Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Romain Cazes на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Romain Cazes
Medora відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Romain Cazes: 200 переглядів за дванадцять місяців або 25% від загальної кількості переглядів. Saint de profil portant une épée та ВЕРЖЕННЯ МАРИЇ БОЖИХ ЦІЄЮ доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Romain Cazes становить 1 500, з яких 700 — на сторінці художника та 800 — на його роботах. Піком став Лип 2026 з 1 500 візитами. Виділяється один смак: Збалансований (Контрастність) припадає на 25% відвідувань, хоча становить лише 12% каталогу.
Топ 6: роботи Romain Cazes, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 6 робіт Romain Cazes, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
Наскільки популярною є сторінка Romain Cazes місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 700 | 800 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Яку загальну увагу отримують роботи Romain Cazes?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Romain Cazes?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 7,7% | 0,0% |
| М'яка тінь | 57,7% | 62,5% |
| М'яке сяйво | 30,8% | 37,5% |
| Загальна яскравість: світла | 3,9% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 0,0% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 57,7% | 62,5% |
| Помірно м'яка насиченість | 42,3% | 37,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 15,4% | 12,5% |
| Збалансований | 76,9% | 87,5% |
| Насичені | 7,7% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 3,9% | 0,0% |
| Ніжний | 38,5% | 37,5% |
| Збалансований | 11,5% | 25,0% |
| Виразний | 26,9% | 25,0% |
| Опис | 19,2% | 12,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 7,7% | 12,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 3,9% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 26,9% | 37,5% |
| Висока колірна єдність | 53,8% | 50,0% |
| Цілісна палітра | 7,7% | 0,0% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Romain Cazes протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Coronation of the Virgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sept Saints et saintes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Quatre Saisons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David jouant de la harpe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Présentation au temple,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якою мовами читають Romain Cazes?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Romain Cazes та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
Romain Cazes: короткі відповіді
Яка робота Romain Cazes має найбільше переглядів?
- Це Medora: 200 переглядів, що становить 25% від загальної кількості переглядів Romain Cazes. Список вище охоплює до номера 6.
Скільки переглядів отримує Romain Cazes?
- 1 500 за останні дванадцять місяців, з яких 700 — на сторінці художника та 800 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Romain Cazes, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Збалансований (Контрастність): 25% відвідувань для 12% каталогу.