Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Clare Galloway на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Clare Galloway
Healing (Letting Go) відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Clare Galloway: 200 переглядів за дванадцять місяців або 17% від загальної кількості переглядів. Domestic Alchemy (Pregnancy) та Family of Relationships доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Clare Galloway становить 1 400, з яких 400 — на сторінці художника та 1 000 — на його роботах. Спостерігається зростання: на 100% більше відвідувань у Жов 2026, ніж у Вер 2026. Піком став Лип 2026 з 1 000 візитами. Виділяється один смак: Світлий (Яскравість) припадає на 67% відвідувань, хоча становить лише 50% каталогу.
Топ 10: роботи Clare Galloway, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 10 робіт Clare Galloway, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
Healing (Letting Go), 2000
200 переглядів · 16,7%
-
2
Domestic Alchemy (Pregnancy), 2000
200 переглядів · 16,7%
-
3
Family of Relationships, 2000
100 переглядів · 8,3%
-
4
Self with Small Self (Red), 2005
100 переглядів · 8,3%
-
5
Sisters, 2000
100 переглядів · 8,3%
-
6
Affirmation, Protection, 2005
100 переглядів · 8,3%
-
7
Three Ancient Friends, 2000
100 переглядів · 8,3%
-
8
Forgiveness (Child and Old Man), 2000
100 переглядів · 8,3%
-
9
Healing (Protection), 2000
100 переглядів · 8,3%
-
10
Calling the Goddess, 1997
100 переглядів · 8,3%
Наскільки популярною є сторінка Clare Galloway місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 100 | 900 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 100 | 0 |
| Жов 2026 | 200 | 0 |
Яку загальну увагу отримують роботи Clare Galloway?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Clare Galloway?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 16,7% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 16,7% | 8,3% |
| Загальна яскравість: світла | 16,7% | 25,0% |
| Світлий | 50,0% | 66,7% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 27,8% | 33,3% |
| Ніжні кольори | 22,2% | 25,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 22,2% | 16,7% |
| Чітка насиченість кольорів | 27,8% | 25,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 68,8% | 81,8% |
| Землисті відтінки | 12,5% | 18,2% |
| Темні відтінки | 12,5% | 0,0% |
| Монохромна палітра | 6,2% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 22,2% | 33,3% |
| Збалансований | 66,7% | 50,0% |
| Насичені | 11,1% | 16,7% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 22,2% | 16,7% |
| Ніжний | 16,7% | 16,7% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 5,6% | 16,7% |
| Опис | 55,6% | 50,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 16,7% | 16,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 16,7% | 8,3% |
| Збалансована гармонія | 16,7% | 8,3% |
| Висока колірна єдність | 38,9% | 50,0% |
| Цілісна палітра | 11,1% | 16,7% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Clare Galloway протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domestic Alchemy (Pregnancy) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Calling the Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Protection) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forgiveness (Child and Old… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Letting Go) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rebuilding the Body | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Ancient Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple (Blue Mountain) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams and Thoughts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якою мовами читають Clare Galloway?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Clare Galloway та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 100 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис | 0 |
| Сб 7 Лис | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 27 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 28 Лис (прогноз) | 0 |
Clare Galloway: короткі відповіді
Яка робота Clare Galloway має найбільше переглядів?
- Це Healing (Letting Go): 200 переглядів, що становить 17% від загальної кількості переглядів Clare Galloway. Список вище охоплює до номера 10.
Скільки переглядів отримує Clare Galloway?
- 1 400 за останні дванадцять місяців, з яких 400 — на сторінці художника та 1 000 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Clare Galloway, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Світлий (Яскравість): 67% відвідувань для 50% каталогу.