Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Pere Serra в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Pere Serra: цифрите в няколко реда
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells е звездата: 200 посещения през последните дванадесетомесечни, което представлява 22% от всички прегледи на Pere Serra. Следващи са Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra и Mare De Déu De Sigena. Общо страницата на артиста (400 посещения) и произведенията (900 посещения) съставляват 1300. Най-добър месец: Юли 2026 (1300 посещения). Посещенията са в полза на Балансиран (Контраст), като съставляват 22% от посещенията спрямо 8% от каталога.
Pere Serra: 8 произведения, които хората разглеждат първо
Всяко произведение по-долу е отворено от реални посетители на ArtsDot.com през последните дванадесет месеца. Ранг 1 е най-посещаваното от Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 посещения · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 посещения · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 посещения · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 посещения · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 посещения · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 посещения · 11,1%
-
7
Virgem
100 посещения · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 посещения · 11,1%
Кога посещават хората страницата на Pere Serra?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 400 | 900 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Кога се разглеждат произведенията на Pere Serra?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите на Pere Serra, в сравнение с това, което е създал самият артист?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Таблица с данни
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 8,3% | 11,1% |
| Мека сянка | 58,3% | 55,6% |
| Мека светлост | 33,3% | 33,3% |
| Светла балансираност | 0,0% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 8,3% | 11,1% |
| Деликатен цвят | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана мекота | 16,7% | 11,1% |
| Ясно изразени цветове | 75,0% | 77,8% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмни нюанси | 83,3% | 77,8% |
| Земни тонове | 8,3% | 11,1% |
| Неутрални цветове | 8,3% | 11,1% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 8,3% | 11,1% |
| Балансиран | 41,7% | 44,4% |
| Ярък и наситен | 50,0% | 44,4% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 0,0% | 0,0% |
| Нежен | 8,3% | 11,1% |
| Балансиран | 8,3% | 22,2% |
| Смел | 50,0% | 33,3% |
| Изказване | 33,3% | 33,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 0,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 16,7% | 22,2% |
| Силно цветово единство | 66,7% | 55,6% |
| Единна палитра | 16,7% | 22,2% |
Кои са най-популярните произведения на Pere Serra, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Таблица с данни
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици говори аудиторията на Pere Serra?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Какви са дневните посещения на Pere Serra за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Таблица с данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пон 21 Сеп | 0 |
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
Какво питат за Pere Serra
Кои произведения на Pere Serra се отварят най-често?
- Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells на първо място, с 200 посещения или 22% от общия брой прегледи. Над него са класирани 8 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Pere Serra в ArtsDot.com?
- 1300 посещения за дванадесет месеца: 400 на страницата на художника и 900 на неговите произведения.
Кои произведения на Pere Serra пасват най-добре на вкуса на посетителите?
- Произведенията с таг Балансиран (Контраст) събират 22% от посещенията, въпреки че представляват само 8% от каталога.