Рамон Касас Аудиторія та популярність на ArtsDot.com

1866 – 1932

Про що ця сторінка?

Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Рамон Касас на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.

Статистику було оновлено 1 липня 2026 року — дані до цієї дати відсутні.

Рамон Касас: показники у кількох рядках

La pereza — справжня зірка: 1 500 переглядів за останні дванадцять місяців, що становить 16% від усіх переглядів Рамон Касас. Далі йдуть Ескіз літа або Першим пройтимеш через мій труп та La Sargantain. Разом сторінка художника (10 200 переглядів) та окремі твори (6 800 переглядів) складають 17 000 переглядів. Інтерес знизився на 42% у період з Вер 2026 по Жов 2026. Найкращий місяць: Вер 2026 (7 600 переглядів). Найпопулярніші мови аудиторії: Німецька (34%), Іспанська (20%) та Естонська (14%). Найпопулярніші країни аудиторії: Німеччина (40%), Естонія (14%) та Іспанія (9%). За пристроями: пристрої (52%), мобільні телефони (39%) та планшети (9%). Перевага надається Елегантність (Атмосфера): 31% відвідувань проти 8% у каталозі.

Рамон Касас: 10 робіт, які люди розглядають першими

Кожну роботу нижче було переглянуто реальними відвідувачами на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців. Місце №1 — найпопулярніша робота Рамон Касас.

  1. La pereza 1 La pereza, 1898 1 500 переглядів · 15,6%
  2. Ескіз літа або Першим пройтимеш через мій труп 2 Ескіз літа або Першим пройтимеш через мій труп, 1893 1 100 переглядів · 11,5%
  3. La Sargantain 3 La Sargantain, 1907 700 переглядів · 7,3%
  4. Foreshortened female nude 4 Foreshortened female nude, 1894 500 переглядів · 5,2%
  5. Out of Doors 5 Out of Doors, 1891 400 переглядів · 4,2%
  6. Garrote vil 6 Garrote vil, 1894 400 переглядів · 4,2%
  7. Dance at the Moulin de la Galette 7 Dance at the Moulin de la Galette, 1890 300 переглядів · 3,1%
  8. Female nude 8 Female nude, 1894 300 переглядів · 3,1%
  9. Female portrait 9 Female portrait, 1904 300 переглядів · 3,1%
  10. Між двома главами 10 Між двома главами, 1890 300 переглядів · 3,1%

Коли люди відвідують сторінку Рамон Касас?

Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.

Таблиця даних
МісяцьСторінка художникаСторінки творів
Лис 202500
Гру 202500
Січ 202600
Лют 202600
Бер 202600
Кві 202600
Тра 202600
Чер 2026100100
Лип 20267003 400
Сер 2026200500
Вер 20266 5001 100
Жов 20262 7001 700

Коли переглядають роботи Рамон Касас?

Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.

Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.

Які найкращі роботи Рамон Касас за кожен місяць?

Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.

Таблиця даних
Твір мистецтваЛис 2025Гру 2025Січ 2026Лют 2026Бер 2026Кві 2026Тра 2026Чер 2026Лип 2026Сер 2026Вер 2026Жов 2026
La pereza000000001000100500
A l'estiu tota cuca viu00000000200000
The Lyceum00000000001000
Portrait of Isabel Llorach000000000000
Portrait of Senyora Baladia000000000000
Study from Life for the Por…000000000000
Tom Roberts000000000000
Portrait of Montserrat Carbó000000000000
Dona rera persiana (Woman A…000000000000
Montserrat Casas000000000000

Які пристрої використовує аудиторія Рамон Касас?

Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.

Таблиця даних
ПристрійПереглядиПоділитися
пристрої8 90052,4%
мобільні телефони6 60038,8%
планшети1 5008,8%

Якими мовами розмовляє аудиторія Рамон Касас?

Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.

Таблиця даних
МоваПереглядиПоділитися
Німецька1 20034,3%
Іспанська70020,0%
Естонська50014,3%
Японська3008,6%
Російська3008,6%
Англійська2005,7%
Французька1002,9%
Італійська1002,9%
Корейська1002,9%

Яка кількість щоденних відвідувань Рамон Касас протягом наступних трьох тижнів?

Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.

Таблиця даних
ДеньПерегляди
Нд 18 Жов200
Пн 19 Жов200
Вт 20 Жов0
Ср 21 Жов600
Чт 22 Жов100
Пт 23 Жов300
Сб 24 Жов600
Нд 25 Жов300
Пн 26 Жов400
Вт 27 Жов400
Ср 28 Жов500
Чт 29 Жов200
Пт 30 Жов1 600
Сб 31 Жов600
Нд 1 Лис600
Пн 2 Лис600
Вт 3 Лис600
Ср 4 Лис100
Чт 5 Лис300
Пт 6 Лис300
Сб 7 Лис300
Нд 8 Лис (прогноз)400
Пн 9 Лис (прогноз)400
Вт 10 Лис (прогноз)400
Ср 11 Лис (прогноз)400
Чт 12 Лис (прогноз)200
Пт 13 Лис (прогноз)800
Сб 14 Лис (прогноз)500
Нд 15 Лис (прогноз)400
Пн 16 Лис (прогноз)500
Вт 17 Лис (прогноз)400
Ср 18 Лис (прогноз)500
Чт 19 Лис (прогноз)200
Пт 20 Лис (прогноз)900
Сб 21 Лис (прогноз)600
Нд 22 Лис (прогноз)500
Пн 23 Лис (прогноз)500
Вт 24 Лис (прогноз)400
Ср 25 Лис (прогноз)500
Чт 26 Лис (прогноз)300
Пт 27 Лис (прогноз)900
Сб 28 Лис (прогноз)600

Що люди запитують про Рамон Касас

Які роботи Рамон Касас відкривають найчастіше?

На першому місці — La pereza із 1 500 переглядами або 16% від загальної кількості переглядів. Вище за неї — 10 робіт.

Яка аудиторія Рамон Касас на ArtsDot.com?

17 000 відвідувань за дванадцять місяців: 10 200 переглядів сторінки художника та 6 800 переглядів його робіт.

З яких пристроїв приходить аудиторія Рамон Касас?

Аудиторія приходить з пристрої (52%), мобільні телефони (39%) та планшети (9%); пристрої забезпечує 52% відвідувань.

Якими мовами користується аудиторія Рамон Касас?

Німецька (34%), Іспанська (20%) та Естонська (14%). Основна мова, Німецька, охоплює 34% відвідувачів.

Які роботи Рамон Касас найкраще відповідають смакам відвідувачів?

Роботи з тегом Елегантність (Атмосфера) припадають на 31% візитів, хоча вони становлять лише 8% каталогу.