Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Duncan Cameron на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Duncan Cameron одним поглядом
За останні дванадцять місяців Stirling Castle став найпопулярнішою роботою Duncan Cameron на ArtsDot.com: 200 переглядів, що становить 14% від усіх переглядів робіт художника. За цим слідують Harvest Time in Lorne та Harvest Time near St Fillans, Perthshire. Загалом 6 500 візитів припало на Duncan Cameron: 5 200 на сторінку художника та 1 300 на сторінки окремих робіт. Попит зростає: кількість відвідувань збільшилася на 200% з Сер 2026 до Вер 2026. Найбільш насиченим місяцем був Вер 2026 із 3 000 візитами. Про Duncan Cameron читають Англійська (97%) та Chinese (3%). Користувачі переглядають на пристрої (58%), мобільні телефони (28%) та планшети (14%) Відвідувачі віддають перевагу Насичені (Інтенсивність кольору): 29% візитів припадає на такі роботи, які становлять 11% каталогу художника.
9 найпопулярніших робіт Duncan Cameron
Ось 9 робіт Duncan Cameron, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців, у порядку від найбільш переглядуваних до найменш переглядуваних.
-
1
Stirling Castle
200 переглядів · 14,3%
-
2
Harvest Time in Lorne, 1888
200 переглядів · 14,3%
-
3
Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877
200 переглядів · 14,3%
-
4
Evening 'Slow from the Sky the Light Declines'
200 переглядів · 14,3%
-
5
Largo Bay, 1877
200 переглядів · 14,3%
-
6
Loch Achray and Benvenue, 1875
100 переглядів · 7,1%
-
7
Haymaking in the Scottish Countryside, 1881
100 переглядів · 7,1%
-
8
Dunblane Cathedral, 1892
100 переглядів · 7,1%
-
9
Arthur's Seat from Kirkcaldy
100 переглядів · 7,1%
Скільки людей щомісяця відвідують сторінку Duncan Cameron?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 1 300 | 1 200 |
| Сер 2026 | 1 000 | 0 |
| Вер 2026 | 2 900 | 100 |
Як часто переглядають роботи Duncan Cameron?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають відвідувачі Duncan Cameron?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 15,8% | 28,6% |
| М'яке сяйво | 73,7% | 64,3% |
| Загальна яскравість: світла | 10,5% | 7,1% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 26,3% | 7,1% |
| Ніжні кольори | 10,5% | 14,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 57,9% | 64,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 5,3% | 14,3% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 78,6% | 72,7% |
| Темні відтінки | 7,1% | 18,2% |
| Нейтральні кольори | 14,3% | 9,1% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 21,1% | 0,0% |
| Збалансований | 68,4% | 71,4% |
| Насичені | 10,5% | 28,6% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 10,5% | 7,1% |
| Збалансований | 21,1% | 28,6% |
| Виразний | 36,8% | 42,9% |
| Опис | 31,6% | 21,4% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 10,5% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 5,3% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 5,3% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 21,1% | 28,6% |
| Цілісна палітра | 57,9% | 71,4% |
Які роботи Duncan Cameron мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening 'Slow from the Sky… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening – 'Slow from the Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Tay near Perth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Time in Lorne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dunblane Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Achray and Benvenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Largo Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Які пристрої використовують відвідувачі Duncan Cameron?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Переглянути статистику
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 3 800 | 58,5% |
| мобільні телефони | 1 800 | 27,7% |
| планшети | 900 | 13,8% |
Якими мовами користуються відвідувачі Duncan Cameron?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути статистику
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 3 800 | 97,4% |
| Chinese | 100 | 2,6% |
Скільки відвідувань отримує Duncan Cameron щодня та що буде далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Вт 22 Вер | 100 |
| Ср 23 Вер | 400 |
| Чт 24 Вер | 200 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 100 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 100 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 600 |
| Чт 1 Жов | 500 |
| Пт 2 Жов | 300 |
| Сб 3 Жов | 100 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 300 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 100 |
| Чт 8 Жов | 600 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 700 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 300 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 500 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 600 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 400 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 300 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 600 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 700 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 500 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 400 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 600 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 800 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 500 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 400 |
Питання про Duncan Cameron на ArtsDot.com
Які роботи Duncan Cameron є найпопулярнішими?
- Stirling Castle — найпопулярніша робота з 200 переглядами (14% від усіх переглядів Duncan Cameron). У списку вище наведено 9 найбільш переглянутих творів.
Скільки людей переглядають Duncan Cameron на ArtsDot.com?
- За останні дванадцять місяців Duncan Cameron отримав 6 500 візитів: 5 200 на сторінці художника та 1 300 на сторінках окремих робіт.
З яких пристроїв заходять відвідувачі Duncan Cameron?
- Здебільшого на пристрої (58%), мобільні телефони (28%) та планшети (14%): 58% візитів припадає на пристрої.
Якими мовами люди читають про Duncan Cameron?
- Найбільш використовувані мови — Англійська (97%) та Chinese (3%). Лідер за кількістю відвідувачів — Англійська (97%).
Які роботи віддають перевагу відвідувачі Duncan Cameron?
- Вони віддають перевагу Насичені (Інтенсивність кольору): 29% відвідувань проти 11% у каталозі художника.