Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Максим Еміль Луї Мофра на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Максим Еміль Луї Мофра одним поглядом
За останні дванадцять місяців Sunset on the Loire став найпопулярнішою роботою Максим Еміль Луї Мофра на ArtsDot.com: 400 переглядів, що становить 5% від усіх переглядів робіт художника. За цим слідують View of the Port of Auray та Bridge over the Loire. Загалом 8 000 візитів припало на Максим Еміль Луї Мофра: 900 на сторінку художника та 7 100 на сторінки окремих робіт. Інтерес трохи згас: кількість відвідувань знизилася на 25% з Сер 2026 до Вер 2026. Найбільш насиченим місяцем був Лип 2026 із 6 100 візитами. Користувачі переглядають на пристрої (88%), мобільні телефони (11%) та планшети (1%) Відвідувачі віддають перевагу М'яка тінь (Яскравість): 30% візитів припадає на такі роботи, які становлять 10% каталогу художника.
10 найпопулярніших робіт Максим Еміль Луї Мофра
Ось 10 робіт Максим Еміль Луї Мофра, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців, у порядку від найбільш переглядуваних до найменш переглядуваних.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 переглядів · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 переглядів · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 переглядів · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 переглядів · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 переглядів · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 переглядів · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 переглядів · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 переглядів · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 переглядів · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 переглядів · 2,6%
Скільки людей щомісяця відвідують сторінку Максим Еміль Луї Мофра?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 500 |
| Лип 2026 | 600 | 5 500 |
| Сер 2026 | 100 | 700 |
| Вер 2026 | 200 | 400 |
Як часто переглядають роботи Максим Еміль Луї Мофра?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають відвідувачі Максим Еміль Луї Мофра?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 4,0% | 1,3% |
| М'яка тінь | 10,0% | 30,3% |
| М'яке сяйво | 62,0% | 46,1% |
| Загальна яскравість: світла | 14,0% | 19,7% |
| Світлий | 10,0% | 2,6% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 24,0% | 25,0% |
| Ніжні кольори | 50,0% | 55,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 16,0% | 15,8% |
| Чітка насиченість кольорів | 10,0% | 4,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 51,4% | 51,9% |
| Землисті відтінки | 34,3% | 42,3% |
| Темні відтінки | 8,6% | 3,9% |
| Природні мотиви | 5,7% | 1,9% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 14,0% | 21,1% |
| Збалансований | 72,0% | 72,4% |
| Насичені | 14,0% | 6,6% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 12,0% | 11,8% |
| Ніжний | 22,0% | 22,4% |
| Збалансований | 16,0% | 10,5% |
| Виразний | 28,0% | 32,9% |
| Опис | 22,0% | 22,4% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 28,0% | 35,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 12,0% | 18,4% |
| Збалансована гармонія | 14,0% | 13,2% |
| Висока колірна єдність | 40,0% | 26,3% |
| Цілісна палітра | 6,0% | 6,6% |
Які роботи Максим Еміль Луї Мофра мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Які пристрої використовують відвідувачі Максим Еміль Луї Мофра?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Переглянути статистику
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 7 000 | 87,5% |
| мобільні телефони | 900 | 11,2% |
| планшети | 100 | 1,2% |
Якими мовами користуються відвідувачі Максим Еміль Луї Мофра?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути статистику
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Грецька | 200 | 66,7% |
| Португальська | 100 | 33,3% |
Скільки відвідувань отримує Максим Еміль Луї Мофра щодня та що буде далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 20 Вер | 0 |
| Пн 21 Вер | 0 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 200 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 100 |
| Пн 5 Жов | 100 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 100 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 100 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 100 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 100 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 300 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
Питання про Максим Еміль Луї Мофра на ArtsDot.com
Які роботи Максим Еміль Луї Мофра є найпопулярнішими?
- Sunset on the Loire — найпопулярніша робота з 400 переглядами (5% від усіх переглядів Максим Еміль Луї Мофра). У списку вище наведено 10 найбільш переглянутих творів.
Скільки людей переглядають Максим Еміль Луї Мофра на ArtsDot.com?
- За останні дванадцять місяців Максим Еміль Луї Мофра отримав 8 000 візитів: 900 на сторінці художника та 7 100 на сторінках окремих робіт.
З яких пристроїв заходять відвідувачі Максим Еміль Луї Мофра?
- Здебільшого на пристрої (88%), мобільні телефони (11%) та планшети (1%): 88% візитів припадає на пристрої.
Які роботи віддають перевагу відвідувачі Максим Еміль Луї Мофра?
- Вони віддають перевагу М'яка тінь (Яскравість): 30% відвідувань проти 10% у каталозі художника.