Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alexandre Cabanel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Alexandre Cabanel
Lidé otevírají Pád Archanděla častěji než jakékoliv jiné dílo od Alexandre Cabanel: 38 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 72% všech zobrazení. The Evening Angel a Paradise Lost (also known as The Expulsion of Adam and Eve from the Garden of Paradise) doplňují pódiun. Alexandre Cabanel celkem zaznamenal 51 500 návštěv, z toho 7 800 na stránce umělce a 43 700 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 29% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 19 100 návštěvami. Webové stránky byly čteny v portugalsky (19%), anglicky (15%) a japonsky (14%). Počet návštěv rozdělený podle počítače (50%), telefony (45%) a tablety (5%). Jedna kategorie vyčnívá: Neutrální tóny (Barevná paleta) si připomíná 80% návštěv, přestože tvoří pouze 14% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Alexandre Cabanel
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Alexandre Cabanel s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Alexandre Cabanel měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
200
Čec 2026
1 900
17 200
Srp 2026
1 600
12 400
Zář 2026
4 100
13 900
Jakou pozornost získávají díla Alexandre Cabanel celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Alexandre Cabanel?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
20,8%
83,0%
Elegance
54,2%
5,8%
Romantický
12,5%
7,3%
Eterický
8,3%
3,1%
Klidná atmosféra
4,2%
0,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
16,7%
82,5%
Dramatický
12,5%
8,3%
Romantický
41,7%
6,6%
Reflektivní
25,0%
1,4%
Radostný
0,0%
0,6%
Nostalgický
4,2%
0,4%
Pokojný
0,0%
0,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,0%
10,3%
Měkké stínění
34,0%
5,0%
Střední jas
28,0%
83,8%
Jasná rovnováha
2,0%
0,6%
Luminózní
0,0%
0,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
5,6%
Jemné odstíny
36,0%
83,2%
Vyvážená jemnost
22,0%
11,2%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
13,5%
79,8%
Zemité tóny
81,1%
19,8%
Tmavé tóny
5,4%
0,0%
Monochromní
0,0%
0,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
54,0%
9,3%
Vyvážená
40,0%
88,8%
Živobylé
6,0%
1,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
0,4%
Jemný
20,0%
7,6%
Vyvážený
6,0%
0,8%
Výrazný
8,0%
2,1%
Prohlášení
54,0%
89,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
3,4%
Jemně promíchaná paleta
22,0%
7,1%
Vyvážená harmonie
18,0%
75,0%
Silná barevná jednotnost
36,0%
12,9%
Jednotná paleta
18,0%
1,7%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Alexandre Cabanel v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Pád Archanděla
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
10 100
11 300
Fanny Clapp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of Victor Massé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Death of Francesca da Rimin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Death of Francesca da R…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Madame Carette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Envoys of the Senate Offer…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Triumf Flore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
John the Baptist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
La Chiaruccia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Alexandre Cabanel vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
25 700
49,9%
telefony
23 400
45,4%
tablety
2 400
4,7%
V jakých jazycích je Alexandre Cabanel čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
portugalsky
1 400
19,2%
anglicky
1 100
15,1%
japonsky
1 000
13,7%
španělsky
800
11,0%
italsky
500
6,8%
švédsky
500
6,8%
německy
300
4,1%
řecky
300
4,1%
francouzsky
300
4,1%
korejsky
300
4,1%
Jak vypadají denní návštěvy u Alexandre Cabanel a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
so 26 Zář
600
ne 27 Zář
1 300
po 28 Zář
3 200
út 29 Zář
900
st 30 Zář
1 100
čt 1 Říj
1 700
pá 2 Říj
1 500
so 3 Říj
1 400
ne 4 Říj
400
po 5 Říj
1 900
út 6 Říj
1 100
st 7 Říj
600
čt 8 Říj
1 800
pá 9 Říj
500
so 10 Říj
2 400
ne 11 Říj
2 000
po 12 Říj
1 100
út 13 Říj
1 700
st 14 Říj
1 200
čt 15 Říj
1 000
pá 16 Říj
200
so 17 Říj (předpověď)
1 500
ne 18 Říj (předpověď)
1 200
po 19 Říj (předpověď)
2 100
út 20 Říj (předpověď)
1 200
st 21 Říj (předpověď)
1 000
čt 22 Říj (předpověď)
1 500
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
1 400
ne 25 Říj (předpověď)
1 200
po 26 Říj (předpověď)
2 000
út 27 Říj (předpověď)
1 200
st 28 Říj (předpověď)
1 000
čt 29 Říj (předpověď)
1 500
pá 30 Říj (předpověď)
700
so 31 Říj (předpověď)
1 400
ne 1 Lis (předpověď)
1 200
po 2 Lis (předpověď)
2 000
út 3 Lis (předpověď)
1 200
st 4 Lis (předpověď)
900
čt 5 Lis (předpověď)
1 400
pá 6 Lis (předpověď)
700
Alexandre Cabanel: rychlé odpovědi
Které dílo má u Alexandre Cabanel nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Pád Archanděla: 38 400 návštěv, což představuje 72% z celkového počtu zhlédnutí umělce Alexandre Cabanel. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Alexandre Cabanel?
51 500 za posledních dvanáct měsíců, z toho 7 800 na stránce umělce a 43 700 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Alexandre Cabanel na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (50%), telefony (45%) a tablety (5%); vede počítače s podílem 50%.
Čtou si lidé o Alexandre Cabanel v několika jazycích?
Ano: portugalsky (19%), anglicky (15%) a japonsky (14%). Nejčastější jazyk je portugalsky s podílem 19%.
Existuje nějaký druh díla od Alexandre Cabanel, který lidé preferují?
Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 80% návštěv pro 14% katalogu.