Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Ambroise Louis Garneray på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Ambroise Louis Garneray i overblik
I løbet af de sidste tolv måneder var COMBAT NAVAL det mest viste værk af Ambroise Louis Garneray på ArtsDot.com: 600 visninger, hvilket udgør 14% af alle visninger af kunstnerens værker. Efterfulgt af Pirate Ship og Confiance Kent Fight. I alt var der 5.700 besøg hos Ambroise Louis Garneray: 2.200 på kunstnerens side og 3.500 på siderne for de enkelte værker. Opmærksomheden vokser: antallet af besøg steg med 200% fra Aug 2026 til Sept 2026. Den travleste måned var Jul 2026 med 4.100 besøg. Folk browser på enheder (81%) og telefoner (19%). Besøgende har en præference for Afbalanceret (Farveintensitet): 70% af besøgene gik til sådanne værker, som udgør 42% af kunstnerens katalog.
De 10 mest viste værker af Ambroise Louis Garneray
Dette er de 10 værker af Ambroise Louis Garneray, som er blevet åbnet mest på ArtsDot.com i løbet af de sidste tolv måneder, sorteret efter flest visninger først.
-
1
COMBAT NAVAL
600 besøg · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 besøg · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 besøg · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 besøg · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 besøg · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 besøg · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 besøg · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 besøg · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 besøg · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 besøg · 4,5%
Hvor mange besøger Ambroise Louis Garneray-siden hver måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.300 | 2.800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sept 2026 | 700 | 500 |
Hvor ofte bliver værkerne af Ambroise Louis Garneray vist?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilken type værker vælger de besøgende hos Ambroise Louis Garneray?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 10,0% | 4,5% |
| Blød skygge | 18,0% | 9,1% |
| Blød lysstyrke | 26,0% | 31,8% |
| Lysende balance | 36,0% | 43,2% |
| Lysstærk | 10,0% | 11,4% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 54,0% | 29,5% |
| Dæmpet farvemætning | 28,0% | 36,4% |
| Afbalanceret blød | 14,0% | 34,1% |
| Tydelig farveintensitet | 4,0% | 0,0% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farvepalette | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Neutrale nuancer | 51,2% | 60,0% |
| Jordagtig | 39,5% | 40,0% |
| Pastelfarver | 4,7% | 0,0% |
| Mørke toner | 2,3% | 0,0% |
| Naturtema | 2,3% | 0,0% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 50,0% | 15,9% |
| Afbalanceret | 42,0% | 70,5% |
| Levende og mættet | 8,0% | 13,6% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 4,5% |
| Blid | 20,0% | 4,5% |
| Balanceret | 12,0% | 2,3% |
| Kraftig kontrast | 22,0% | 36,4% |
| Udsagn | 40,0% | 52,3% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 34,0% | 27,3% |
| Blødt blandet palet | 6,0% | 11,4% |
| Balanceret harmoni | 12,0% | 4,5% |
| Stærk farveenhed | 30,0% | 22,7% |
| Sammenhængende palette | 18,0% | 34,1% |
Hvilke værker af Ambroise Louis Garneray bliver set mest, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Se tallene
| Kunstværk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheder bruger de besøgende hos Ambroise Louis Garneray?
Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.
Se tallene
| Enhed | Besøg | Del |
|---|---|---|
| enheder | 4.600 | 80,7% |
| telefoner | 1.100 | 19,3% |
Hvilke sprog bruger de besøgende hos Ambroise Louis Garneray?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Sprog | Besøg | Del |
|---|---|---|
| fransk | 400 | 44,4% |
| spansk | 200 | 22,2% |
| koreansk | 200 | 22,2% |
| engelsk | 100 | 11,1% |
Hvor mange besøg får Ambroise Louis Garneray hver dag, og hvad er det næste skridt?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Se tallene
| Dag | Besøg |
|---|---|
| lør 26 Sept | 0 |
| søn 27 Sept | 200 |
| man 28 Sept | 0 |
| tir 29 Sept | 0 |
| ons 30 Sept | 0 |
| tor 1 Okt | 0 |
| fre 2 Okt | 0 |
| lør 3 Okt | 0 |
| søn 4 Okt | 100 |
| man 5 Okt | 100 |
| tir 6 Okt | 0 |
| ons 7 Okt | 0 |
| tor 8 Okt | 200 |
| fre 9 Okt | 100 |
| lør 10 Okt | 100 |
| søn 11 Okt | 0 |
| man 12 Okt | 200 |
| tir 13 Okt | 0 |
| ons 14 Okt | 0 |
| tor 15 Okt | 0 |
| fre 16 Okt | 0 |
| lør 17 Okt (forventet) | 0 |
| søn 18 Okt (forventet) | 100 |
| man 19 Okt (forventet) | 100 |
| tir 20 Okt (forventet) | 0 |
| ons 21 Okt (forventet) | 0 |
| tor 22 Okt (forventet) | 100 |
| fre 23 Okt (forventet) | 0 |
| lør 24 Okt (forventet) | 0 |
| søn 25 Okt (forventet) | 100 |
| man 26 Okt (forventet) | 100 |
| tir 27 Okt (forventet) | 0 |
| ons 28 Okt (forventet) | 0 |
| tor 29 Okt (forventet) | 100 |
| fre 30 Okt (forventet) | 0 |
| lør 31 Okt (forventet) | 0 |
| søn 1 Nov (forventet) | 100 |
| man 2 Nov (forventet) | 100 |
| tir 3 Nov (forventet) | 0 |
| ons 4 Nov (forventet) | 0 |
| tor 5 Nov (forventet) | 100 |
| fre 6 Nov (forventet) | 0 |
Spørgsmål om Ambroise Louis Garneray på ArtsDot.com
Hvilke værker af Ambroise Louis Garneray er de mest populære?
- COMBAT NAVAL er det mest populære værk med 600 visninger (14% af alle visninger af Ambroise Louis Garneray). Ranglisten ovenfor viser de 10 mest sete værker.
Hvor mange ser på Ambroise Louis Garneray på ArtsDot.com?
- I løbet af de sidste tolv måneder har Ambroise Louis Garneray fået 5.700 besøg: 2.200 på kunstnerprofilen og 3.500 på siderne for de enkelte værker.
Hvilke enheder bruger de besøgende på Ambroise Louis Garneray til at browse?
- Primært på enheder (81%) og telefoner (19%): 81% af besøgene kommer fra enheder.
Hvilken type værker foretrækker de besøgende hos Ambroise Louis Garneray?
- De foretrækker Afbalanceret (Farveintensitet): 70% af besøgene, mod 42% af kunstnerens katalog.