Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Asai Chū на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Asai Chū: показники у кількох рядках
Bridge in Grez-sur-Loing — справжня зірка: 300 переглядів за останні дванадцять місяців, що становить 38% від усіх переглядів Asai Chū. Далі йдуть Morning Sun та Spring Ridge. Разом сторінка художника (600 переглядів) та окремі твори (800 переглядів) складають 1 400 переглядів. Інтерес знизився на 100% у період з Вер 2026 по Жов 2026. Найкращий місяць: Вер 2026 (900 переглядів). Перевага надається М'яке сяйво (Яскравість): 62% відвідувань проти 25% у каталозі.
Asai Chū: 5 робіт, які люди розглядають першими
Кожну роботу нижче було переглянуто реальними відвідувачами на ArtsDot.com протягом останніх дванадцяти місяців. Місце №1 — найпопулярніша робота Asai Chū.
Коли люди відвідують сторінку Asai Chū?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 400 | 500 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Коли переглядають роботи Asai Chū?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що обирають відвідувачі Asai Chū порівняно з тим, що створив сам художник?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 16,7% | 0,0% |
| М'яка тінь | 16,7% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 25,0% | 62,5% |
| Загальна яскравість: світла | 8,3% | 25,0% |
| Світлий | 33,3% | 12,5% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 25,0% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 8,3% | 12,5% |
| Помірно м'яка насиченість | 58,3% | 87,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 8,3% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 40,0% | 62,5% |
| Нейтральні кольори | 40,0% | 12,5% |
| Природні мотиви | 10,0% | 25,0% |
| Темні відтінки | 10,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 25,0% | 0,0% |
| Збалансований | 16,7% | 25,0% |
| Насичені | 58,3% | 75,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 58,3% | 12,5% |
| Ніжний | 8,3% | 37,5% |
| Збалансований | 16,7% | 12,5% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 16,7% | 37,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 25,0% | 12,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 25,0% | 37,5% |
| Цілісна палітра | 50,0% | 50,0% |
Які найкращі роботи Asai Chū за кожен місяць?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spring Ridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Le Village de Kotaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Sewing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge in Grez-sur-Loing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Village near Hachioji | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Place in Grez-sur-L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQR9PM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQR9PD) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tosei fuzoku gojuban uta aw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pulling Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами розмовляє аудиторія Asai Chū?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка кількість щоденних відвідувань Asai Chū протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис | 0 |
| Сб 7 Лис | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 27 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 28 Лис (прогноз) | 0 |
Що люди запитують про Asai Chū
Які роботи Asai Chū відкривають найчастіше?
- На першому місці — Bridge in Grez-sur-Loing із 300 переглядами або 38% від загальної кількості переглядів. Вище за неї — 5 робіт.
Яка аудиторія Asai Chū на ArtsDot.com?
- 1 400 відвідувань за дванадцять місяців: 600 переглядів сторінки художника та 800 переглядів його робіт.
Які роботи Asai Chū найкраще відповідають смакам відвідувачів?
- Роботи з тегом М'яке сяйво (Яскравість) припадають на 62% візитів, хоча вони становлять лише 25% каталогу.