Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Maxime Du Camp на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Maxime Du Camp: показники у кількох рядках
Grand Temple D'Isis, a Philoe, Galerie Orientale — справжня зірка: 100 переглядів за останні дванадцять місяців, що становить 50% від усіх переглядів Maxime Du Camp. Далі йдуть Nécropole de Lycopolis. Разом сторінка художника (300 переглядів) та окремі твори (200 переглядів) складають 500 переглядів. Найкращий місяць: Лип 2026 (300 переглядів). Перевага надається Загальна яскравість: світла (Яскравість): 50% відвідувань проти 21% у каталозі.
Maxime Du Camp: 2 робіт, які люди розглядають першими
Кожну роботу нижче було переглянуто реальними відвідувачами на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців. Місце №1 — найпопулярніша робота Maxime Du Camp.
Коли люди відвідують сторінку Maxime Du Camp?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 100 | 200 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 200 | 0 |
Коли переглядають роботи Maxime Du Camp?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі Maxime Du Camp порівняно з тим, що створив сам художник?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,5% | 0,0% |
| М'яка тінь | 31,6% | 50,0% |
| М'яке сяйво | 36,8% | 0,0% |
| Загальна яскравість: світла | 21,1% | 50,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 100,0% | 100,0% |
| Ніжні кольори | 0,0% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 0,0% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 44,4% | 50,0% |
| Нейтральні кольори | 38,9% | 50,0% |
| Монохромна палітра | 16,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 100,0% | 100,0% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 21,1% | 0,0% |
| Ніжний | 31,6% | 50,0% |
| Збалансований | 5,3% | 0,0% |
| Виразний | 42,1% | 50,0% |
| Опис | 0,0% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 5,3% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 36,8% | 50,0% |
| Цілісна палітра | 57,9% | 50,0% |
Які найкращі роботи Maxime Du Camp за кожен місяць?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ibsamboul, Colosse Médial (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Temple de Denderah, H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Temple D'Isis, a Phil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grand Temple D'isis, a Phil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Médinet Habou, Façade Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Temple D'isis, A Phil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Temple de Denderah, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isamboul, colosse oriental… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Palais de Karnak, Sculpture… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baalbeck, Hémicycle, de L'e… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами розмовляє аудиторія Maxime Du Camp?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Таблиця даних
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 200 | 100,0% |
Яка кількість щоденних відвідувань Maxime Du Camp протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Maxime Du Camp
Які роботи Maxime Du Camp відкривають найчастіше?
- На першому місці — Grand Temple D'Isis, a Philoe, Galerie Orientale із 100 переглядами або 50% від загальної кількості переглядів. Вище за неї — 2 робіт.
Яка аудиторія Maxime Du Camp на ArtsDot.com?
- 500 відвідувань за дванадцять місяців: 300 переглядів сторінки художника та 200 переглядів його робіт.
Які роботи Maxime Du Camp найкраще відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи з тегом Загальна яскравість: світла (Яскравість) припадають на 50% візитів, хоча вони становлять лише 21% каталогу.