Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Bessie MacNicol на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Коротка версія для Bessie MacNicol
Baby Crawford відкривають частіше за будь-яку іншу роботу Bessie MacNicol: 200 переглядів за дванадцять місяців або 22% від загальної кількості переглядів. Portrait of a Lady Phyllis in Town та Lamplight доповнюють подіум. Загальна кількість переглядів Bessie MacNicol становить 1 500, з яких 600 — на сторінці художника та 900 — на його роботах. Спостерігається незначне зниження: на 100% менше відвідувань у Вер 2026, ніж у Сер 2026. Піком став Лип 2026 з 1 200 візитами. Виділяється один смак: Опис (Контрастність) припадає на 56% відвідувань, хоча становить лише 27% каталогу.
Топ 6: роботи Bessie MacNicol, які переглядають найчастіше
Рейтинг за реальними переглядами, а не за показником каталогу: 6 робіт Bessie MacNicol, які найчастіше відкривали на ArtsDot.com за останні дванадцять місяців.
-
1
Baby Crawford, 1902
200 переглядів · 22,2%
-
2
Portrait of a Lady Phyllis in Town, 1904
200 переглядів · 22,2%
-
3
Lamplight, 1901
200 переглядів · 22,2%
-
4
Two Sisters (Mother and Daughter), 1899
100 переглядів · 11,1%
-
5
Self Portrait, 1893
100 переглядів · 11,1%
-
6
Deborah, 1904
100 переглядів · 11,1%
Наскільки популярною є сторінка Bessie MacNicol місяць за місяцем?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати дані для цього графіка
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 600 | 600 |
| Сер 2026 | 0 | 300 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Яку загальну увагу отримують роботи Bessie MacNicol?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які стилі робіт привертають увагу відвідувачів Bessie MacNicol?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати дані для цього графіка
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 27,3% | 22,2% |
| М'яка тінь | 36,4% | 33,3% |
| М'яке сяйво | 36,4% | 44,4% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 18,2% | 22,2% |
| Ніжні кольори | 45,5% | 44,4% |
| Помірно м'яка насиченість | 27,3% | 22,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 9,1% | 11,1% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 71,4% | 66,7% |
| Нейтральні кольори | 14,3% | 22,2% |
| Темні відтінки | 14,3% | 11,1% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 36,4% | 44,4% |
| Збалансований | 45,5% | 22,2% |
| Насичені | 18,2% | 33,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 18,2% | 33,3% |
| Ніжний | 27,3% | 11,1% |
| Збалансований | 9,1% | 0,0% |
| Виразний | 18,2% | 0,0% |
| Опис | 27,3% | 55,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 9,1% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 27,3% | 11,1% |
| Висока колірна єдність | 36,4% | 55,6% |
| Цілісна палітра | 27,3% | 33,3% |
Як змінюється популярність найвідоміших робіт Bessie MacNicol протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати дані для цього графіка
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edward Atkinson Hornel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Sisters (Mother and Dau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Lady Phyllis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Deborah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Girl of the Sixties | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Galloway Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lamplight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Young Woman in a Sun Bonnet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якою мовами читають Bessie MacNicol?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Якою є щоденна кількість відвідувань Bessie MacNicol та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати дані для цього графіка
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Bessie MacNicol: короткі відповіді
Яка робота Bessie MacNicol має найбільше переглядів?
- Це Baby Crawford: 200 переглядів, що становить 22% від загальної кількості переглядів Bessie MacNicol. Список вище охоплює до номера 6.
Скільки переглядів отримує Bessie MacNicol?
- 1 500 за останні дванадцять місяців, з яких 600 — на сторінці художника та 900 — на окремих витворах.
Чи є такий тип робіт Bessie MacNicol, який користувачі віддають перевагу?
- Так, Опис (Контрастність): 56% відвідувань для 27% каталогу.