Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Паула Рего на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Паула Рего
The Dance відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Паула Рего: 1 000 переглядів за дванадцять місяців або 29% від загальної кількості переглядів. The Familly та Untitled (388) доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Паула Рего становить 2 600, з яких 800 — на сторінці художника та 1 800 — на його роботах. Спостерігається незначне зниження: на 88% менше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Піком став Сер 2026 з 1 700 візитами. Виділяється один смак: Приглушений (Насиченість кольору) припадає на 60% відвідувань, хоча становить лише 14% каталогу.
Топ 10: роботи Паула Рего, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 10 робіт Паула Рего, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
The Dance, 1988
1 000 переглядів · 28,6%
-
2
The Familly
1 000 переглядів · 28,6%
-
3
Untitled (388)
400 переглядів · 11,4%
-
4
Self-portrait in red, 1962
300 переглядів · 8,6%
-
5
Untitled (532)
200 переглядів · 5,7%
-
6
Sleeping, 1986
100 переглядів · 2,9%
-
7
The Princess and the Pea, 1978
100 переглядів · 2,9%
-
8
Nanny, Small Bears and Bogeyman, 1982
100 переглядів · 2,9%
-
9
Untitled (755)
100 переглядів · 2,9%
-
10
Untitled (221)
100 переглядів · 2,9%
Наскільки популярною є сторінка Паула Рего місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 400 |
| Сер 2026 | 400 | 1 300 |
| Вер 2026 | 100 | 100 |
Яку загальну увагу отримують роботи Паула Рего?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Паула Рего?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,2% | 0,0% |
| М'яка тінь | 40,8% | 68,6% |
| М'яке сяйво | 30,6% | 20,0% |
| Загальна яскравість: світла | 12,2% | 5,7% |
| Світлий | 6,1% | 5,7% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 14,3% | 60,0% |
| Ніжні кольори | 49,0% | 5,7% |
| Помірно м'яка насиченість | 30,6% | 20,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 6,1% | 14,3% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 51,6% | 10,0% |
| Нейтральні кольори | 38,7% | 40,0% |
| Темні відтінки | 9,7% | 50,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 16,3% | 60,0% |
| Збалансований | 79,6% | 31,4% |
| Насичені | 4,1% | 8,6% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 6,1% | 11,4% |
| Збалансований | 8,2% | 31,4% |
| Виразний | 20,4% | 28,6% |
| Опис | 65,3% | 28,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 28,6% | 42,9% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 26,5% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 12,2% | 14,3% |
| Висока колірна єдність | 32,6% | 42,9% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Паула Рего протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sleeping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait in red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (388) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (223) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (236) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Untitled (342) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Crivelli's Garde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (659) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якою мовами читають Паула Рего?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати дані для цього графіка
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Французька | 900 | 52,9% |
| Італійська | 500 | 29,4% |
| Англійська | 200 | 11,8% |
| Іспанська | 100 | 5,9% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Паула Рего та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 400 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 100 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 400 |
| Ср 7 Жов | 200 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 900 |
| Пн 12 Жов | 400 |
| Вт 13 Жов | 300 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 100 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 100 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 800 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 300 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 600 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 400 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 1 000 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 400 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 700 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 500 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 1 100 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 500 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 800 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 200 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 600 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 100 |
Паула Рего: короткі відповіді
Яка робота Паула Рего має найбільше переглядів?
- Це The Dance: 1 000 переглядів, що становить 29% від загальної кількості переглядів Паула Рего. Список вище охоплює до номера 10.
Скільки переглядів отримує Паула Рего?
- 2 600 за останні дванадцять місяців, з яких 800 — на сторінці художника та 1 800 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Паула Рего, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Приглушений (Насиченість кольору): 60% відвідувань для 14% каталогу.