Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Cyril Mount на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Cyril Mount
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Cyril Mount: 200 переглядів за дванадцять місяців або 40% від загальної кількості переглядів. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 та Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Cyril Mount становить 900, з яких 500 — на сторінці художника та 400 — на його роботах. Спостерігається незначне зниження: на 100% менше відвідувань у Жов 2026, ніж у Вер 2026. Піком став Лип 2026 з 700 візитами. Виділяється один смак: М'яке сяйво (Яскравість) припадає на 60% відвідувань, хоча становить лише 22% каталогу.
Топ 4: роботи Cyril Mount, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 4 робіт Cyril Mount, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE
200 переглядів · 40,0%
-
2
Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009
100 переглядів · 20,0%
-
3
Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992
100 переглядів · 20,0%
-
4
Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009
100 переглядів · 20,0%
Наскільки популярною є сторінка Cyril Mount місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 400 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 200 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Яку загальну увагу отримують роботи Cyril Mount?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Cyril Mount?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 44,4% | 20,0% |
| М'яка тінь | 22,2% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 22,2% | 60,0% |
| Загальна яскравість: світла | 11,1% | 20,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 11,1% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 11,1% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 66,7% | 60,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 11,1% | 40,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темні відтінки | 33,3% | 66,7% |
| Нейтральні кольори | 33,3% | 33,3% |
| Монохромна палітра | 33,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 33,3% | 0,0% |
| Збалансований | 55,6% | 60,0% |
| Насичені | 11,1% | 40,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 33,3% | 20,0% |
| Ніжний | 44,4% | 60,0% |
| Збалансований | 22,2% | 20,0% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 0,0% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 11,1% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 22,2% | 20,0% |
| Висока колірна єдність | 55,6% | 60,0% |
| Цілісна палітра | 11,1% | 20,0% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Cyril Mount протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Roll into Tunis 7th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guns of the 11th Field Regi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mareth Line – Wet Night, F.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brew Up and Halt for the Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Oudref Observation Post,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Their Spring, Medjes el Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Our Final Gun Position, Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Petrol Lorries on Fire nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant General C. J. E.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Якою мовами читають Cyril Mount?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Cyril Mount та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 100 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Cyril Mount: короткі відповіді
Яка робота Cyril Mount має найбільше переглядів?
- Це Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 переглядів, що становить 40% від загальної кількості переглядів Cyril Mount. Список вище охоплює до номера 4.
Скільки переглядів отримує Cyril Mount?
- 900 за останні дванадцять місяців, з яких 500 — на сторінці художника та 400 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Cyril Mount, який користувачі віддають перевагу?
- Так, М'яке сяйво (Яскравість): 60% відвідувань для 22% каталогу.