Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Рафаель Монлеон І Торрес на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Рафаель Монлеон І Торрес одним поглядом
За останні дванадцять місяців The Spanish Frigate Numancia став найпопулярнішою роботою Рафаель Монлеон І Торрес на ArtsDot.com: 200 переглядів, що становить 40% від усіх переглядів робіт художника. За цим слідують 17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period та The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges. Загалом 1 000 візитів припало на Рафаель Монлеон І Торрес: 600 на сторінку художника та 400 на сторінки окремих робіт. Попит зростає: кількість відвідувань збільшилася на 500% з Вер 2026 до Жов 2026. Найбільш насиченим місяцем був Жов 2026 із 600 візитами. Відвідувачі віддають перевагу Збалансований (Контрастність): 60% візитів припадає на такі роботи, які становлять 38% каталогу художника.
4 найпопулярніших робіт Рафаель Монлеон І Торрес
Ось 4 робіт Рафаель Монлеон І Торрес, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців, у порядку від найбільш переглядуваних до найменш переглядуваних.
-
1
The Spanish Frigate Numancia, 1803
200 переглядів · 40,0%
-
2
17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period, 1886
100 переглядів · 20,0%
-
3
The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges, 1890
100 переглядів · 20,0%
-
4
Banner of the Holy League
100 переглядів · 20,0%
Скільки людей щомісяця відвідують сторінку Рафаель Монлеон І Торрес?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 0 | 100 |
| Сер 2026 | 200 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 100 |
| Жов 2026 | 400 | 200 |
Як часто переглядають роботи Рафаель Монлеон І Торрес?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають відвідувачі Рафаель Монлеон І Торрес?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Ностальгічний | 33,3% | 50,0% |
| Драматичний | 33,3% | 25,0% |
| Безтурботний | 33,3% | 25,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 12,5% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 25,0% | 40,0% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 62,5% | 60,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 75,0% | 80,0% |
| Ніжні кольори | 25,0% | 20,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 0,0% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 25,0% | 20,0% |
| Збалансований | 75,0% | 80,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 12,5% | 0,0% |
| Збалансований | 37,5% | 60,0% |
| Виразний | 25,0% | 20,0% |
| Опис | 25,0% | 20,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 50,0% | 40,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 37,5% | 60,0% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 12,5% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Які роботи Рафаель Монлеон І Торрес мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The “Nueva Teresa Cubana” i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17th-Century Galleons Based… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Spanish Frigate Numancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Attack on the Callao of Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mail Entering the Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Renaissance Navy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banner of the Holy League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Якими мовами користуються відвідувачі Рафаель Монлеон І Торрес?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути статистику
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Іспанська | 200 | 50,0% |
| Чеська | 100 | 25,0% |
| Російська | 100 | 25,0% |
Скільки відвідувань отримує Рафаель Монлеон І Торрес щодня та що буде далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 100 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 100 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис | 0 |
| Сб 7 Лис | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 27 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 28 Лис (прогноз) | 0 |
Питання про Рафаель Монлеон І Торрес на ArtsDot.com
Які роботи Рафаель Монлеон І Торрес є найпопулярнішими?
- The Spanish Frigate Numancia — найпопулярніша робота з 200 переглядами (40% від усіх переглядів Рафаель Монлеон І Торрес). У списку вище наведено 4 найбільш переглянутих творів.
Скільки людей переглядають Рафаель Монлеон І Торрес на ArtsDot.com?
- За останні дванадцять місяців Рафаель Монлеон І Торрес отримав 1 000 візитів: 600 на сторінці художника та 400 на сторінках окремих робіт.
Які роботи віддають перевагу відвідувачі Рафаель Монлеон І Торрес?
- Вони віддають перевагу Збалансований (Контрастність): 60% відвідувань проти 38% у каталозі художника.