Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Claude Muncaster на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Claude Muncaster одним поглядом
За останні дванадцять місяців Sussex Landscape став найпопулярнішою роботою Claude Muncaster на ArtsDot.com: 200 переглядів, що становить 33% від усіх переглядів робіт художника. За цим слідують A Sou'wester over the Downs та Halifax (Bowling Dyke). Загалом 900 візитів припало на Claude Muncaster: 300 на сторінку художника та 600 на сторінки окремих робіт. Найбільш насиченим місяцем був Лип 2026 із 500 візитами. Відвідувачі віддають перевагу М'яке сяйво (Яскравість): 67% візитів припадає на такі роботи, які становлять 43% каталогу художника.
5 найпопулярніших робіт Claude Muncaster
Ось 5 робіт Claude Muncaster, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців, у порядку від найбільш переглядуваних до найменш переглядуваних.
Скільки людей щомісяця відвідують сторінку Claude Muncaster?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути статистику
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 100 | 400 |
| Сер 2026 | 100 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 100 |
| Жов 2026 | 100 | 0 |
Як часто переглядають роботи Claude Muncaster?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які саме роботи обирають відвідувачі Claude Muncaster?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути статистику
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 7,1% | 0,0% |
| М'яка тінь | 28,6% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 42,9% | 66,7% |
| Загальна яскравість: світла | 21,4% | 33,3% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 28,6% | 33,3% |
| Ніжні кольори | 42,9% | 33,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 28,6% | 33,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 21,4% | 16,7% |
| Збалансований | 78,6% | 83,3% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 7,1% | 0,0% |
| Ніжний | 14,3% | 33,3% |
| Збалансований | 21,4% | 0,0% |
| Виразний | 21,4% | 16,7% |
| Опис | 35,7% | 50,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 7,1% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 35,7% | 50,0% |
| Збалансована гармонія | 14,3% | 16,7% |
| Висока колірна єдність | 35,7% | 33,3% |
| Цілісна палітра | 7,1% | 0,0% |
Які роботи Claude Muncaster мають найбільше переглядів щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути статистику
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halifax (Bowling Dyke) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tramp Steamer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Getting the Fish in Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sussex Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Shipyard at Palma in Majorca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sou'wester over the Downs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March Morning, Newby Bridge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floods at Stopham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter's Morning, Cartmel P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| August Morning in Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються відвідувачі Claude Muncaster?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути статистику
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Чеська | 200 | 100,0% |
Скільки відвідувань отримує Claude Muncaster щодня та що буде далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути статистику
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 100 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 100 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 100 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 100 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 100 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Питання про Claude Muncaster на ArtsDot.com
Які роботи Claude Muncaster є найпопулярнішими?
- Sussex Landscape — найпопулярніша робота з 200 переглядами (33% від усіх переглядів Claude Muncaster). У списку вище наведено 5 найбільш переглянутих творів.
Скільки людей переглядають Claude Muncaster на ArtsDot.com?
- За останні дванадцять місяців Claude Muncaster отримав 900 візитів: 300 на сторінці художника та 600 на сторінках окремих робіт.
Які роботи віддають перевагу відвідувачі Claude Muncaster?
- Вони віддають перевагу М'яке сяйво (Яскравість): 67% відвідувань проти 43% у каталозі художника.