Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Маргеріт Зорах на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Маргеріт Зорах
Tapestry Design відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Маргеріт Зорах: 200 переглядів за дванадцять місяців або 5% від загальної кількості переглядів. Blouse та (Portrait of Unidentified Woman) доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Маргеріт Зорах становить 4 500, з яких 500 — на сторінці художника та 4 000 — на його роботах. Піком став Лип 2026 з 4 200 візитами. Відвідування розподіляються між пристрої (98%) та мобільні телефони (2%). Виділяється один смак: Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору) припадає на 26% відвідувань, хоча становить лише 14% каталогу.
Топ 10: роботи Маргеріт Зорах, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 10 робіт Маргеріт Зорах, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
Tapestry Design, 1968
200 переглядів · 4,7%
-
2
Blouse, 1968
200 переглядів · 4,7%
-
3
(Portrait of Unidentified Woman), 1923
200 переглядів · 4,7%
-
4
Merry Xmas from W and M and Tessim Zorach, 1915
200 переглядів · 4,7%
-
5
(Reclining Cat with Plate of Bananas)
200 переглядів · 4,7%
-
6
(Female in Chair, Arms Raised)
200 переглядів · 4,7%
-
7
(Two Figures)
200 переглядів · 4,7%
-
8
New Hampshire Family
200 переглядів · 4,7%
-
9
Scarf, 1968
100 переглядів · 2,3%
-
10
William Zorach Working on a Sculpture, Mother and Child, 1931
100 переглядів · 2,3%
Наскільки популярною є сторінка Маргеріт Зорах місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 200 |
| Лип 2026 | 500 | 3 700 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 100 |
Яку загальну увагу отримують роботи Маргеріт Зорах?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Маргеріт Зорах?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,0% | 14,0% |
| М'яка тінь | 4,0% | 11,6% |
| М'яке сяйво | 14,0% | 4,7% |
| Загальна яскравість: світла | 8,0% | 7,0% |
| Світлий | 64,0% | 62,8% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 52,0% | 44,2% |
| Ніжні кольори | 28,0% | 30,2% |
| Помірно м'яка насиченість | 14,0% | 25,6% |
| Чітка насиченість кольорів | 6,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромна палітра | 52,3% | 50,0% |
| Нейтральні кольори | 29,5% | 38,9% |
| Землисті відтінки | 11,4% | 11,1% |
| Пастельні тони | 4,5% | 0,0% |
| Темні відтінки | 2,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 30,0% | 37,2% |
| Збалансований | 52,0% | 37,2% |
| Насичені | 18,0% | 25,6% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 74,0% | 69,8% |
| Ніжний | 2,0% | 4,7% |
| Збалансований | 2,0% | 0,0% |
| Виразний | 8,0% | 7,0% |
| Опис | 14,0% | 18,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 8,0% | 11,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 2,0% | 4,7% |
| Збалансована гармонія | 12,0% | 7,0% |
| Висока колірна єдність | 12,0% | 11,6% |
| Цілісна палітра | 66,0% | 65,1% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Маргеріт Зорах протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Memories of My California C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Provincetown Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mother, Child and Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ships in the Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Merry Christmas from the Zo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Souls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Two Women) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Телефони, планшети чи комп'ютери: як переглядають Маргеріт Зорах?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати дані для цього графіка
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 4 400 | 97,8% |
| мобільні телефони | 100 | 2,2% |
Якою мовами читають Маргеріт Зорах?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Маргеріт Зорах та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 100 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
Маргеріт Зорах: короткі відповіді
Яка робота Маргеріт Зорах має найбільше переглядів?
- Це Tapestry Design: 200 переглядів, що становить 5% від загальної кількості переглядів Маргеріт Зорах. Список вище охоплює до номера 10.
Скільки переглядів отримує Маргеріт Зорах?
- 4 500 за останні дванадцять місяців, з яких 500 — на сторінці художника та 4 000 — на окремих витворах.
Звідки люди переглядають Маргеріт Зорах: з телефону чи комп'ютера?
- Обидва: розподіл візитів за пристрої (98%) та мобільні телефони (2%); лідирує пристрої із часткою 98%.
Чи є такий тип робіт Маргеріт Зорах, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору): 26% відвідувань для 14% каталогу.