, Collar 1 Crystallization, Dress, Collar, 2010 400 besøg · 14,3%
  2. Røgsøjle, Kjole 2 Røgsøjle, Kjole, 2008 400 besøg · 14,3%
  3. Magnetic Motion, Dress 3 Magnetic Motion, Dress, 2014 200 besøg · 7,1%
  4. Radiation Invasion, Dress 4 Radiation Invasion, Dress, 2009 200 besøg · 7,1%
  5. Capriole, Dress 5 Capriole, Dress, 2011 200 besøg · 7,1%
  6. Mummification, Dress 6 Mummification, Dress, 2009 200 besøg · 7,1%
  7. Crystallization, Dress 7 Crystallization, Dress, 2010 200 besøg · 7,1%
  8. Radiation Invasion, Dress 8 Radiation Invasion, Dress, 2009 200 besøg · 7,1%
  9. Hacking Infinity, Dress 9 Hacking Infinity, Dress, 2015 200 besøg · 7,1%
  10. Biopiracy, Dress 10 Biopiracy, Dress, 2014 100 besøg · 3,6%

Hvornår besøger folk Iris Van Herpen, Neri Oxman-siden?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Datatabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20261000
Jul 20263001.200
Aug 2026100300
Sept 2026100200

Hvornår bliver værkerne fra Iris Van Herpen, Neri Oxman vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest populære værker af Iris Van Herpen, Neri Oxman, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Datatabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Crystallization, Dress000000000000
Capriole, Dress000000000000
Capriole, Dress00000000020000
Chemical Crows, Dress, Coll…000000000000
Spænding – Iris van Herpen…00000000001000
Røgsøjle, Kjole00000000020000
Radiation Invasion, Dress000000000000
Mummification, Dress00000000010000
Crystallization, Dress, Col…000000000100200100
"Escapism, Dress" bliver ti…000000000000

Hvilke sprog taler Iris Van Herpen, Neri Oxmans publikum?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøg er der hos Iris Van Herpen, Neri Oxman i de næste tre uger?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Datatabel
DagBesøg
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept200
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt100
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt100
tir 13 Okt0
ons 14 Okt100
tor 15 Okt0
fre 16 Okt100
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)100
tir 20 Okt (forventet)200
ons 21 Okt (forventet)100
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)100
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)100
tir 27 Okt (forventet)200
ons 28 Okt (forventet)100
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)100
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)100
tir 3 Nov (forventet)200
ons 4 Nov (forventet)100
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)100

Hvad folk spørger om Iris Van Herpen, Neri Oxman

Hvilke værker af Iris Van Herpen, Neri Oxman bliver der åbnet mest for?

Crystallization, Dress, Collar først med 400 besøg eller 14% af visningerne. 10 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Iris Van Herpen, Neri Oxman på ArtsDot.com?

2.300 besøg på tolv måneder: 600 til kunstnersiden og 1.700 til dens værker.

Hvilke værker af Iris Van Herpen, Neri Oxman passer bedst til de besøgendes smag?

Værker tagget med Mørk (Lysstyrke) udgør 79% af de besøg, selvom de kun udgør 56% af kataloget.