Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок John Cheall на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
John Cheall: показники у кількох рядках
'Valley of Rocks', Lynton, Devon — справжня зірка: 300 переглядів за останні дванадцять місяців, що становить 38% від усіх переглядів John Cheall. Далі йдуть Trees in a Gale, Langdale та Summit, Langdale Pike. Разом сторінка художника (400 переглядів) та окремі твори (300 переглядів) складають 700 переглядів. Найкращий місяць: Вер 2026 (400 переглядів). Перевага надається М'яка тінь (Яскравість): 62% відвідувань проти 40% у каталозі.
John Cheall: 5 робіт, які люди розглядають першими
Кожну роботу нижче було переглянуто реальними відвідувачами на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців. Місце №1 — найпопулярніша робота John Cheall.
Коли люди відвідують сторінку John Cheall?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 100 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 200 | 200 |
Коли переглядають роботи John Cheall?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі John Cheall порівняно з тим, що створив сам художник?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 40,0% | 62,5% |
| М'яке сяйво | 40,0% | 25,0% |
| Загальна яскравість: світла | 20,0% | 12,5% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 40,0% | 25,0% |
| Ніжні кольори | 20,0% | 12,5% |
| Помірно м'яка насиченість | 40,0% | 62,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 40,0% | 25,0% |
| Збалансований | 60,0% | 75,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 20,0% | 12,5% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 20,0% | 25,0% |
| Опис | 60,0% | 62,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 40,0% | 37,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 40,0% | 25,0% |
| Збалансована гармонія | 20,0% | 37,5% |
| Висока колірна єдність | 0,0% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Які найкращі роботи John Cheall за кожен місяць?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Valley of Rocks', Lynton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Trees in a Gale, Langdale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Summit, Langdale Pike | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfalls, Copper Mine Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shower, Loughborough, Leice… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами розмовляє аудиторія John Cheall?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Таблиця даних
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 100 | 100,0% |
Яка кількість щоденних відвідувань John Cheall протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 100 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про John Cheall
Які роботи John Cheall відкривають найчастіше?
- На першому місці — 'Valley of Rocks', Lynton, Devon із 300 переглядами або 38% від загальної кількості переглядів. Вище за неї — 5 робіт.
Яка аудиторія John Cheall на ArtsDot.com?
- 700 відвідувань за дванадцять місяців: 400 переглядів сторінки художника та 300 переглядів його робіт.
Які роботи John Cheall найкраще відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи з тегом М'яка тінь (Яскравість) припадають на 62% візитів, хоча вони становлять лише 40% каталогу.