Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Lionel Maurice De Sausmarez на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Lionel Maurice De Sausmarez: показники у кількох рядках
Apples and Tomatoes — справжня зірка: 100 переглядів за останні дванадцять місяців, що становить 14% від усіх переглядів Lionel Maurice De Sausmarez. Далі йдуть Near San Quirico, Tuscany та Kate Reclining (recto). Разом сторінка художника (400 переглядів) та окремі твори (600 переглядів) складають 1 000 переглядів. Найкращий місяць: Лип 2026 (1 000 переглядів). Перевага надається М'яка тінь (Яскравість): 57% відвідувань проти 26% у каталозі.
Lionel Maurice De Sausmarez: 7 робіт, які люди розглядають першими
Кожну роботу нижче було переглянуто реальними відвідувачами на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців. Місце №1 — найпопулярніша робота Lionel Maurice De Sausmarez.
-
1
Apples and Tomatoes, 1950
100 переглядів · 14,3%
-
2
Near San Quirico, Tuscany, 1914
100 переглядів · 14,3%
-
3
Kate Reclining (recto), 1949
100 переглядів · 14,3%
-
4
Gerald Carter Veale, LLD, FCA, 1950
100 переглядів · 14,3%
-
5
Dead Tree (verso), 1949
100 переглядів · 14,3%
-
6
The Kitchen Table
100 переглядів · 14,3%
-
7
French Landscape
100 переглядів · 14,3%
Коли люди відвідують сторінку Lionel Maurice De Sausmarez?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 400 | 600 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Коли переглядають роботи Lionel Maurice De Sausmarez?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі Lionel Maurice De Sausmarez порівняно з тим, що створив сам художник?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 15,8% | 14,3% |
| М'яка тінь | 26,3% | 57,1% |
| М'яке сяйво | 47,4% | 14,3% |
| Загальна яскравість: світла | 5,3% | 14,3% |
| Світлий | 5,3% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 31,6% | 28,6% |
| Ніжні кольори | 10,5% | 14,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 31,6% | 42,9% |
| Чітка насиченість кольорів | 26,3% | 14,3% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темні відтінки | 46,2% | 20,0% |
| Землисті відтінки | 30,8% | 60,0% |
| Нейтральні кольори | 15,4% | 0,0% |
| Пастельні тони | 7,7% | 20,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 26,3% | 28,6% |
| Збалансований | 36,8% | 57,1% |
| Насичені | 36,8% | 14,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 5,3% | 14,3% |
| Ніжний | 31,6% | 42,9% |
| Збалансований | 15,8% | 0,0% |
| Виразний | 21,1% | 28,6% |
| Опис | 26,3% | 14,3% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 31,6% | 28,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 15,8% | 28,6% |
| Збалансована гармонія | 21,1% | 28,6% |
| Висока колірна єдність | 26,3% | 14,3% |
| Цілісна палітра | 5,3% | 0,0% |
Які найкращі роботи Lionel Maurice De Sausmarez за кожен місяць?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kate Reclining (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples and Tomatoes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gerald Carter Veale, LLD, F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dr John H. Nicholson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kitchen Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyril Meggitt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Kirkup (1918–2009), G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Coulon Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами розмовляє аудиторія Lionel Maurice De Sausmarez?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка кількість щоденних відвідувань Lionel Maurice De Sausmarez протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 21 Вер | 0 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 100 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Lionel Maurice De Sausmarez
Які роботи Lionel Maurice De Sausmarez відкривають найчастіше?
- На першому місці — Apples and Tomatoes із 100 переглядами або 14% від загальної кількості переглядів. Вище за неї — 7 робіт.
Яка аудиторія Lionel Maurice De Sausmarez на ArtsDot.com?
- 1 000 відвідувань за дванадцять місяців: 400 переглядів сторінки художника та 600 переглядів його робіт.
Які роботи Lionel Maurice De Sausmarez найкраще відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи з тегом М'яка тінь (Яскравість) припадають на 57% візитів, хоча вони становлять лише 26% каталогу.