Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Грейм Сідні на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Грейм Сідні
Boundary Road, Ida Valley відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Грейм Сідні: 400 переглядів за дванадцять місяців або 8% від загальної кількості переглядів. Paul Aubin та Standing Nude Ii доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Грейм Сідні становить 4 700, з яких 800 — на сторінці художника та 3 900 — на його роботах. Спостерігається незначне зниження: на 60% менше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Піком став Лип 2026 з 4 000 візитами. Відвідування розподіляються між пристрої (79%) та мобільні телефони (21%). Виділяється один смак: Висока колірна єдність (Колірна гармонія) припадає на 39% відвідувань, хоча становить лише 24% каталогу.
Топ 10: роботи Грейм Сідні, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 10 робіт Грейм Сідні, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
Boundary Road, Ida Valley
400 переглядів · 8,2%
-
2
Paul Aubin
400 переглядів · 8,2%
-
3
Standing Nude Ii
300 переглядів · 6,1%
-
4
Robert Hogan
200 переглядів · 4,1%
-
5
Albatross At Deborah Bay
200 переглядів · 4,1%
-
6
Waipiata Angel
200 переглядів · 4,1%
-
7
Ahuriri Saddle
200 переглядів · 4,1%
-
8
Ida Valley Moon
200 переглядів · 4,1%
-
9
Pig Root Pond
100 переглядів · 2,0%
-
10
Killing House
100 переглядів · 2,0%
Наскільки популярною є сторінка Грейм Сідні місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 700 | 3 300 |
| Сер 2026 | 0 | 500 |
| Вер 2026 | 100 | 100 |
Яку загальну увагу отримують роботи Грейм Сідні?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Грейм Сідні?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 12,0% | 10,2% |
| М'яка тінь | 14,0% | 26,5% |
| М'яке сяйво | 32,0% | 36,7% |
| Загальна яскравість: світла | 28,0% | 18,4% |
| Світлий | 14,0% | 8,2% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 52,0% | 57,1% |
| Ніжні кольори | 30,0% | 16,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 16,0% | 14,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 2,0% | 12,2% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 81,2% | 87,5% |
| Монохромна палітра | 9,4% | 4,2% |
| Землисті відтінки | 6,2% | 4,2% |
| Темні відтінки | 3,1% | 4,2% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 46,0% | 55,1% |
| Збалансований | 40,0% | 24,5% |
| Насичені | 14,0% | 20,4% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 8,0% | 6,1% |
| Ніжний | 8,0% | 6,1% |
| Збалансований | 10,0% | 16,3% |
| Виразний | 26,0% | 22,4% |
| Опис | 48,0% | 49,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 18,0% | 30,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 28,0% | 12,2% |
| Збалансована гармонія | 12,0% | 10,2% |
| Висока колірна єдність | 24,0% | 38,8% |
| Цілісна палітра | 18,0% | 8,2% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Грейм Сідні протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Hogan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silent Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model In Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night At The Pensioner Flats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rozzie At Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing, Study For Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night House Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening In The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arthur Batt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memorial Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Телефони, планшети чи комп'ютери: як переглядають Грейм Сідні?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати дані для цього графіка
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 3 700 | 78,7% |
| мобільні телефони | 1 000 | 21,3% |
Якою мовами читають Грейм Сідні?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати дані для цього графіка
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 100 | 100,0% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Грейм Сідні та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 200 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 100 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 100 |
| Нд 4 Жов | 100 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 200 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Грейм Сідні: короткі відповіді
Яка робота Грейм Сідні має найбільше переглядів?
- Це Boundary Road, Ida Valley: 400 переглядів, що становить 8% від загальної кількості переглядів Грейм Сідні. Список вище охоплює до номера 10.
Скільки переглядів отримує Грейм Сідні?
- 4 700 за останні дванадцять місяців, з яких 800 — на сторінці художника та 3 900 — на окремих витворах.
Звідки люди переглядають Грейм Сідні: з телефону чи комп'ютера?
- Обидва: розподіл візитів за пристрої (79%) та мобільні телефони (21%); лідирує пристрої із часткою 79%.
Чи є такий тип робіт Грейм Сідні, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Висока колірна єдність (Колірна гармонія): 39% відвідувань для 24% каталогу.