Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Деніел Гарбер на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Деніел Гарбер одним поглядом
За останні дванадцять місяців Springtime In The Village став найпопулярнішою роботою Деніел Гарбер на ArtsDot.com: 1 300 переглядів, що становить 26% від усіх переглядів робіт художника. За цим слідують A Wooded Watershed та South Room - Green Street. Загалом 3 600 візитів припало на Деніел Гарбер: 1 100 на сторінку художника та 2 500 на сторінки окремих робіт. Попит зростає: кількість відвідувань збільшилася на 62% з Вер 2026 до Жов 2026. Найбільш насиченим місяцем був Лип 2026 із 1 400 візитами. Користувачі переглядають на мобільні телефони (56%), пристрої (36%) та планшети (8%) Відвідувачі віддають перевагу Виразний (Контрастність): 46% візитів припадає на такі роботи, які становлять 18% каталогу художника.
10 найпопулярніших робіт Деніел Гарбер
Ось 10 робіт Деніел Гарбер, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців, у порядку від найбільш переглядуваних до найменш переглядуваних.
-
1
Springtime In The Village
1 300 переглядів · 26,0%
-
2
A Wooded Watershed
900 переглядів · 18,0%
-
3
South Room - Green Street, 1920
700 переглядів · 14,0%
-
4
New Hope
300 переглядів · 6,0%
-
5
Dry Deason -
200 переглядів · 4,0%
-
6
Yonder Hill
200 переглядів · 4,0%
-
7
Reading -
200 переглядів · 4,0%
-
8
Pear Tree
200 переглядів · 4,0%
-
9
Springtime Byrum
200 переглядів · 4,0%
-
10
Lone Tree, 1943
100 переглядів · 2,0%
Скільки людей щомісяця відвідують сторінку Деніел Гарбер?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 1 200 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 200 | 600 |
| Жов 2026 | 700 | 600 |
Як часто переглядають роботи Деніел Гарбер?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають відвідувачі Деніел Гарбер?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 4,0% | 2,0% |
| М'яка тінь | 24,0% | 20,0% |
| М'яке сяйво | 52,0% | 50,0% |
| Загальна яскравість: світла | 20,0% | 28,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 6,0% | 20,0% |
| Ніжні кольори | 40,0% | 50,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 36,0% | 22,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 18,0% | 8,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 43,2% | 55,6% |
| Нейтральні кольори | 40,5% | 33,3% |
| Темні відтінки | 13,5% | 8,9% |
| Монохромна палітра | 0,0% | 2,2% |
| Природні мотиви | 2,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 8,0% | 20,0% |
| Збалансований | 68,0% | 66,0% |
| Насичені | 24,0% | 14,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 10,0% | 8,0% |
| Ніжний | 30,0% | 12,0% |
| Збалансований | 20,0% | 10,0% |
| Виразний | 18,0% | 46,0% |
| Опис | 22,0% | 24,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 30,0% | 34,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 6,0% | 6,0% |
| Збалансована гармонія | 20,0% | 22,0% |
| Висока колірна єдність | 34,0% | 36,0% |
| Цілісна палітра | 10,0% | 2,0% |
Які роботи Деніел Гарбер мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 | 100 |
| South Room - Green Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Tanis Garber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lone Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime Byrum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Old Man And The Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Які пристрої використовують відвідувачі Деніел Гарбер?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Переглянути статистику
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| мобільні телефони | 2 000 | 55,6% |
| пристрої | 1 300 | 36,1% |
| планшети | 300 | 8,3% |
Якими мовами користуються відвідувачі Деніел Гарбер?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути статистику
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 500 | 55,6% |
| Французька | 300 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 11,1% |
Скільки відвідувань отримує Деніел Гарбер щодня та що буде далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 14 Жов | 500 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 100 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 100 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 100 |
| Пн 26 Жов | 700 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 200 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 100 |
| Сб 31 Жов | 100 |
| Нд 1 Лис | 100 |
| Пн 2 Лис | 100 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 200 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 200 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 200 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 200 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
Питання про Деніел Гарбер на ArtsDot.com
Які роботи Деніел Гарбер є найпопулярнішими?
- Springtime In The Village — найпопулярніша робота з 1 300 переглядами (26% від усіх переглядів Деніел Гарбер). У списку вище наведено 10 найбільш переглянутих творів.
Скільки людей переглядають Деніел Гарбер на ArtsDot.com?
- За останні дванадцять місяців Деніел Гарбер отримав 3 600 візитів: 1 100 на сторінці художника та 2 500 на сторінках окремих робіт.
З яких пристроїв заходять відвідувачі Деніел Гарбер?
- Здебільшого на мобільні телефони (56%), пристрої (36%) та планшети (8%): 56% візитів припадає на мобільні телефони.
Які роботи віддають перевагу відвідувачі Деніел Гарбер?
- Вони віддають перевагу Виразний (Контрастність): 46% відвідувань проти 18% у каталозі художника.