Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Blanche Hoschedé-Monet на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Blanche Hoschedé-Monet
Giverny, Willow and Roses відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Blanche Hoschedé-Monet: 200 переглядів за дванадцять місяців або 22% від загальної кількості переглядів. Water lilies та Wistarias at Giverny доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Blanche Hoschedé-Monet становить 2 000, з яких 1 200 — на сторінці художника та 800 — на його роботах. Спостерігається зростання: на 1100% більше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Піком став Вер 2026 з 1 200 візитами. Виділяється один смак: Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору) припадає на 44% відвідувань, хоча становить лише 23% каталогу.
Топ 6: роботи Blanche Hoschedé-Monet, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 6 робіт Blanche Hoschedé-Monet, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
Giverny, Willow and Roses
200 переглядів · 22,2%
-
2
Water lilies
200 переглядів · 22,2%
-
3
Wistarias at Giverny
200 переглядів · 22,2%
-
4
Giverny, Roses and Waterlilies
100 переглядів · 11,1%
-
5
The Willow, the Roses and the Waterlilies at Giverny
100 переглядів · 11,1%
-
6
Rhododendrons, (1928)
100 переглядів · 11,1%
Наскільки популярною є сторінка Blanche Hoschedé-Monet місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 300 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 700 | 500 |
Яку загальну увагу отримують роботи Blanche Hoschedé-Monet?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Blanche Hoschedé-Monet?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 15,4% | 11,1% |
| М'яка тінь | 38,5% | 55,6% |
| М'яке сяйво | 46,2% | 33,3% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 38,5% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 38,5% | 55,6% |
| Помірно м'яка насиченість | 23,1% | 44,4% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 15,4% | 0,0% |
| Збалансований | 76,9% | 77,8% |
| Насичені | 7,7% | 22,2% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 46,2% | 33,3% |
| Ніжний | 46,2% | 44,4% |
| Збалансований | 7,7% | 22,2% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 0,0% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 46,2% | 33,3% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 7,7% | 11,1% |
| Збалансована гармонія | 23,1% | 11,1% |
| Висока колірна єдність | 23,1% | 44,4% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Blanche Hoschedé-Monet протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giverny, Willow and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Giverny, Roses and Waterlil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ponds in Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhododendrons, (1928) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wistarias at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Weeping Willows on the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beach on the Norman Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Water lilies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Willow, the Roses and t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Якою мовами читають Blanche Hoschedé-Monet?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати дані для цього графіка
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 400 | 80,0% |
| Чеська | 100 | 20,0% |
Якою є щоденна кількість відвідувань Blanche Hoschedé-Monet та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 200 |
| Пн 28 Вер | 800 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 100 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 100 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 200 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Blanche Hoschedé-Monet: короткі відповіді
Яка робота Blanche Hoschedé-Monet має найбільше переглядів?
- Це Giverny, Willow and Roses: 200 переглядів, що становить 22% від загальної кількості переглядів Blanche Hoschedé-Monet. Список вище охоплює до номера 6.
Скільки переглядів отримує Blanche Hoschedé-Monet?
- 2 000 за останні дванадцять місяців, з яких 1 200 — на сторінці художника та 800 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Blanche Hoschedé-Monet, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору): 44% відвідувань для 23% каталогу.