Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Clare Galloway på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Den korte version for Clare Galloway
Folk åbner Healing (Letting Go) oftere end noget andet værk af Clare Galloway: 200 besøg i løbet af tolv måneder, eller 17% af alt hvad der er blevet vist. Domestic Alchemy (Pregnancy) og Family of Relationships fuldender podiet. Clare Galloway fik i alt 1.400 besøg, heraf 400 på kunstnersiden og 1.000 på tværs af værkerne. Trenden er stigende: 100% flere besøg i Okt 2026 end i Sept 2026. Jul 2026 var højdepunktet med 1.000 besøg. Én smag skiller sig ud: Lysstærk (Lysstyrke) står for 67% af de besøg, selvom den kun udgør 50% af kataloget.
Top 10: de værker fra Clare Galloway, som folk oftest åbner
En rangering baseret på faktiske besøg, ikke på katalogscore: de 10 værker af Clare Galloway, der er blevet åbnet oftest på ArtsDot.com i løbet af tolv måneder.
-
1
Healing (Letting Go), 2000
200 besøg · 16,7%
-
2
Domestic Alchemy (Pregnancy), 2000
200 besøg · 16,7%
-
3
Family of Relationships, 2000
100 besøg · 8,3%
-
4
Self with Small Self (Red), 2005
100 besøg · 8,3%
-
5
Sisters, 2000
100 besøg · 8,3%
-
6
Affirmation, Protection, 2005
100 besøg · 8,3%
-
7
Three Ancient Friends, 2000
100 besøg · 8,3%
-
8
Forgiveness (Child and Old Man), 2000
100 besøg · 8,3%
-
9
Healing (Protection), 2000
100 besøg · 8,3%
-
10
Calling the Goddess, 1997
100 besøg · 8,3%
Hvor populær er Clare Galloway-siden, måned for måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Vis tallene bag dette diagram
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Hvor meget opmærksomhed får værkerne fra Clare Galloway samlet set?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilke stilarter tiltrækker de besøgende hos Clare Galloway?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Vis tallene bag dette diagram
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 0,0% | 0,0% |
| Blød skygge | 16,7% | 0,0% |
| Blød lysstyrke | 16,7% | 8,3% |
| Lysende balance | 16,7% | 25,0% |
| Lysstærk | 50,0% | 66,7% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 27,8% | 33,3% |
| Dæmpet farvemætning | 22,2% | 25,0% |
| Afbalanceret blød | 22,2% | 16,7% |
| Tydelig farveintensitet | 27,8% | 25,0% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farvepalette | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Neutrale nuancer | 68,8% | 81,8% |
| Jordagtig | 12,5% | 18,2% |
| Mørke toner | 12,5% | 0,0% |
| Monokrom | 6,2% | 0,0% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 22,2% | 33,3% |
| Afbalanceret | 66,7% | 50,0% |
| Levende og mættet | 11,1% | 16,7% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 22,2% | 16,7% |
| Blid | 16,7% | 16,7% |
| Balanceret | 0,0% | 0,0% |
| Kraftig kontrast | 5,6% | 16,7% |
| Udsagn | 55,6% | 50,0% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 16,7% | 16,7% |
| Blødt blandet palet | 16,7% | 8,3% |
| Balanceret harmoni | 16,7% | 8,3% |
| Stærk farveenhed | 38,9% | 50,0% |
| Sammenhængende palette | 11,1% | 16,7% |
Hvordan sammenligner de mest populære værker af Clare Galloway sig over året?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Vis tallene bag dette diagram
| Kunstværk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domestic Alchemy (Pregnancy) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Calling the Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Protection) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forgiveness (Child and Old… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Letting Go) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rebuilding the Body | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Ancient Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple (Blue Mountain) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams and Thoughts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke sprog læses Clare Galloway?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Vis tallene bag dette diagram
| Sprog | Besøg | Del |
|---|---|---|
| tjekkisk | 100 | 100,0% |
Hvordan ser de daglige besøg hos Clare Galloway ud, og hvad er prognosen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Vis tallene bag dette diagram
| Dag | Besøg |
|---|---|
| tor 15 Okt | 0 |
| fre 16 Okt | 0 |
| lør 17 Okt | 0 |
| søn 18 Okt | 0 |
| man 19 Okt | 0 |
| tir 20 Okt | 100 |
| ons 21 Okt | 0 |
| tor 22 Okt | 0 |
| fre 23 Okt | 0 |
| lør 24 Okt | 0 |
| søn 25 Okt | 0 |
| man 26 Okt | 0 |
| tir 27 Okt | 0 |
| ons 28 Okt | 0 |
| tor 29 Okt | 0 |
| fre 30 Okt | 0 |
| lør 31 Okt | 0 |
| søn 1 Nov | 0 |
| man 2 Nov | 0 |
| tir 3 Nov | 0 |
| ons 4 Nov | 0 |
| tor 5 Nov (forventet) | 0 |
| fre 6 Nov (forventet) | 0 |
| lør 7 Nov (forventet) | 0 |
| søn 8 Nov (forventet) | 0 |
| man 9 Nov (forventet) | 0 |
| tir 10 Nov (forventet) | 0 |
| ons 11 Nov (forventet) | 0 |
| tor 12 Nov (forventet) | 0 |
| fre 13 Nov (forventet) | 0 |
| lør 14 Nov (forventet) | 0 |
| søn 15 Nov (forventet) | 0 |
| man 16 Nov (forventet) | 0 |
| tir 17 Nov (forventet) | 0 |
| ons 18 Nov (forventet) | 0 |
| tor 19 Nov (forventet) | 0 |
| fre 20 Nov (forventet) | 0 |
| lør 21 Nov (forventet) | 0 |
| søn 22 Nov (forventet) | 0 |
| man 23 Nov (forventet) | 0 |
| tir 24 Nov (forventet) | 0 |
| ons 25 Nov (forventet) | 0 |
Clare Galloway: hurtige svar
Hvad er det mest viste værk af Clare Galloway?
- Det er Healing (Letting Go): 200 besøg, hvilket svarer til 17% af visningerne for Clare Galloway. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøg får Clare Galloway?
- 1.400 i de sidste tolv måneder, hvoraf 400 på kunstnersiden og 1.000 på de enkelte værker.
Er der en bestemt type værker af Clare Galloway, som folk foretrækker?
- Ja, Lysstærk (Lysstyrke): 67% af besøgene for 50% af kataloget.