Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Dez Quarréll на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Dez Quarréll
Edric Still Rides відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Dez Quarréll: 200 переглядів за дванадцять місяців або 25% від загальної кількості переглядів. The Old Man Becomes Young та The Snake Sheds Its Skin доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Dez Quarréll становить 1 300, з яких 800 — на сторінці художника та 500 — на його роботах. Спостерігається зростання: на 150% більше відвідувань у Жов 2026, ніж у Вер 2026. Піком став Лип 2026 з 500 візитами. Виділяється один смак: Темний (Яскравість) припадає на 62% відвідувань, хоча становить лише 29% каталогу.
Топ 6: роботи Dez Quarréll, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 6 робіт Dez Quarréll, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
Edric Still Rides, 1996
200 переглядів · 25,0%
-
2
The Old Man Becomes Young, 1995
200 переглядів · 25,0%
-
3
The Snake Sheds Its Skin, 1996
100 переглядів · 12,5%
-
4
La chasse galerie, 1998
100 переглядів · 12,5%
-
5
And Then the Bow Cracked, 1991
100 переглядів · 12,5%
-
6
Talk No More, 1996
100 переглядів · 12,5%
Наскільки популярною є сторінка Dez Quarréll місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 100 | 400 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 100 | 100 |
| Жов 2026 | 500 | 0 |
Яку загальну увагу отримують роботи Dez Quarréll?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Dez Quarréll?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 29,4% | 62,5% |
| М'яка тінь | 32,4% | 25,0% |
| М'яке сяйво | 23,5% | 12,5% |
| Загальна яскравість: світла | 14,7% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 8,8% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 20,6% | 25,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 26,5% | 37,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 44,1% | 37,5% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темні відтінки | 69,6% | 100,0% |
| Нейтральні кольори | 21,7% | 0,0% |
| Землисті відтінки | 8,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 14,7% | 25,0% |
| Збалансований | 50,0% | 37,5% |
| Насичені | 35,3% | 37,5% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 2,9% | 0,0% |
| Ніжний | 29,4% | 50,0% |
| Збалансований | 8,8% | 0,0% |
| Виразний | 26,5% | 50,0% |
| Опис | 32,4% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 41,2% | 25,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 11,8% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 17,6% | 37,5% |
| Висока колірна єдність | 26,5% | 37,5% |
| Цілісна палітра | 2,9% | 0,0% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Dez Quarréll протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якою мовами читають Dez Quarréll?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати дані для цього графіка
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 400 | 80,0% |
| Чеська | 100 | 20,0% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Dez Quarréll та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 100 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 600 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Dez Quarréll: короткі відповіді
Яка робота Dez Quarréll має найбільше переглядів?
- Це Edric Still Rides: 200 переглядів, що становить 25% від загальної кількості переглядів Dez Quarréll. Список вище охоплює до номера 6.
Скільки переглядів отримує Dez Quarréll?
- 1 300 за останні дванадцять місяців, з яких 800 — на сторінці художника та 500 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Dez Quarréll, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Темний (Яскравість): 62% відвідувань для 29% каталогу.