Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Stewart Carmichael на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Stewart Carmichael: показники у кількох рядках
The Meeting of Saint Kentigern and Saint Fergus — справжня зірка: 300 переглядів за останні дванадцять місяців, що становить 25% від усіх переглядів Stewart Carmichael. Далі йдуть The Wash Girl та The Model. Разом сторінка художника (100 переглядів) та окремі твори (1 000 переглядів) складають 1 100 переглядів. Найкращий місяць: Лип 2026 (900 переглядів). Перевага надається Збалансований (Інтенсивність кольору): 67% відвідувань проти 41% у каталозі.
Stewart Carmichael: 10 робіт, які люди розглядають першими
Кожну роботу нижче було переглянуто реальними відвідувачами на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців. Місце №1 — найпопулярніша робота Stewart Carmichael.
-
1
The Meeting of Saint Kentigern and Saint Fergus, 1940
300 переглядів · 25,0%
-
2
The Wash Girl, 1900
100 переглядів · 8,3%
-
3
The Model, 1897
100 переглядів · 8,3%
-
4
The Caravanner, 1930
100 переглядів · 8,3%
-
5
The Sacrifice of Isaac, 1923
100 переглядів · 8,3%
-
6
Still Life (The Tanagra Figure), 1935
100 переглядів · 8,3%
-
7
Ex Bailie Daniel Shoebotham Smith (1890–1926), 1926
100 переглядів · 8,3%
-
8
The Old Mother, 1905
100 переглядів · 8,3%
-
9
The Housewife
100 переглядів · 8,3%
-
10
Dundee Women Reading the War News
100 переглядів · 8,3%
Коли люди відвідують сторінку Stewart Carmichael?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 200 |
| Лип 2026 | 100 | 800 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Коли переглядають роботи Stewart Carmichael?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі Stewart Carmichael порівняно з тим, що створив сам художник?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 48,1% | 25,0% |
| М'яка тінь | 48,1% | 66,7% |
| М'яке сяйво | 3,7% | 8,3% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 51,8% | 33,3% |
| Ніжні кольори | 33,3% | 50,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 14,8% | 16,7% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 85,7% | 71,4% |
| Монохромна палітра | 7,1% | 14,3% |
| Нейтральні кольори | 7,1% | 14,3% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 59,3% | 33,3% |
| Збалансований | 40,7% | 66,7% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 22,2% | 8,3% |
| Ніжний | 33,3% | 8,3% |
| Збалансований | 22,2% | 41,7% |
| Виразний | 14,8% | 25,0% |
| Опис | 7,4% | 16,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 25,9% | 16,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 11,1% | 8,3% |
| Збалансована гармонія | 22,2% | 25,0% |
| Висока колірна єдність | 29,6% | 41,7% |
| Цілісна палітра | 11,1% | 8,3% |
Які найкращі роботи Stewart Carmichael за кожен місяць?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| James G. Lowson, Provost (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Housewife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Jane Smith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert the Bruce Receiving… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scottish Saint Praying at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Preacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Caravanner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Old Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Giles Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Susan Gilles, Mrs Carmichael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами розмовляє аудиторія Stewart Carmichael?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка кількість щоденних відвідувань Stewart Carmichael протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 100 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Stewart Carmichael
Які роботи Stewart Carmichael відкривають найчастіше?
- На першому місці — The Meeting of Saint Kentigern and Saint Fergus із 300 переглядами або 25% від загальної кількості переглядів. Вище за неї — 10 робіт.
Яка аудиторія Stewart Carmichael на ArtsDot.com?
- 1 100 відвідувань за дванадцять місяців: 100 переглядів сторінки художника та 1 000 переглядів його робіт.
Які роботи Stewart Carmichael найкраще відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи з тегом Збалансований (Інтенсивність кольору) припадають на 67% візитів, хоча вони становлять лише 41% каталогу.