Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Paul Baum на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Paul Baum
After The Rain відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Paul Baum: 400 переглядів за дванадцять місяців або 29% від загальної кількості переглядів. Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach та Sint Anna Ter Muiden доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Paul Baum становить 1 500, з яких 300 — на сторінці художника та 1 200 — на його роботах. Піком став Лип 2026 з 1 200 візитами. Виділяється один смак: Ніжний (Контрастність) припадає на 50% відвідувань, хоча становить лише 30% каталогу.
Топ 8: роботи Paul Baum, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 8 робіт Paul Baum, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
After The Rain
400 переглядів · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 переглядів · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 переглядів · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 переглядів · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 переглядів · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 переглядів · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 переглядів · 7,1%
-
8
Constantinople
100 переглядів · 7,1%
Наскільки популярною є сторінка Paul Baum місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 900 |
| Сер 2026 | 0 | 200 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Яку загальну увагу отримують роботи Paul Baum?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Paul Baum?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 3,7% | 7,1% |
| М'яка тінь | 18,5% | 28,6% |
| М'яке сяйво | 40,7% | 50,0% |
| Загальна яскравість: світла | 29,6% | 14,3% |
| Світлий | 7,4% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 29,6% | 35,7% |
| Ніжні кольори | 22,2% | 14,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 40,7% | 50,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 7,4% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 62,5% | 61,5% |
| Землисті відтінки | 25,0% | 30,8% |
| Темні відтінки | 8,3% | 0,0% |
| Монохромна палітра | 4,2% | 7,7% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 29,6% | 35,7% |
| Збалансований | 66,7% | 64,3% |
| Насичені | 3,7% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 22,2% | 14,3% |
| Ніжний | 29,6% | 50,0% |
| Збалансований | 11,1% | 0,0% |
| Виразний | 7,4% | 0,0% |
| Опис | 29,6% | 35,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 25,9% | 35,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 11,1% | 14,3% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 25,9% | 7,1% |
| Цілісна палітра | 37,0% | 42,9% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Paul Baum протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якою мовами читають Paul Baum?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Paul Baum та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 100 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
Paul Baum: короткі відповіді
Яка робота Paul Baum має найбільше переглядів?
- Це After The Rain: 400 переглядів, що становить 29% від загальної кількості переглядів Paul Baum. Список вище охоплює до номера 8.
Скільки переглядів отримує Paul Baum?
- 1 500 за останні дванадцять місяців, з яких 300 — на сторінці художника та 1 200 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Paul Baum, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Ніжний (Контрастність): 50% відвідувань для 30% каталогу.